Rozjetá jizva po šestinedělí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ucukusi
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 25.01.18 17:25
rozjetá jizva po šestinedělí

Ahoj holky, jsem sedm týdnů od porodu, a po šestinedělí jsme zase s přítelem začali mít sex. Nevím, jestli je to jeho vinou, nebo se to stalo nezávisle na „námaze“, ale mám pocit, že se rozjela už víceméně zahojená jizva po nástřihu jizva je menší a „otvor“ větší a jde víc vidět, mám pocit, že když jsem zkoumala vzhled na dotek i zrcátkem během šestinedělí, že byla jizva mnohem určitě o cm delší. Mohlo to sexem povolit? nebolí to, jen je to esteticky dost divné a hnusné. Šití nebylo nic moc, kůže byla sešitá nějak divně, ale prý je to v pořádku tvrdil dr. na kontrole po šestinedělí. Nemáte někdo podobnou zkušenost?

Reakce:
iwa83
Kelišová 6727 příspěvků 25.01.18 17:34

Ně se rozešlo šití ještě během šestinedělí. Byla jsem v nemocnici na kontrole. Dali mi nějaké mazání a pak po další kontrole řekli že mám máčet v řepíku. Zkus ten, pokud to nebolí, nebo nekrvácí nebo s tím nemáš jiný problém. Teď o tom ani nevím… taky jsme začali se sexem tak nějak po tom šestinedělí…

ucukusi
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 25.01.18 17:38

@iwa83 zkusím zítra řepík koupit, ale netuším, jak by ty dvě rozjeté strany mohly přirůst zpátky k sobě, uvidíme, zkusím…vadí mi to spíš esteticky, než že by to bolelo…děkuji

dickys
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 25.01.18 18:29

Myslím, že kdyby ti to ruplo při sexu, tak bys to cítila nebo bys aspoň krvacela. Mně siti ruplo asi 2 týdny po porodu, ale jenom ty prostřední stehy, kraje zůstaly, tak jsem si to jenom vyplachovala kysličníkem a srostlo to, ale jestli ti povolil steh krajní, tak to už určitě víc nesroste. Ale je dost možné, že se ta rána prostě stáhla a srostlo ti to takhle no. Jestli ti vadí, že tam máš větší díru :D tak začni cvičit na pánevní dno, to pomáhá, sice ta kůžička se tím nestahne, ale ten otvor se zmenší (omlouvám se za naturalistický popis :) )

ucukusi
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 25.01.18 19:30

@dickys v pohode, je lepsi veci nazyvat pravymy jmeny :mrgreen:..jj, je to ta okrajova cast, to nesroste. Zkusim to cviceni, stejne ho potrebuji. Dekuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Tak trochu jiná svatba: Transvestita Ian se nastrojil do stejných šatů jako nevěsta!

Potkali se na hudebním festivalu a přeskočila jiskra. Hned na druhém rande... číst dále >

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >