Rozhozená klávesnice na dotykovém telefonu

19246
25.11.15 11:27

Rozhozená klávesnice na dotykovém telefonu

Dítě mi počochnilo dotykový telefon (Samsung) a když chci psát zprávu, tak vidím jen levou část klávesnice (takže nic nenapíšu). Nepodařilo se mi přijít na to, jak to hodit zpět do normálního režimu (zkoušela jsem hledat v nastavení, ale nic).
Nevíte někdo, jak na to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17459
25.11.15 11:38

Co restart?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5211
25.11.15 11:44

Zkusila bych vypnout a vyndat baterii pokud se to nezlepší tak zkusit dát tovární nastavení ale předtím telefon zálohovat do PC a pokud ani to nepomůže tak servis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25626
25.11.15 11:44

@Svistice
Nemam Samsung, takze ti to uplne presbe nepopisu, ale musis vlezt do nastaveni klavesnice, vetsinou mas nekde na klavesnici ozubene kolecko a pak najdi rozlozeni klávesnice a tam to zmenis

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
25.11.15 11:45

Zkus to restartovat, pokud to nic neudělá, resetovala bych to na tovární výrobu, ale tím teda přijdeš naprosto o všechno, co v telefonu máš (ne na kartě, v telefonu). Vycházím teda z toho, že v nastavení si nic nenašla a ani si nemyslím, že by se něco takového nastavit dalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
371
25.11.15 11:48

Podle me jen docasna chyba. Vypnout a zapnout a melo by to byt ok. Nastavenim to urcite neni. A tovarni nastaveni bych delala az opravdu z nouze…ikdyz nekdy tomu telefonu ulehci a pak lip pracuje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19246
25.11.15 11:48

Děvčata jste úžasná! :kytka: Moc děkuji, pomohl restart (ten mě v rámci mateřské demence vůbec nenapadl :roll: ).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25626
25.11.15 11:49

@radkka @Svistice
Nastavit se to da. Tovarnim nastavenim to zabijes zbytecne.
Pripadne si stahni jinou klavesnici a u ty to mit nebudes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
25.11.15 11:53
@Svistice píše:
Děvčata jste úžasná! :kytka: Moc děkuji, pomohl restart (ten mě v rámci mateřské demence vůbec nenapadl :roll: ).

:palec: To se stává :hug: Mně poslední dobou dost často :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25626
25.11.15 11:53

@Svistice
:palec:
Tak mas dobry, ze jen nici telefon. Mne mladej mlatil do klavesnice u PC a pak se zbavit toho co tam provedl uz bylo na hrabani se v registrech :zed:
Fakt nechapu jak to tam mohl bezduchym mlacenim pozapinat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
25.11.15 11:54
@zuzu224 píše:
@radkka @Svistice
Nastavit se to da. Tovarnim nastavenim to zabijes zbytecne.
Pripadne si stahni jinou klavesnici a u ty to mit nebudes.

Však jsem jako první radila restart. A k čemu je dobré nastavit si, že vidíš půlku klávesnice? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25626
25.11.15 11:56
@radkka píše:
Však jsem jako první radila restart. A k čemu je dobré nastavit si, že vidíš půlku klávesnice? :think:

K cemu je to dobre nevim, ale jde to :mrgreen:
Ta rozpulena je pro lidi co maj velky telefon a pisou dvema rukama, ale u nikoho jsem to nikdy nevidela pouzivat. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
371
25.11.15 11:58

@radkka to nevidis jen pulku klavesnice jen je cela na jedne strane. @Svistice mela chybu telefonu kdyz se to po restartu vratilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
25.11.15 11:58
@zuzu224 píše:
K cemu je to dobre nevim, ale jde to :mrgreen:
Ta rozpulena je pro lidi co maj velky telefon a pisou dvema rukama, ale u nikoho jsem to nikdy nevidela pouzivat. :mrgreen:

:mrgreen: Radši to nebudu pokoušet, nebo to nevrátim :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25626
25.11.15 11:59

@radkka
Hele v telefonu je takovych kravin. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek