Rozhozený cyklus po Nosifolu, Infolicu, Fertiproně atd.

959
15.4.17 12:23

Rozhozený cyklus po Nosifolu, Infolicu, Fertiproně atd.

Dámy Vy, které užíváte Nosifol, Infolic, Fertipronu apod. Máte některá zkušenost s tím, ze Vám změnila cyklus??? Beru teprve necelý měsíc - začala jsem nějak v 1/3 cyklu. Já jsem teda nikdy neměla úplně pravidelný cyklus, ale trval +- 27-30 dni.. Ale dnes jsem 33.dc a ms nikde.. Uz asi od 26.tt občas mírné bolesti jako před ms, chvílemi silné jak když to má přijít každou chvíli a pak zas vůbec nic, jako na vlnách.. Těhotná nebudu, protože 11.DC na UZ několik malinkých foliklů, žádný dominantní a ani OVU bolesti jsem tento cyklus neměla. A pro jistotu jsem si stejně dělala 28.DC test a jasně negativní. Někdo zkušenost??? Jsem z toho nervózní, protože nám posunutí cyklu může zhatit IVF, které jsme plánovali na léto.. ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

195
15.4.17 12:59

Ahoj v březnu jsem byla na IUI, beru fertipronu a čekala na MS. Ta nikde, testy negativní. Další cyklus jsem chtěla jít na další inseminaci a pak stihnout IVF než nastoupím po rodičáku do Práce. Musela jsem do Caru na vyvolavačku a MS jsem dostala až 49dc. Teď se chystáme na inseminaci ale IVF uz nestihnu jak se mi to vše hodně posunulo. Nevím jestli to bylo to fertipronou nebo čím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
959
15.4.17 13:23

@divomys No to me teda desis.. a to jsi brala tu Fertipronu taky prvni mesic?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
15.4.17 14:41

Ano brala jsem ji chvilku před tím, teď už beru druhé balení. Ale já jsem měla nepravidelné cykly i předtím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
959
15.4.17 16:47

Aha aha.. no jo.. tak holt asi pristi tyden na vyvolavacku..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama