Rozjasňovač z drogerky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kyticka86
Ukecaná baba ;) 1026 příspěvků 14.01.17 15:12
Rozjasňovač z drogerky

Holky, nebudeme si nic nalhávat, vypadám hrozně :mrgreen:. Nevyspání z dvojčat dělá svoje a já vypadám tak nějak bez života.. Napadlo mě zkusit rozjasňovač. Ale nikdy jsem s ním nepracovala. Viděla jsem nějaká videa a přijde mi to trochu jako umění.

Máte typ na nějaký jen LEHCE pigmentovaný rozjasňovač (ideálně pudrový). Při mojí šikovnosti bych při koupi rozjasňovače od TheBalm vypadala jako diskokoule.. A jakým štětcem se to nanáší? Máte typ? Kde ho koupím? (rozumná cenová kategorie). Mám doma jen vypelichaný štětec od vietnamců..

Díky :mavam:

Reakce:

Poustevnice
Ukecaná baba ;) 1402 příspěvků 14.01.17 15:16

Před 3 dny jsem si koupila krémový rozjasňovač Alverde v DM drogerii. Černá tubička a stál tuším 90 korun. Jsem s ním moc spokojená. Dávám ale nejdříve jemně tonovaný krém od Balea - v takové fialové tubě a pak trošičku toho rozjasňovače. Už jsem se na sebe nemohla dívat, jakou jsem měla divnou barvu. Tak snad ti můj tip pomůže.

Avocado123
Kecalka 500 příspěvků 14.01.17 15:20

Zkus se v dm podivat na značku trend it Up. Štětec stačí na rozjasnovac nejaky úplný obyčejný, treba od balea středně velký nejaky. Hlavně to s rozjasnovacem neprezen. Zkus přidat i maličko nad horní ret. Ale jen tupinek

Jitulinka.1
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 14.01.17 15:27

Já používám rozjasnovač od Avonu (pudrove perly) je užasnej a nebo je dobrý tekutý od Lorealu…Nanašim ho štětcem z drogerie od značky Essence (Nějake dražší štětce jsou zbytečnost) Nanášim ho na tvaře, nos a doprostřed čela

Jitulinka.1
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 14.01.17 15:30

Jinak nedoporučuji rozjasnovač od Dermacolu!!! Je k prdu, dobrý je od značky Trend it up (prodávají v Dm drogerce)

kyticka86
Ukecaná baba ;) 1026 příspěvků 14.01.17 15:36

Holky, díky :hug:. Zajdu do DMka podívat se na ted Trend it up. A hraje roli podtón pleti? Nedávno sem zjistila, že mám asi žlutý podtón. To když jsem si koupila makeup s přízvyskem „rose“ (růže) a po jeho nanesení jsem vypadala jako kdyby někdo na banán napatlal jahodové pyré.. Pak mi kamarádka vysvětlila, že to je tím podtónem pleti a já mám výrazně žlutý.. :kytka:

jasminium 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.17 16:28

Ahoj holky :)…využila bych této debaty a taky se poradila :)…já už řadu let řeším (neúspěšně) problém s mým make-upem odpo/večer..no spíše už odpo teda. A to takový, že se mi prostě rozteče, někde vytratí..prostě jsem celá rozmazaná a na některých místech make-up nikde (na líčkách ale spíše blíže k nosu). Používám podkl. bázi, make-up, pudr a nakonec transparentní pudr (ale nejsem žádná maska - doufám :D..snažím se dávat střídmé vrstvy)…no a pak když se odpo vidím v zrcadle v práci, vypadám, jako bych běžela maraton nebo měla za sebou super aerobní hodinu..no tak bych nejraději okamžitě vše smyla a dala znova (lépe jela domů)…takže vezmu pudr a zoufale si ten obličej ještě zhorším - vůbec to na tuhle mastnou a nesouměrnou plochu nejde aplikovat, zkoušela jsem i dát make-up na ty špatné místa - jen se zanese do pórů a rozmažu se ještě víc…celá pak vypadám tak, že se na nějakou reprezentativní konverzaci z blízka rozhodně necítím a i manžel mi už jednou řekl, že jsem nějaká rozmazaná :oops:…máte to taky tak někdo?…nebo lépe - víte jak na to? :)

Jogrr
Závislačka 4323 příspěvků 14.01.17 16:59

Pouzivam Sun Beam od Benefit, stoji kolem 800 Kc a trosku to micham s rozjasnovacem od Estee Lauder, a vysledek super. Lehke, prirozena barva, jakoby do jemne opalena, nic tezkeho pro plet.

Plavuše
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 14.01.17 17:40

Z drogérkových doporučuji LOreal Lumi Magique (ten už v sobě má štěteček) a také Dermacol sheer face illuminator fresh rose… ten se smíchá s make-upem, takže tomu odpovídá nanášení. Zatím mám s oběma dobrou zkušenost.

Jitulinka.1
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 15.01.17 10:07
@jasminium píše:
Ahoj holky :)…využila bych této debaty a taky se poradila :)…já už řadu let řeším (neúspěšně) problém s mým make-upem odpo/večer..no spíše už odpo teda. A to takový, že se mi prostě rozteče, někde vytratí..prostě jsem celá rozmazaná a na některých místech make-up nikde (na líčkách ale spíše blíže k nosu). Používám podkl. bázi, make-up, pudr a nakonec transparentní pudr (ale nejsem žádná maska - doufám :D..snažím se dávat střídmé vrstvy)…no a pak když se odpo vidím v zrcadle v práci, vypadám, jako bych běžela maraton nebo měla za sebou super aerobní hodinu..no tak bych nejraději okamžitě vše smyla a dala znova (lépe jela domů)…takže vezmu pudr a zoufale si ten obličej ještě zhorším - vůbec to na tuhle mastnou a nesouměrnou plochu nejde aplikovat, zkoušela jsem i dát make-up na ty špatné místa - jen se zanese do pórů a rozmažu se ještě víc…celá pak vypadám tak, že se na nějakou reprezentativní konverzaci z blízka rozhodně necítím a i manžel mi už jednou řekl, že jsem nějaká rozmazaná :oops:…máte to taky tak někdo?…nebo lépe - víte jak na to? :)

Mám to podobně, akorat mám suchou plet ;) Když vidím některé ženy jak mají hezky hladký makeup nezalízající do vrasek na tvaři tak jim strašně závidim :?

kyticka86
Ukecaná baba ;) 1026 příspěvků 20.01.17 09:15

Holky konecne sem se dostala do DMka a oni nemeli rozjasnovac Trend it up :zed:. Ve stojanu dira :,(. Tak priste..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Bude Bendig v porotě ankety Czech Singer? Jeho manažer mluví o podvodu!

Zpráva o tom, že Jan Bendig usedne v odborné porotě nově vzniklé ankety Czech... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >