Rozešli jste se i přes silné city?

Anonymní
8.6.21 19:01

rozešli jste se i přes silné city?

Ahoj,
je to rok a něco, co pořád myslím na ex, aniž bych chtěla.. rozdělila nás vzdálenost a z pramenící hádky atd..
nakonec jsme se pohádali tak, že jsme přetrhali veškeré kontakty
nedávno mě pozdravoval :D po společným známým, ačkoliv to byl on, kdo už nechtěl kvůli hádkách ani komunikovat :roll:
jak píšu, je to už nějaká doba, ale cítím pořád hořkost, když si vzpomenu.. ale zároven vím, že už bych s ním nechtěla prohodit ani slovo, kvůli neustálým slovním šarvátkám a jsem ráda, že je klid
vzpomenete si také na někoho, kdo vám utkvěl jinak v srdci než ostatní, nebo pálíte mosty
i nad myšlenkami?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8.6.21 19:10

Samozrejme, ze vzpominam. Na to hezke :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15005
8.6.21 19:13

Samozřejmě…vygumovat vzpomínky ještě nikdo nedokázal…možná pak v pokročilém věku, až přijde ten Němec, co schovává věci :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
8.6.21 19:47

Priznam se, ze moc nevzpominam. U me plati - sejde z oci, sejde z mysli.
Samozrejme po nejake dobe. A rok je jeste kratka doba, pokud city byly silne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.6.21 20:23

Něco podobného zažívání teď já. Díky vzdálenosti vztah nezvládám a jsou hádky kvůli zbytečnostem. Nechci zahodit 5let, ale bohužel mi dva dny v týdnu a jeden víkend za měsíc nestačí :( Máme každý svoje děti plus prace, proto je to v tomto složitější a nenašli jsme řešení. Bude to bolet, ale pro mě vztah znamená mít partnera vedle sebe. A zrovna tenhle člověk je moje druhá polovička, kterou už těžko budu hledat :,( Tak snad sejde z očí, sejde z mysli a budu moct fungovat dál. Teď jsem jak tělo bez duše a každý večer končí s vínem nebo s mokrým polštářem od slz.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.6.21 20:38
@Anonymní píše:
Něco podobného zažívání teď já. Díky vzdálenosti vztah nezvládám a jsou hádky kvůli zbytečnostem. Nechci zahodit 5let, ale bohužel mi dva dny v týdnu a jeden víkend za měsíc nestačí :( Máme každý svoje děti plus prace, proto je to v tomto složitější a nenašli jsme řešení. Bude to bolet, ale pro mě vztah znamená mít partnera vedle sebe. A zrovna tenhle člověk je moje druhá polovička, kterou už těžko budu hledat :,( Tak snad sejde z očí, sejde z mysli a budu moct fungovat dál. Teď jsem jak tělo bez duše a každý večer končí s vínem nebo s mokrým polštářem od slz.

toho pláče jsem se právě chtěla ušetřit.. protože když se pořád nic nedělo a jen vlastně mluvilo, uvědomila jsem si, že tenhle chlap se na víc než mluvení nezmůže..
rozchodem jsem přispěla více méně já, protože jsem věděla, že se to najednou neotočí a happy end se konat nebude..
chlap, když by opravdu chtěl, najde alternativy, a koná, berte to taky tak..kor když u vás ani po pěti letech nic, než pár dnů v měsíci :zed:
my spolu tak dlouho nebyli a ani děti v tom nebyly a lituju ztraceného času, i když jsem ho velmi měla ráda a uvažovala, že k němu půjdu já ( má už dost starou maminku ), ale ted jsem ráda, že jsme se rozešli, když on, proto abychom byli spolu neudělal víc..
natož vy! plácáte se, akorát :(
zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
8.6.21 21:11

Ano, plácám se v tom. Poslední jeho slova byla, že na mě počká, ale chce vztah bez nějakých ALE a podmínek. Je mi smutno. Skrz jeho střídavou péči po něm víc asi ani chtít nemůžu. Musím si to teď odžít… A třeba na ně ještě někdo někde čeká ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6389
9.6.21 06:52
@Anonymní píše:
Ahoj,
je to rok a něco, co pořád myslím na ex, aniž bych chtěla.. rozdělila nás vzdálenost a z pramenící hádky atd..
nakonec jsme se pohádali tak, že jsme přetrhali veškeré kontakty
nedávno mě pozdravoval :D po společným známým, ačkoliv to byl on, kdo už nechtěl kvůli hádkách ani komunikovat :roll:
jak píšu, je to už nějaká doba, ale cítím pořád hořkost, když si vzpomenu.. ale zároven vím, že už bych s ním nechtěla prohodit ani slovo, kvůli neustálým slovním šarvátkám a jsem ráda, že je klid
vzpomenete si také na někoho, kdo vám utkvěl jinak v srdci než ostatní, nebo pálíte mosty
i nad myšlenkami?

Az tak se nenudim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
673
9.6.21 23:14

Kdyby to tak šlo pálit mosty nad myšlenkami. Ono je jde ovládat, ale je to dlouhý proces se to naučit. Já po těch našich společných letech taky cítím pachuť, člověk, který mi byl zatím že všech v životě nejblíž, je mi dnes nejdál a nejsem prozatím povznesena ani na toho ho pozdravit, je fakt, že on tomu vůbec nepomáhá, ale pokud bych ho potkala, snažila bych se mu vyhnout obloukem. Možná je to tím, že jsem stále ještě neodpustila ty lži, zradu, podvod a velkou bolest a taky to, že je to celé jen půl roku zpět. Myšlenky zahanim na to, že se opakovaně nasiram na všechny ty věci, co mi vadily. Dělám to, co ve vztahu nemůžu a zameruji se na jiné věci. Ačkoliv mám teď jistého přítele, který je skvělý, vím, že to není láska a ani nevím, jestli mi to někdy znova půjde, momentálně je že mě cynik a nevěřím ani na opravdovou lásku nebo spřízněnou duši. Vlastně ani nemám zájem být zamilovaná nebo být na růžovém obláčku, navalila jsem si tolik aktivit, že nic nestíhám 😅žiju v bytě, kde mi ho vše připomíná, ale to bych se musela odstěhovat a nakoupit vše nové, nesmysl. Co šlo odstranit, to je pryč a ten pocit zrady zůstane už napořád, jen to časem vycpi a věřím, ze si ani nevzpomenu. Taky jsem utnula všechny kontakty a když jsem náhodou narazila na poslední info o jeho životě, tak evidentně moc netruchli, tak proč bych měla já. To, že to chce čas je nesmysl, ten to jen otupí, ale nezmizí to, jen ti to časem bude víc jedno. Nakonec jsou důležité jiné věci, než si sypat sůl do ran. Já si lehnu na lehátko, dám si víno, hudbu do uší a na tom slunku si říkám, jaká je to pohoda, že nemusím prostě nic. Víra je silná věc v tomto světě, doporučuji ti afirmace každý den, každý den si udělej nějakou radost a hledej nové lidi :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat