Rozházené hormony, stres nebo těhotenství?

Anonymní
22.1.20 17:01

Rozházené hormony, stres nebo těhotenství?

Asi takto, poslední menzes 1.12., další měl přijít zhruba 5-6.1, cykly mám většinou 35 dnů, ale MS nepřišla a stále nic. 4.1. byl nechráněný pohlavní styk, takže jsem si říkala, že se třeba cyklus protáhnul a mohla bych být těhotná, ale včera a dneska jsem si dělala test a oba dva negativní, krásné bílo a jen jedna čárka, takže těhotenství můžu pravděpofobně vyloučit - spíše teď posledních pár dnů mám takové různé příznaky, například před týdnem mě chytla hrozná křeč do břicha, pak mě zase pobolívala hlava a cítila jsem taové divné pnutí v bradavkách a byly takové citlivé a vzrušené, dnes se cítím docela unavená, ale těhotenství to být nemůže podle mě, když testy jsou negativní…spíše si říkám, zda to není stresem a taky nějakou hormonální nerovnováhou…k doktorce jsem objednaná na příští týden, ale chci se jen zeptat, zda nemá někdo radu, jak případně tu MS nějak přivolat nebo si ty hormony srovnat, případně co na to pomáhá - četla jsem něco o kontryhelovém čaji a tak, takže to vyzkouším, ale zda nemá někdo nějaké tipy, děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama