Rozhoďnožka v minulosti a život na maloměstě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.18 20:25
Rozhoďnožka v minulosti a život na maloměstě

Jak se vyrovnat se svou lehkou minulostí? :,(

Jo pozdě brečet. Dřív jsem se tu vyspala s asi 14 chlapama. Byla jsem mladé tele, vše jsem stihla během tří let :oops: v 16. kdyby nebyli aspoň místní :zed:

Od té doby uběhlo hodně let. Mám děti, manžela, bydlíme ve stejném malém městě. Každý tu zná každého. A minulost mě pokaždé dohoní. Troufám si říct, že jsem se úplně změnila. Manželovi jsem věrná, nikam do společnosti nechodím, žiju v ústraní. A stejně to mám už navždy napsané na čele, to je ta k***a. Je mi hrozně líto dětí, až jim to někdo poví, jakou mají maminku.

Neraďte odstěhovat, to nejde. Musím tu žít s mojí minulostí a i když ji hrozně LITUJU, už ji nemám jak změnit. Co mi pomůže, že jsem troufám si říct hodný přejícný člověk, tolerantní, nepomlouvám, ráda pomůžu atd. Většina ženských mě nesnáší a druhá polovina pohrdá. Je mi hrozně nepříjemné s někým se skamarádit, protože se dřív či později o mě doslechne a co si pomyslí, tedy pokud už to neví. Kolují o mě drby, ve kterých jsem dala snad všem v okolí :,( já vím, že jediná dobrá rada je odstěhovat se daleko(nejde to) a druhá řada neřešit co si myslí ostatní. ale ta minulost se mi vždycky nějak připomene a jsem na dně. moralistky prosím nekopejte si do mě, mě to už i bez vás tak moc mrzí… prosím anonym nebo smazat

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2488 příspěvků 02.10.18 20:36

Neblazni, bylo ti 16, je to minulost, tak se na to vykasli. Pokud to nebylo tak, ze jsi se nekde na diskotece opila a bylo znamo, ze jdes za panaka do parku, pak bych se asi taky stydela. Zvedni hlavu a vyprdni se na nejaky pomluvy, muze ti to bejt fuk, stalo se, minulost nezmenis. 14 chlapu neni nejak zavratny cislo. Pokud se s tebou nekdo nechce kamaradit, protoze nekde neco slysel, bud rada, takovej clovek za kamaradstvi nestoji. Kasli na to, fakt jo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.18 20:36

Tak upřímně, mám taky dost zářezů, i když jsem na to potřebovala trochu víc času. Ale zase jsem měla takové „veselejší" období později, tedy zase už jsem mohla mít rozum, že :lol: A kdybych spala se všema, který mi drbny připočítaly, to by teprve bylo něco :mrgreen:
Fakt si z toho nic nedělej, vždycky říkám, že to, čím jsme prošli v minulosti, z nás dělá to, čím jsme dnes. A lepší jít do manželství vybouření, než po pár letech získat pocit, že jinde by travička mohla být zelenější a začít vyvádět blbosti.
Co manžel, ví o tom? Jak se k tomu staví? Jestli ví a drby neposlouchá, tak bych se na to vybodla. Lidi si na každém něco najdou. Kamarádku si najdi, člověku je smutno samotnému, na rovinu jí řekni „Říká se o mě to a to, pravda je taková a maková" a pak se těm drbům spolu můžete zasmát. Vyložit karty na stůl je ohromně osvobozující. Já musela říct mamce, že se o mě říká, že spím se šéfíkem, protože táta dělal ve vedlejší fabrice a lidí od nich chodili k nám do jídelny a hlavně se vědělo, že jsem jeho…a nechtěla jsem, aby se to dozvěděli z drbů, protože to pravda nebyla. Ale spala jsem se šéfem údržby a to nikdy neprasklo :mrgreen:

vendulaaa
Závislačka 4900 příspěvků 02.10.18 20:40

Pokud je to chlapovi jedno, neřešila bych to.
A až ti to někdo předhodí, reagovala bych stylem, že jsem prostě hledala toho pravého, až jsem ho konečně našla. Ti předchozí za to nestáli…

Hroznej puberťák
Kelišová 5392 příspěvků 02.10.18 20:43

14 je prd a ne rozhoďnožka, co to tam máte v té díře za debily, proboha :roll:

Serpentini
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 02.10.18 20:47

No, stihla jsi toho za tři roky víc jak já doteď a to je mi 27 :D Musíš se s tím smířit, nic jiného ti nezbyde. Když se tedy nechceš odstěhovat. :nevim:

tzipora
Zasloužilá kecalka 599 příspěvků 02.10.18 20:53

Je to hrozné, že okolí tak reaguje. Ale kámen úrazu podle mě je, že ti muži, se kterými jsi spala, ve vašem městě nadále bydlí a ti mají manželky…Ony se bojí, že jim s nimi spíš nebo budeš spát. Píšeš, že ses změnila, ale to nikdy maloměšťákům nevysvětlíš. Dcerce to jednou vysvětlíš a ona tě pochopí, neboj.

divine woman
Echt Kelišová 9112 příspěvků 02.10.18 20:54

A řešíš to jen sama v sobě nebo ti to dává sežrat i manžel?

Uživatel je onlinetulipán
Závislačka 3335 příspěvků 02.10.18 20:54

No boze :mrgreen: . Problem je, ze ty to ted zpetne vidis jako chybu, ze by ses mela stydet. Ale proc, byli to zenaci s malymi detmi? Nikde neni psano, od kolika zarezu uz by se zenska mela stydet. Chtelo by to hlavne tvuj jiny postoj k sobe same, opravdu to neni duvod byt sebemrskacka, tvar se aspon navenek, ze to bylo v praveku a nechces se k tomu vrace, ze neni duvod se stydet (fakt neni). Stejne tak to vysvetlis detemjestli se budou ptat, ze ne vse, co se rika, je pravda. Zensky zavidi.

Bábrdl
Generální žvanilka 21708 příspěvků 02.10.18 21:00
@tulipán píše:
Problem je, ze ty to ted zpetne vidis jako chybu, ze by ses mela stydet.

Přesně…

Bábrdl
Generální žvanilka 21708 příspěvků 02.10.18 21:01
@Anonymní píše:
Jak se vyrovnat se svou lehkou minulostí? :,(

Jo pozdě brečet. Dřív jsem se tu vyspala s asi 14 chlapama. Byla jsem mladé tele, vše jsem stihla během tří let :oops: v 16. kdyby nebyli aspoň místní :zed:

Od té doby uběhlo hodně let. Mám děti, manžela, bydlíme ve stejném malém městě. Každý tu zná každého. A minulost mě pokaždé dohoní. Troufám si říct, že jsem se úplně změnila. Manželovi jsem věrná, nikam do společnosti nechodím, žiju v ústraní. A stejně to mám už navždy napsané na čele, to je ta k***a. Je mi hrozně líto dětí, až jim to někdo poví, jakou mají maminku.

Neraďte odstěhovat, to nejde. Musím tu žít s mojí minulostí a i když ji hrozně LITUJU, už ji nemám jak změnit. Co mi pomůže, že jsem troufám si říct hodný přejícný člověk, tolerantní, nepomlouvám, ráda pomůžu atd. Většina ženských mě nesnáší a druhá polovina pohrdá. Je mi hrozně nepříjemné s někým se skamarádit, protože se dřív či později o mě doslechne a co si pomyslí, tedy pokud už to neví. Kolují o mě drby, ve kterých jsem dala snad všem v okolí :,( já vím, že jediná dobrá rada je odstěhovat se daleko(nejde to) a druhá řada neřešit co si myslí ostatní. ale ta minulost se mi vždycky nějak připomene a jsem na dně. moralistky prosím nekopejte si do mě, mě to už i bez vás tak moc mrzí… prosím anonym nebo smazat

No a?
Představuj si, žes tehdy natáčela seriál Sex na maloměstě. :mrgreen: :mrgreen:

Neřešila bych to. Devatenácté století máme za sebou, ne? :nevim:

divine woman
Echt Kelišová 9112 příspěvků 02.10.18 21:06

@Bábrdl Ale teď mě napadlo, jak velké to maloměsto je. Mají tam víc než těch zmíněných 14 chlapů? 8o

zrcadlo
Kelišová 6954 příspěvků 02.10.18 21:14
@divine woman píše:
@Bábrdl Ale teď mě napadlo, jak velké to maloměsto je. Mají tam víc než těch zmíněných 14 chlapů? 8o

Jo, já vyrostla na malém městě (spíš větší vesnici) a jedna holka z ulice si v šestnácti střihla 6 kluků za pololetí (vím to od ní i od nich a verze jsou stejné, takže žádné nepodložené drby). Trošku trapné na tom bylo, že to byli v podstatě všichni volní a použitelní kluci ve věku 16-25 let, a všech 6 jich chodilo do sboru dobrovolných hasičů (který čítal v této věkové kategorii 7 členů :mrgreen: ).
Nechápu tu poznámku od někoho, že ženský závidí, ne, to opravdu ne. Taky bych se styděla, ale prostě je na čase to hodit za hlavu, a nemyslet si, že město opravdu pořád žije tím, že před skoro patnácti lety tam jedna holka dala každýmu, už dávno frčí jiné kauzy.

Bábrdl
Generální žvanilka 21708 příspěvků 02.10.18 21:15
@divine woman píše:
@Bábrdl Ale teď mě napadlo, jak velké to maloměsto je. Mají tam víc než těch zmíněných 14 chlapů? 8o

Neznáš ten vtip?

Potkají se Kohn a Roubíček.
„Jak se mají, Roubíček?“
„Ále, budu se ženit.“
„A koho si berou?“
„Sáru Rosentahlovou.“
„Sáru Rosentahlovou? Což o to, věno má slušné. Ale vědějí, Roubíček, já jim to musím říct, je to strašná poběhlice, vždyť ona spala s každým chlapem v Mukačevě.“
„Já vím.“
„A to jim nevadí?“
„Podívají se, Kohn, já v tom Mukačevě byl. To není zase tak velký město…“

:mrgreen:
Bábrdl
Generální žvanilka 21708 příspěvků 02.10.18 21:17
@zrcadlo píše:
Jo, já vyrostla na malém městě (spíš větší vesnici) a jedna holka z ulice si v šestnácti střihla 6 kluků za pololetí (vím to od ní i od nich a verze jsou stejné, takže žádné nepodložené drby). Trošku trapné na tom bylo, že to byli v podstatě všichni volní a použitelní kluci ve věku 16-25 let, a všech 6 jich chodilo do sboru dobrovolných hasičů (který čítal v této věkové kategorii 7 členů :mrgreen: ).
Nechápu tu poznámku od někoho, že ženský závidí, ne, to opravdu ne. Taky bych se styděla, ale prostě je na čase to hodit za hlavu, a nemyslet si, že město opravdu pořád žije tím, že před skoro patnácti lety tam jedna holka dala každýmu, už dávno frčí jiné kauzy.

Nevím, jak v šestnácti, ale teď, bych jí ty volné použitelné hasiče do 25 let asi trochu záviděla. :cert:

Nebýt šťastně vdaná, jasné. :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Witowská po StarDance podezřele obdivovala bříško kolegyně Písařovicové

Moderátorku České televize Danielu Písařovicovou (39) na poslední večer... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >