Rozjeté šití po porodu

21.1.16 21:44

Rozjete šití po porodu

Ahojte
Chci se zeptat zda některá s vás měla rozjete šití po porodu? A co jste dělali? S co se pak dělo? Nechali si vás po opravě v nemocnici?
Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7381
21.1.16 21:56
@LucissekMimissek píše:
Ahojte
Chci se zeptat zda některá s vás měla rozjete šití po porodu? A co jste dělali? S co se pak dělo? Nechali si vás po opravě v nemocnici?
Dekuji

nemela jsem, ale jako prvni by me asi napadlo jit k dr, podle zavaznosti na pohotovost nebo za gynekologem svým beznym:D pravdepdobne to budou chtit v lokalce zasit, ti lepsi to zvladnou v ordinaci, zase zalezi na rozsahu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13417
21.1.16 21:57

@LucissekMimissek mě se to stalo. Šla jsem nakompletní přešití v lokálním umrtvení. Pak jsem byla ještě asi max 2 hodky na pokoji a pustili mě domů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13417
21.1.16 21:59

@LucissekMimissek pokud jsi šestinedělka jdi do porodnice kde jsi rodila. Tamtě dr vyšetří a řekne zdaje to na šití.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3363
21.1.16 22:02

Mně se to také stalo, ale následkem zánětu, který se mi v nástřihu udělal..nikdo mi nevěřil, až po té, co se šití rozjelo..stehy mi vystříhali, nabídli mi přešití, odmítla jsem…hojilo se to samo cca 2 měsíce, krásně mi to srostlo i bez šití. Doktorka co mě rodila u druhého porodu řikala, že by ani nepoznala, že jsem byla prvně nastřihlá. Druhý porod proběhl bez nástřihu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.16 22:32
@Pekoni píše:
@LucissekMimissek mě se to stalo. Šla jsem nakompletní přešití v lokálním umrtvení. Pak jsem byla ještě asi max 2 hodky na pokoji a pustili mě domů

Mohla bych se zeptat, jak dlouho po porodu jsi byla? (Mám potíže cca rok od porodu a asi by to taky chtělo přešít - ještě jsem nesebrala odvahu jít k doktoru a taky se dost stydím, proto anonym :oops: ) Pokud i pro tebe je to citlivé téma, ozvala bych se ti do zprávy. Pokud celkově vadí, neřeš :) )

• Citovat
  • Nahlásit
13417
21.1.16 22:40
@Anonymní píše:
Mohla bych se zeptat, jak dlouho po porodu jsi byla? (Mám potíže cca rok od porodu a asi by to taky chtělo přešít - ještě jsem nesebrala odvahu jít k doktoru a taky se dost stydím, proto anonym :oops: ) Pokud i pro tebe je to citlivé téma, ozvala bych se ti do zprávy. Pokud celkově vadí, neřeš :) )

Mě se to stalo cca 14 dní po porodu. Při sprše jsem zjistila, že nemám stehy, ale všechny :? A na gyndu se nestyd zajít :hug: Taky mi to nebylo příjemné, obvzlášť, když s dr sloužil i medik :roll:, ale přežila jsem to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13417
21.1.16 22:42

Jen dodám, že při prvním porodu jsem měla s šitím starosti a i po porodu před přešitím bylo hodně bolestivé tak po druhém porodu kdy jsem se hrozně bála, že se mi to stane znovu, mě šití vůbec nebolelo a krásně se to zahojilo. A nástřih byl i menší než první.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.16 22:45

@Pekoni Díky :) No já tu návštěvu tak dlouho odsouvala, že už je mi to až trapný. Ale prostě ten steh či dva tam chybí, je to i vidět :( A neumím si představit, co s tím. :nevim: To mě asi nějaká ta plastika a narkóza nemine. Ach jo

• Citovat
  • Nahlásit
60346
22.1.16 07:47
@Anonymní píše:
@Pekoni Díky :) No já tu návštěvu tak dlouho odsouvala, že už je mi to až trapný. Ale prostě ten steh či dva tam chybí, je to i vidět :( A neumím si představit, co s tím. :nevim: To mě asi nějaká ta plastika a narkóza nemine. Ach jo

pokud Ti to vadí, nebo je z hlediska hygieny a pod špatný, tak Ti to přešijí zadara.. ovšem to váhání nehraje moc v Tvůj prospěch - kdybys šla dřív, tak by to byl asi menší zákrok.. každopádně neváhej, zajdi k dr, tohle se prostě stane. Přešijí a máš klid :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.1.16 13:16

Já měla problém se šitím - píštěl v hrázi, obrážela jsem porodnici, svého doktora, zase porodnici… Všichni mě posílali od jednoho k druhému a nikomu se nechtělo dělat nějakou nápravu. Nakonec jsem si sama přes známého domluvila doktora, který mi to přešil (půlhodinový zákrok v narkóze). Byla jsem těžce v šoku, jak to nikdo nechce řešit.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.1.16 14:37

@martina.se fyzicky mi to žádné trable nepůsobí, spíš psychické, je mi to trapné psát i sem, a to jsem anonymní :zed: Jde o rozjetý steh na malém stydkém pysku a navíc trhlinku v něm hned vedle. Já pořád ještě kojím, takže bych stejně pod narkózu asi nemohla, nevím. :think: No hlavní u mě bude překonat stud a zajít k dr., aby mi pomohl najít někoho, kdo se tím zabývá. By mě nikdy nenapadlo, že bych se ve svých letech za něco takového někdy styděla :(

• Citovat
  • Nahlásit
60346
22.1.16 14:49
@Anonymní píše:
@martina.se fyzicky mi to žádné trable nepůsobí, spíš psychické, je mi to trapné psát i sem, a to jsem anonymní :zed: Jde o rozjetý steh na malém stydkém pysku a navíc trhlinku v něm hned vedle. Já pořád ještě kojím, takže bych stejně pod narkózu asi nemohla, nevím. :think: No hlavní u mě bude překonat stud a zajít k dr., aby mi pomohl najít někoho, kdo se tím zabývá. By mě nikdy nenapadlo, že bych se ve svých letech za něco takového někdy styděla :(

oni Ti to nebudou dělat pod narkózou ale s lokálem. fič k dr, takhle se zbytečně trápíš, musí to bolet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.1.16 14:59

@martina.se nijak to nebolí, ono už je to zahojené, jen to vypadá ošklivě a stydím se za to :( U té trhlinky se bojím, že se mi to podaří roztrhnout. Odvahu sbíram už dlouho, ale tím, jak tu o tom píšu, ji snad seberu brzy. A třeba hned v pondělí… Snad :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.1.16 14:59

@martina.se Děkuju :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama