Rozhozené cykly po revizi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Barborice
Nováček 1 příspěvek 03.05.18 21:58
Rozhozené cykly po revizi

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda nemáte někdo podobné zkušenosti. Loni na přelomu listopadu a prosince jsem v 6. týdnu potratila, byla jsem na revizi a poté mi vůbec nepřicházela MS. Byla jsem dvakrát na vyvolávačce a poté mi doktorka nasadila Utrogestan. Po jednom cyklu s utrogestanem už MS přišla, ale neustává. Už krvácím více jak 14 dní. Volala jsem na gyndu a mám přijít na nějakou injekci na zastavení MS. Bojím se, aby se mi zase úplně nezastavila :,( že budu mít úplně všechno rozhozené. Nemá někdo podobné zkušenosti? :,(

Najdete v encyklopedii: Menstruace po potratu

Reklama

Reakce:

admin
Extra třída :D 10322 příspěvků 04.05.18 17:19

Dobrý den,
mrzí mě, co se stalo a čím procházíte.
Našla jsem tu starší diskuze, kde zazněly zkušenosti, na které se ptáte. Koukněte do diskuze Pravidelnost menstruace po revizi nebo Menstruační cyklus po revizi.

Moc Vám držím palce!
Monika :srdce:

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak si Meghan Markle vede u královny Alžběty? Dovoluje jí víc než Kate?

Ačkoliv z minulosti britská královská rodina nemá s rozvedenými Američankami... číst dále >

Jindřich Forejt: Svatba to bude komická, postará se o to rodina Meghan

Necelý den zbývá do královské svatby, u které se věří, že navždy změní pojetí... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama