Reklama

Rozjetí zašitého nástřihu, znovu sešít?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ucukusi
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 28.02.18 11:41
Rozjetí zašitého nástřihu - znovu sešít?

Jsem tři měsíce po porodu, malý se narodil o dva týdny dřív vyvolávaným porodem kvůli preeklampsii s váhou 3300kg, šel celkem rychle, tudíž mě docela potrhal vnitřně, neobešlo se to bez nástřihu. Nic mě dvakrát už nebolí, ale teď po měsíci, kdy jsem i začala s přítelem znovu spát mám sešitý nástřih takový rozjetý. Dívala jsem se po šestinedělí a vypadalo to jakžtakž normálně, ale teď to mám jako by mě nastřihli a nezašili, jako by se to rozpáralo rozjelo. Jsem z toho neštastná, pocitově to nebolí, ani jsem nic necítila, při sexu to trošku cítím, ale není to bolest.
Stalo se to některé? Když půjdu k dr. že bych to chtěla asi znova zašít, je to možné, dělá se to vůbec? Děkuji za vaše zkušenosti

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 28.02.18 11:43

Ano, musela jsem na úpravu jizvy necelé tři měsíce po porodu. Skakni k dr ať na to mrkne

ucukusi
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 28.02.18 11:49

@Tichošlápek děkuji za zprávu…můžu se zeptat, co to obnášelo? Jak dlouho to trvalo? Nedokážu si představit, že bych měla být bez miminka, ani není, kdo by ho pohlídal…

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 28.02.18 11:58

@ucukusi rano nástup, hned zákrok a večer jsem mohla domů. Odstranovali mi část tkáně a dávali stehy.

ucukusi
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 28.02.18 12:00

@Tichošlápek děkuji a dělají to v narkoze nebo jen v lokálním umrtvení?

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 28.02.18 12:04

@ucukusi v celkové narkoze

ucukusi
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 28.02.18 12:04

@Tichošlápek děkuji

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.18 12:56

Také jsem byla. 4 měsíce po porodu, ale musela jsem hodně bojovat a nakonec jsem si to domluvila po známosti. Setkala jsem se u doktorů s nepochopením a akorát „vysvětlením“, že mám zdravé dítě, tak co bych víc jako chtěla :roll:

ucukusi
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 28.02.18 13:20
@Anonymní píše:
Také jsem byla. 4 měsíce po porodu, ale musela jsem hodně bojovat a nakonec jsem si to domluvila po známosti. Setkala jsem se u doktorů s nepochopením a akorát „vysvětlením“, že mám zdravé dítě, tak co bych víc jako chtěla :roll:

Mam obavy, ze mi to u nas reknou taky, ale strasne me to trapi a zere

twinkletwinkle
Kecalka 115 příspěvků 16.05.18 13:46

Mne vypadla vetsi cast stehu hned treti den po porodu, to uz jsem byla z porodnice cerstve doma a zpet se mi tedy rozhodne nechtelo… rana se mi rozjela temer cela, ale pri predstave, ze mi to budou sit znovu, jsem si navrat do nemocnice rozmyslela… Koupila jsem si Cicatridine spray, drazsi, cca 700,– Kc a ranu jsem vzdy po osprchovani nastrikala, ale krasne to zabralo a jizva par mesicu po porodu neni skoro viditelna.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama