Rozházené hormony po vysazení Ha - padání vlasů

37
12.1.21 11:47

Rozházené hormony po vysazení Ha - padání vlasů

Zdravím ženy ;)
Je to 5 měsíců co jsem přestala brát antikoncepci a začíná být vzrůšo. Samozřejmě menstruace totálně nepravidelná (kdy mám ovulaci bůh ví :lol:), vždy jeden den v měsíci bulim a nevím proc :D, mám nahoře 3kg (sem taková nafouklá) a hlavně!!! Strašně mi padají vlasy… :( mám jich snad už jen polovinu a nevím co s tím. Nemáte někdo nějaký tip, co pomohlo vám? Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1300
12.1.21 11:53

S padanim vlasu take bojuji. Ted beru mesic Revalid a hodne se to zastavilo. Sampon pouzivam “vlasove hnojivo”
A jeste co cosi dr, vodicku s estrogenem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2290
12.1.21 11:57

Nasadila jsem Biotin a pak uz jen cekala, az se daji hormony doporadku. Nic jineho na to stejně neni. Ale neboj, jednou zase dorostou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
12.1.21 11:59

No to doufám 😀 už aby byl klid… Původně jsem měla v plánu vysadit ha dřív, ale říkala jsem si že počkám až po svatbě a ještě tak! 😀 Samozřejmě i pleť je horší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15034
12.1.21 11:59

1. zajdi na gynekologii, nech si udělat hormonální panel a teda ideálně bych k tomu přihodlila i vyšetření na štítnou žlázu, hladiny Bvitamůnu a železa. To možná bude potřeba samoplátecky a u praktika. Ono to nemusí být tou antikoncepcí.

2. pokud to je jen tou antikocnepcí,, tak by do měsíce dvou to padání vlasů mělo přestat a vlasy by měly postupně dorůst.

3. pokud se z lékařských vyšetření ukáže, že jsi v pořádku, začala bych užvat drmek - tak 20 mg extraktu denně.

https://examine.com/…gnus-castus/

4. pokud tě k tomu svědí hlava a nebo máš výrazné lupy, zajdi ještě na kožní.

5. zejména pokud si vysazovala antikoncepci protože tak nějak chcete otěhotnět, tak neuškodí začít cvičit buď hormonální jogu, nebo si najít fyzioterapeuta/ku co umí metodu podle mojžíšové a nechat si srovnat záda a pánev. Nezkoušej to podle youtubu - fakt to chce, aby tě někdo viděl a naučil tě to dělat správně.

Příspěvek upraven 12.01.21 v 12:02

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
12.1.21 12:02

@Ou lupy nemám… A do té doby bylo vše v pohodě… Takže to dávám za vinu tomuhle… No teď je to nejhorší za poslední měsíc… Tak tomu ještě jeden dám a uvidím… ;) dík za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.21 18:11

Každá to máme jinak ale asi tě nepotesim. Já HA vysadila v březnu s dominik, ze půl roku si tělo odpocine a pokusíme se od září o mimi. No jako na schvál půl rok byl úplně v klidu. Ms pravidelná. Pleť stejná…
Jenže… předně v září se mi nedostavila ms. Vlasy mi padaly. Pleť jak pubertacka. Začala jsem cítit dost drsné ovu bolesti. Mimo ms jsem parkrat zaspinila… sál jsem i na gyndu. Úplně mi nebylo nejlépe protože zrovna to byla doba, kdy jsme se chtěli začít snažit a najednou tohle. No tak do dnes ještě nejsem těhotná. Pleť pořad špatná. Vlasy mám všude akorát ne na hlavě. Přibrala jsem 3 kg. Sice už nesponim mimo ms a ms se +- dostaví včas, jen ji mám docela slabou a max 3 dny.
Ještě tomu nechávám čas do léta, tak uvidíme. Snad se ti ty hormony vrátí do normálu dřív než mně :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
37
13.1.21 18:19

Tak to sedí… 5 měsíců po vysazení 😐… Já mám MS taky 3 dny… A první den mi tě Teda pekelně blbě… Většinou to začne v noci… Spím v sede (spíš nespím) a modlím se aby byl konec 😀 snažíme se vlastně taky od září a stále nic…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat