Reklama

Rozjetá jizva po šestinedělí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ucukusi
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 25.01.18 17:25
rozjetá jizva po šestinedělí

Ahoj holky, jsem sedm týdnů od porodu, a po šestinedělí jsme zase s přítelem začali mít sex. Nevím, jestli je to jeho vinou, nebo se to stalo nezávisle na „námaze“, ale mám pocit, že se rozjela už víceméně zahojená jizva po nástřihu jizva je menší a „otvor“ větší a jde víc vidět, mám pocit, že když jsem zkoumala vzhled na dotek i zrcátkem během šestinedělí, že byla jizva mnohem určitě o cm delší. Mohlo to sexem povolit? nebolí to, jen je to esteticky dost divné a hnusné. Šití nebylo nic moc, kůže byla sešitá nějak divně, ale prý je to v pořádku tvrdil dr. na kontrole po šestinedělí. Nemáte někdo podobnou zkušenost?

Reklama

Reakce:

iwa83
Kelišová 6335 příspěvků 25.01.18 17:34

Ně se rozešlo šití ještě během šestinedělí. Byla jsem v nemocnici na kontrole. Dali mi nějaké mazání a pak po další kontrole řekli že mám máčet v řepíku. Zkus ten, pokud to nebolí, nebo nekrvácí nebo s tím nemáš jiný problém. Teď o tom ani nevím… taky jsme začali se sexem tak nějak po tom šestinedělí…

ucukusi
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 25.01.18 17:38

@iwa83 zkusím zítra řepík koupit, ale netuším, jak by ty dvě rozjeté strany mohly přirůst zpátky k sobě, uvidíme, zkusím…vadí mi to spíš esteticky, než že by to bolelo…děkuji

dickys
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 25.01.18 18:29

Myslím, že kdyby ti to ruplo při sexu, tak bys to cítila nebo bys aspoň krvacela. Mně siti ruplo asi 2 týdny po porodu, ale jenom ty prostřední stehy, kraje zůstaly, tak jsem si to jenom vyplachovala kysličníkem a srostlo to, ale jestli ti povolil steh krajní, tak to už určitě víc nesroste. Ale je dost možné, že se ta rána prostě stáhla a srostlo ti to takhle no. Jestli ti vadí, že tam máš větší díru :D tak začni cvičit na pánevní dno, to pomáhá, sice ta kůžička se tím nestahne, ale ten otvor se zmenší (omlouvám se za naturalistický popis :) )

ucukusi
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 25.01.18 19:30

@dickys v pohode, je lepsi veci nazyvat pravymy jmeny :mrgreen:..jj, je to ta okrajova cast, to nesroste. Zkusim to cviceni, stejne ho potrebuji. Dekuji

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >