Je normální rozházený cyklus po IUI?

15
4.4.21 19:16

Rozhazeny cyklus po IUI - je to normalni?

Ahoj holky,

byla jsem v breznu na prvnim IUI, casovana ovu s Ovitrelle a pak jsem brala 14 dni Utrogesan. Menstruace prisla az po 10ti dnech od vysazeni Utrogestanu a ted jsem to znovu dostala uz po 18ti dnech od zacatku predchozi menstruace. Mam cely zivot 26ti denni cyklus presny jak hodinky a dostat to 18. den mi prijde uz trochu moc. Stalo se nektere z vas s pravidelnym cyklem, ze byste mely po Ovitrelle a Utrogestanu taky takhle rozhazeny cyklus? Diky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
219
4.4.21 19:54

Ahoj. Kazdy cyklus po brani utrogestanu mam zkraceny na tech 18-20 dni. Bezne ovulace treba 15-16 DC a po utrogestanu 9DC na kontrole a uz po ovulaci.
Dr tvrdil, ze to nemuze takto ovlivnovat, ale vypozorovani uz na 4 cyklech. Takze uz vim, ze kdyz beru progesteron nasledujici cyklus bude hodne kratky. Zatim se mi po utrosi nepovedlo stihbout ovulaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52973
4.4.21 20:07

Jo, tohle mi dělal Utrogestan. Další cyklus stával za prd, hodně špinění a o dost kratší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
4.4.21 21:33

@Ifunka99
Ja byla take 9. den cyklu na ultrazvuku, chtela jsem zkusit jeste IUI, ale doktor mi rekl, ze jsem bez dominantniho folikulu a ze to je anovulacni cyklus, tak jsem byla zklamana, jelikoz jinak ovuluji pravidelne. No a ted po tom co pises, je dost mozne, ze ovulace probehla i u me uz pred kontrolou v 9. den cyklu. To jsou tedy veci, by me nenapadlo, ale ma to logiku, kdyz jsem to dostala po 18ti dnech a ovu byva cca v pulce cyklu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
219
4.4.21 22:16

@Nikolka999 taky sem si lamala hlavu s anovulacnim, ale to pak byva vetsinou cyklus dlouhy. A zkraceni spis ukazuje na brzkou ovulaci.
Ale 9DC klidne muzes byt bez dominantniho.. on pak vyleze rychle. Me jednou az 14dc poznali dominant.. ale ze je po ovulaci spis poznsji, ze vidi volnou tekutinu. Ale zlute telisko u me zatim nevideli.. tak myslim, ze sem to musela chytit tesne po..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat