Rozešli jsme se...je naděje, že to ještě dopadne?

Anonymní
23.2.21 07:34

Rozešli jsme se...je naděje, že to ještě dopadne?

Ahoj holky,

v noci jsme se rozešli s partnerem. Ukončila jsem to já, respektive jsem mu řekla, ze si dáme pauzu, čas…že takhle to dál nejde a utrápíme se.

Asi není podstatné proč, vím že se milujeme, ale stojíme na jednom místě a proste se nedokážeme hnout. Já ano, on moc ne. Proto jsem mu řekla, ze by bylo lepší, abychom sli teď kus cesty každý sam a ze se uvidi. Nechtěl, ale pak řekl ze ok.

Neumím si představit ani den bez nej, straně to boli, ale vím ze to bylo nutné.

Potrebuji trochu podpořit. Stalo se vám, ze rozchod byl vlastně součástí vaši cesty a ze vás posunul? Myslím s dotyčným partnerem. Ze vám to třeba otevřelo oči

Dekuju

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
62248
23.2.21 07:36

Jo, stalo se, že jsme vždy zjistili, že je lepší být od sebe :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5532
23.2.21 07:46

Znam to v rodine. Rozešli se. Po 2 měsících se dali zase do kupy. Posunuli se. Zrekonstruovali byt, pořídili si dítě, proběhly zásnuby a pak velkolepý rozchod… Malokdy slepovaný vztah vydrží a nezasekne se na stejném místě, jen o par let později. :nevim:

Příspěvek upraven 23.02.21 v 10:07

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
511
23.2.21 08:03

Znám jen případ, kdy jeden z páru dlouho věřil, že se zase sejdou, protože mu ten vztah připadal naprosto osudový. Doufal asi 4 roky, pak si našel jinou partnerku. Tam teda nebyl vyloženě spor, jen nad společnou budoucností visel velký otazník.
Lidi se rozcházejí i když se milují, to není zas tak vzácné. Ale pokud jde o nějakou zásadní změnu názoru, nebývá to moc dobré - lidi se zas tolik nemění, aby to dlouhodobě vydrželo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1539
23.2.21 08:04

Podle mě jsi udělala chybu. Dala jsi mu najevo, že bez něj klidně můžeš žít a on teď zjistí, že i on může žít bez tebe. Já už bych ti nevěřila, ani kdybys to začala slepovat teď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2688
23.2.21 08:08

Jo, po roce jsme se k sobě zase vrátili, ale bylo nám kolem dvaceti a věděli jsme, že to není navždycky a že ten důvod proč spolu nechcem bejt bude furt stejnej. Já chtěla rodinu, on nikdy. Strávili jsme spolu ještě dva hezký roky, a pak jsme si oba našli kompatibilnějšího partnera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.2.21 08:09

@safina nejde o nic zásadního, jen stojíme na místě a nedokážeme se hnout dal - tedy on. Jinak žádné konflikty nemame

• Citovat
  • Nahlásit
7285
23.2.21 08:10

Někdy se rozchod použije k tomu, aby toho druhého „nakopl“ a ukázal mu, že mu budeš chybět a že by měl zabojovat a něco pro ten vztah udělat. Ve vašem případě se „hnout z místa“… Myslím, že přesně proto jsi to udělala i ty. Že ho máš tedy pořád ráda, ale takhle to už dál nešlo… Chápu to. Ale pozor na to, aby to tedy netrvalo moc dlouho a nakonec jsi o partnera opravdu nepřišla úplně. Pokud to tedy bylo tak, jak píšu a úplný konec nechceš, bude dobré ho teď chvíli tedy nechat popřemýšlet, ale protože to ty ses rozešla s ním, je zase na tobě se mu pak ozvat a ještě si promluvit a ujasnit si, co tedy oba chcete a jestli má cenu za vztah bojovat a nebo tedy jít dál každý sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.2.21 08:13

@Lil Kitkatt kdepak, já mu vyznala lásku a řekla, ze nevím jak dal. Ze já vím, ze s nim chci byt. Ale ze se trapim a ta obrovská nejistota budoucnosti mě fakt ničí. On to ví. Nechtěl, ale souhlasil, ze to zkusíme, i když si realne oba myslíme, ze to vydrzime asi týden. Ale já musim vydržet, jinak se nic nestane. Rozchod je asi tak to jediny, co teď muže něco změnit. Bud ze bez sebe budeme moci žít anebo ze zjistíme, ze to je pekne na nic.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.2.21 08:15

@xiaxxx přesně tak, proto jsem to udělala. Ale ví ze ho miluju a ví důvod proč jsem to ukončila, nebo teda proč jsme si dali pauzu. Nebylo to v žádných emocich, tedy bylo, ale hezkých.

Já si realne mysim ze to ani nevydrzime, ale musim se kousnout a aspoň měsíc třeba zkusit

• Citovat
  • Nahlásit
7450
23.2.21 08:20

Lidi bez sebe muzou zit, vzdycky. Teda pokud nejsou siamsky dvojcata.
Me kdyz chlap sejri, predstavim si, ze bych byla bez nej, na chvili pocit bylo by to jednodussi, a za chvili neee to nechci :D
V cem presne se potrebujes posunout?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.2.21 08:25

@Tarjei chci rodinu, děti a ne chozeni jak kdyby nám bylo 20. Obema nám je lehce přes 30 a já proste touzim po tom začít resit rodinu, děti, bydleni. On by si rad užíval. Vím ze mě miluje, já jeho. Ale oba jsme jinde. Já daleko napřed.

• Citovat
  • Nahlásit
15359
23.2.21 08:29

2× do stejné řeky nevstoupíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1539
23.2.21 08:30
@Anonymní píše:
@Lil Kitkatt kdepak, já mu vyznala lásku a řekla, ze nevím jak dal. Ze já vím, ze s nim chci byt. Ale ze se trapim a ta obrovská nejistota budoucnosti mě fakt ničí. On to ví. Nechtěl, ale souhlasil, ze to zkusíme, i když si realne oba myslíme, ze to vydrzime asi týden. Ale já musim vydržet, jinak se nic nestane. Rozchod je asi tak to jediny, co teď muže něco změnit. Bud ze bez sebe budeme moci žít anebo ze zjistíme, ze to je pekne na nic.

Takže ho chceš dotlačit k dítěti nebo svatbě? Nicméně ne, pro mě by to bylo, jak jsem psala. Jasný signál, že beze mě můžeš žít a evidentně i jako nátlak na mojí změnu. Nechtěla bych tě zpátky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
319
23.2.21 08:31
@Anonymní píše:
@Tarjei chci rodinu, děti a ne chozeni jak kdyby nám bylo 20. Obema nám je lehce přes 30 a já proste touzim po tom začít resit rodinu, děti, bydleni. On by si rad užíval. Vím ze mě miluje, já jeho. Ale oba jsme jinde. Já daleko napřed.

No tak v tom případě nemá cenu něco slepovat když máte každý jiné priority. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat