Rozhozené cykly po revizi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Barborice
Nováček 1 příspěvek 03.05.18 21:58
Rozhozené cykly po revizi

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda nemáte někdo podobné zkušenosti. Loni na přelomu listopadu a prosince jsem v 6. týdnu potratila, byla jsem na revizi a poté mi vůbec nepřicházela MS. Byla jsem dvakrát na vyvolávačce a poté mi doktorka nasadila Utrogestan. Po jednom cyklu s utrogestanem už MS přišla, ale neustává. Už krvácím více jak 14 dní. Volala jsem na gyndu a mám přijít na nějakou injekci na zastavení MS. Bojím se, aby se mi zase úplně nezastavila :,( že budu mít úplně všechno rozhozené. Nemá někdo podobné zkušenosti? :,(

Přečtěte si článek: Menstruace po potratu

Reklama

Reakce:

admin
Extra třída :D 10587 příspěvků 04.05.18 17:19

Dobrý den,
mrzí mě, co se stalo a čím procházíte.
Našla jsem tu starší diskuze, kde zazněly zkušenosti, na které se ptáte. Koukněte do diskuze Pravidelnost menstruace po revizi nebo Menstruační cyklus po revizi.

Moc Vám držím palce!
Monika :srdce:

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Zuřící reportérka BBC označila Maďarsko za xenofobní, ministr zahraničí ji „stíral“

Strana Fidesz maďarského premiéra Viktora Orbána budí vášně v celé Evropě, a... číst dále >

Superštíhlá Herzigová s párkem: Jen pózovala, nebo se konečně pořádně najedla?!

Topmodelka a příležitostná herečka Eva Herzigová (45) hned několikrát čelila... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama