Reklama

Rozhozené cykly po revizi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Barborice
Nováček 3 příspěvky 03.05.18 21:58
Rozhozené cykly po revizi

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda nemáte někdo podobné zkušenosti. Loni na přelomu listopadu a prosince jsem v 6. týdnu potratila, byla jsem na revizi a poté mi vůbec nepřicházela MS. Byla jsem dvakrát na vyvolávačce a poté mi doktorka nasadila Utrogestan. Po jednom cyklu s utrogestanem už MS přišla, ale neustává. Už krvácím více jak 14 dní. Volala jsem na gyndu a mám přijít na nějakou injekci na zastavení MS. Bojím se, aby se mi zase úplně nezastavila :,( že budu mít úplně všechno rozhozené. Nemá někdo podobné zkušenosti? :,(

Přečtěte si článek: Menstruace po potratu - kdy dorazí?

Reklama

Reakce:

admin
Extra třída :D 10887 příspěvků 04.05.18 17:19

Dobrý den,
mrzí mě, co se stalo a čím procházíte.
Našla jsem tu starší diskuze, kde zazněly zkušenosti, na které se ptáte. Koukněte do diskuze Pravidelnost menstruace po revizi nebo Menstruační cyklus po revizi.

Moc Vám držím palce!
Monika :srdce:

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama