Miluje mě ale já jeho ne.

Anonymní
7.10.20 21:03

Rozhodováni skrz chlapa

Ahoj, otázka po špatné zkušenosti v partnerství má o mě zájem muž který se zajímá a má mě hodně rád, přijímá mého syna a zajímá se o něj.. Je zabezpečený známé se několik let. Jenže problém je u mě nějak mě nepritahuje. Bojím se že když mu řeknu že budeme kamarádi a já zase nárazim na debila :zed: bejt ve vztahu vím že mě chlap bude milovat a hlavně mého syna přijme. Blbá otázka šli by jste dotoho? Myslíte že to přijde že bych ho zacla milovat určitě Chci nějak začít pomalu scházet se a tak..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7.10.20 21:09
@Anonymní píše:
Ahoj, otázka po špatné zkušenosti v partnerství má o mě zájem muž který se zajímá a má mě hodně rád, přijímá mého syna a zajímá se o něj.. Je zabezpečený známé se několik let. Jenže problém je u mě nějak mě nepritahuje. Bojím se že když mu řeknu že budeme kamarádi a já zase nárazim na debila :zed: bejt ve vztahu vím že mě chlap bude milovat a hlavně mého syna přijme. Blbá otázka šli by jste dotoho? Myslíte že to přijde že bych ho zacla milovat určitě Chci nějak začít pomalu scházet se a tak..

Dobre hnizdo je lakave ale dobre hnizdo neni vse. Rekni mu na rovinu ze te nepritahuje, ze te jen laka jeho hnizdo jestli je ochotny do toho jit. Uprimnost do toho a nevod nekoho za nos. Jestli do toho pujde, tak v poradku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1221
7.10.20 21:13

Muzes zkusit nejaky rande, vecere se sklenkou vina…uvidis, jestli se nejak prolomi ledy. Pokzd by se to z tve strany nevyvijelo nejakym pozitivnim smerem, tak bych do vztahu urcite nesla. Stejne byste se ta chvli rozesli…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19134
7.10.20 21:19

Ne, nesla bych do toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1892
7.10.20 21:37

Já nikdy svého partnera nemilovala hned, šlo to všechno až časem s tím, jak se choval, vystupoval atd. a ani jeden se mi vyloženě nelíbil ani fyzicky. Takže já bych to zkusila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
370
7.10.20 21:51
@Anonymní píše:
Ahoj, otázka po špatné zkušenosti v partnerství má o mě zájem muž který se zajímá a má mě hodně rád, přijímá mého syna a zajímá se o něj.. Je zabezpečený známé se několik let. Jenže problém je u mě nějak mě nepritahuje.

Ze zacatku to muze fungovat, dokud budes vdecna, ze ho mas.
Bohuzel se obavam, ze casem to mimoradne ( zabezpeceny, chova se k tobe hezky, ma te rad i ma rad tveho syna, chce se o vas starat) zevsedni a zacne ti chybet to, co zrejme na zaklade tveho charakteroveho nastaveni potrebujes… darebak, ktereho bys mohla milovat.

Nechci ti krivdit, ale tech diskuzi je tu tolik a vsechny jsou si podobne jak vejce vejci.
Proto bych si moc iluze nedelal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10744
7.10.20 22:01

Můj muž mě víceméně ukecal. Nelíbil se mi moc a i povahou mi přišel úplně mimo (potkali jsme se přes seznamku), ale nakonec si mě získal a příští rok spolu budeme dvacet let :mrgreen: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
625
7.10.20 22:22

S takovým nezajímavým moulou se určitě nezahazuj!!! Najdi si rošťáka se zlým kukučem z kterého se ti budou podlamovat kolena a šimrat motýlci v břiše, obskakuj ho a rozmazluj a on tě za odměnu občas propleskne a budete dokonale šťastný pár…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56496
8.10.20 00:44
@Anonymní píše:
Ahoj, otázka po špatné zkušenosti v partnerství má o mě zájem muž který se zajímá a má mě hodně rád, přijímá mého syna a zajímá se o něj.. Je zabezpečený známé se několik let. Jenže problém je u mě nějak mě nepritahuje. Bojím se že když mu řeknu že budeme kamarádi a já zase nárazim na debila :zed: bejt ve vztahu vím že mě chlap bude milovat a hlavně mého syna přijme. Blbá otázka šli by jste dotoho? Myslíte že to přijde že bych ho zacla milovat určitě Chci nějak začít pomalu scházet se a tak..

Záleží, jestli ti nevadí fyzicky… Pokud ne, tak to brát jako vztah z rozumu a vždycky je lepší, když chlap je ten co má rád víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
808
8.10.20 07:41
@Anonymní píše:

To, jestli ho začneš milovat, je otázka pro jasnovidce, ale celkově platí, že muži se zamilovávají rychleji než ženy, takže přijít to může.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
478
8.10.20 08:08

Nešla bych do toho, když tě nepřitahuje. Sex bys s ním měla leda z povinnosti a vlastně ho využívala pro dobré bydlo. To k němu není fér. Může si najít někoho, pro koho bude přitažlivý po všech směrech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10431
8.10.20 08:18

Mé seznámení s manželem na jedné oslavě u společných známých dopadlo asi takto: Proboha, co TO jako je?!?! A za dva roky jsme byli manželé a čekali první dceru. Ta dcera teď studuje vš a my jme spolu pořád. To, čím mi tehdy připadal jako mimoň, se mi na něm líbí vlastně nejvíc. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15808
8.10.20 08:25
@Venetia píše:
Záleží, jestli ti nevadí fyzicky… Pokud ne, tak to brát jako vztah z rozumu a vždycky je lepší, když chlap je ten co má rád víc.

Lepší to není, proto pak může být problém s vlhnutím a na sucho to je blbý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15808
8.10.20 08:26
@Julča001 píše:
To, jestli ho začneš milovat, je otázka pro jasnovidce, ale celkově platí, že muži se zamilovávají rychleji než ženy, takže přijít to může.

Hmmm, to jsou dneska moudra, už druhý :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2138
8.10.20 08:29

Tohle je výhodné pro tebe a syna a silně nevýhodné pro něj. Vlastně bys ho využila a je možný, že kdyby se pak kolem mihnul někdo, z koho se ti rozklepou kolena, tak půjdeš za ním a tomuhle muži velmi ublížíš. Nehledě na to, kdyby si ho oblíbil syn, tak bys ublížila jim oběma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama