Rozjede se mi text při kopírovaní z pdf do wordu

402
11.5.17 21:28

rozjede se mi text při kopírovaní z pdf do wordu

Ahoj,

potřebovala bych poradit, mám textv pdf a potřebuji ho zkopírovat do wordu, ale kdyžto udělám, celé se to rozjede, nejsou tam odstavce, nic, prostě je z toho jeden velký text a nemám čas ho porovnávat s originálem a odrážkovat ho, tak jak má být, nevíéte čím to je, že se ten text takto rozjede?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3691
11.5.17 21:34

Je to proto, aby sis koupila od Adobe nástroj, který ti umožní zkonvertovat pdf dokument do doc. :nevim:
Nic jiného poradit neumím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14400
11.5.17 21:39

Ja myslim ze pdf slouzi pouze ke cteni, takze nejaky problem s kopirovanim textu bude vzdycky. Nebo jak se pise vise, jsou to programy od dvou ruznych firem a vzajemne se nepodporuji…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9124
11.5.17 21:49

Zkus si vygooglit nějaký program „pdf to doc“, snad něco najdeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.5.17 22:02

No, myslím, že tak, jak si to představuješ, to prostě nepůjde. Možná existuje nějaký super sofistikovaný placený nástroj, ale nevím o něm a rozhodně to nebude nic zdarma, kam nasypeš PDF a vyplivne ti to snadno editovatelný dokument.

To je totiž jedna z point, proč lidi vytváří PDF dokument - aby se v tom nikdo nemohl hrabat a nerozhazovalo se jim formátování. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5189
11.5.17 22:20

Zkuste se podívat na stránky Adobe mají tam i zkušební verzi programu na editaci PDF

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13214
12.5.17 07:30

V beznem kopirovani to udela vzdy. A jako bonus to obcas neprekopiruje diakritiku. Je moznost prevadet pdf na doc, ale jedna se pak uz o placenou verzi programu adobe. Ale i ta neni uplne 100%, sem tam se to formatovani rozsype…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama