Rozešli jsme se. Je šance?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.19 06:01
Rozešli jsme se. Je šance ??

Dobré ráno, půjdu hned k věci. Po několika měsíční známosti, která se slibně vyvíjela mě opustil přítel. Je to má chyba, vím to. Přišla jsem o zaměstnání a rezignovala. Chovala se jak pipina v poslední době a začala ho stíhat. :roll: (důvodu bylo několik, nechci to rozebírat).

Nezvládl to, odešel. Řekl mi, že zájem ma, ale že jeho sympatie ke mě se znenily, chování ke mě také, a že si za tím stojí a nezmění názor.
Když jsem se ho zeptala, zda máme šanci řekl, že nevi.
Nerozumím tomu… Přitom jsme se včera viděli, samozřejmě je odtažitý, smutný (zamilovaní v očích je pryč). Ale na druhé straně se chce dnes vidět. Oslavit nebo narozeniny, na které jsme byli domluvení dříve.

Smazala jsem se z účtu, kde jsme se poznali. Řekl ať se vrátím. Upřímně nevidím důvod psala jsem si tam jen ním, což jsem mu řekla. Mlčel. :,(

Nabídl mi i bydlení, protože teď nemám kam jít (nebydlela jsem u něj, jiné důvody)

Nechce chápat moje důvody proč jsem se změnila, pořád si jede svoji a hledá důvody jak to ukončit.

Sama jsem přitom zachránila kamarádce vztah tím, je jsem ji radila, aby se stáhla. Pomohlo to. A přitom sama se zachovám jak…

Pardon, za chyby. Nespím celou noc. Nevím jak se dnes chovat???

Holky vím, že nikoho nemá. Projela jsem mu mobil. Byla jsem jediná. O to víc si sypu popel na hlavu

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineŠáruší
Ukecaná baba ;) 1374 příspěvků 07.03.19 06:22

Nech ho žít a dej se do kupy, pořádně, včetně projíždění mobilů. Zapracuj na sobě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.19 06:27

@Šáruší Na to se neptám. Vím to. Důvody, které mě k tomu vedly nevíš ...... Rozebírat je nebudu

alilauter
Kecalka 371 příspěvků 1 inzerát 07.03.19 06:32

Jak se chovat? Jako normální kamarádka, netlacit na pilu a nechat to plynout. Osobně moc na tyhle slepovany vztahy nevěřím, mě se nevyplatil - spíš jsem si prodloužila trápení a držela se něčeho, co nebylo dobrý.

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1485 příspěvků 07.03.19 06:33
@Anonymní píše:
@Šáruší Na to se neptám. Vím to. Důvody, které mě k tomu vedly nevíš ...... Rozebírat je nebudu

Vám je oběma patnáct? nebo kteří dospělí lidi si lezou do mobilu? Přestaň to dělat, jemu dej pokoj, sežeň si práci a bydlení a pak řeš chlapy. To je teď pravděpodobně tvoje nejmenší starost.

akavi
Kecalka 227 příspěvků 07.03.19 06:35

Na co se teda ptáš? Šance je vždycky, ale záleží, jak velká.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.19 06:36

@Lily Evans Sháním dva měsíce. Kdyby to bylo lehký, dávno mám. Zbytek komentovat nebudu, nevíš co mě m tomu vedlo. Ostatně tohle není předmětem. Děkuji

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.19 06:36

@akavi Nevím, zda podle reakci je šance a nevím jak se chovat??? Stydím se. Nikdy jsem nestíhala a další tyhle záležitostí ..........

akavi
Kecalka 227 příspěvků 07.03.19 06:40

Upřímně to je tak zamlžené, že nikdo nevíme, jak jsi se chovala. Šance asi je, když okamžitě nepřerušil veškeré kontakty, ale bude to narušený. Teď musí přijít na to, jestli mu za to stojíš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.19 06:50

@akavi Nastíním to. Vše bylo v pořádku. Růžový. Jenom že pak mě hodně blízcí lidé řekli věci o něm (některé věci věděl hned na začátku), prý nic není pravda. Jenom že teď se ho to dotklo, že prý rypu, a jako druhá věc rozhodující byla to, že mě do nemocnice četl ex partner (nikoho jiného jsem neměla, chtěla jsem se zeptat jeho to je pravda, ale nechtěla jsem obtěžovat když měl volno), zároveň jsem dva měsíce bez práce-chape to, ví, že muži být i pil roku vzhledem k situaci tady...... A já se dostala do stresu. Začala upadat komunikace z jeho strany a a já se chovala jako stíhačka. Přitom v reálu se z jeho strany nic nezměnilo. Prostě jsem byla jak krava. Věděla jsem to. Moc dobře. Kamarádka jela podobným stylem a já ji zachránila vztah, radila jo, aby dala zpátečku........

Jinak ke včerejšku: nejdřív si vzal zpět dárky co mi dal, prý ať se zastavím na zítřejší narozeniny. Nechtěl se bavit. Ať si promyslim co chci. (Brečela jsem uznávám)pak jsme si spolu sedli, pořád omolal důvody proč to nejde, na mu vysvětlila co za tím vším u mě stálo, nechal me u sebe přespat (já ale večer odešla, aby měl klid), dárky mi vrátil a zbytek konverzace jsem psala výše. Pohladil mě po rameni a já šla ke kamarádce........

Arasen3
Stálice 81 příspěvků 07.03.19 06:55
@Anonymní píše:
@Lily Evans Sháním dva měsíce. Kdyby to bylo lehký, dávno mám. Zbytek komentovat nebudu, nevíš co mě m tomu vedlo. Ostatně tohle není předmětem. Děkuji

No a devce… Tohle je ta tvá rezignace. Práce je hafo, portálu nabízejících práci jeste víc…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.19 06:56

@Arasen3 Jasne. Jak kde a jak pro koho. Nežijí v Praze ani okolí. Až budeš ty tady pak si můžeme o tom popovídat.

Ms.Ragdoll
Závislačka 2885 příspěvků 07.03.19 06:57

Ja bych to nechala tak. Dej se do kupy, najdu si praci, zklidni se a pak uvidis co bude.

Byl zamilovanej, byli jste spolu kratkou dobu. Nejspis toho bylo dost a rozhodl se, ze mu to za to nestoji. To, ze ti odpovidal neurcite a dalsi veci ( viz to prespani, nabidka bydleni a jeho „nevim“), bude z litosti.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.19 07:04

@Ms.Ragdoll To jsem si mýdla, ale popřel, zájem má a ať mu nic nepodsouvam.

VerčaZav
Zasloužilá kecalka 912 příspěvků 07.03.19 07:04

Začni se chovat dospělé vyřiď nejprve zaměstnání a bydlení a na slepovaný vztah se vykašli. A do budoucna si pamatuj, že se do mobilu jinému neleze!

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama