Bolesti, co rozvinou kontrakce nebo únava konce těhotenství

101
25.11.19 21:30

Rozjezd porodu - rada

Ahoj holky. Dnes na kontrole - údajně to na porod ještě nevypadá. CS sice 5, čípek 1 cm, hlavička nelehá volně, všechno co vím. Momentálně 40+3 tt.
No jenže mě potom začali bolet docela dost stydké kosti tak jsem trochu zapracovala, sex, čaj z maliníku, procházka a lehce mě začínají bolet občas záda a tlačí mě zadek, sem tam zabolí a ztvrdne břicho, ale nic slavnyho to právě vůbec není. Teď chci zkusit uklid a dát teplou vanu. Pak už na to asi kašlu a ať si tam shnije klidně do léta :lol:
Problém - nevím jestli ty bolesti co píšu můžou případně rozvinout kontrakce nebo je to jen následek únavy a konce těhotenství. Jsem totiž nějaká unavená a rozlámaná a už i zklamaná z toho vecnyho očekávání :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3010
25.11.19 21:34

Na to ti tady nikdo stoprocentně neodpovi, muze to být jen unava, stejne tak se ti muzou rozjet porodni bolesti :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 21:37

Nechápu pořád dokola opakující se téma, naposledy v 21.13

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 21:41

Zdravím. Může to něco znamenat i nemusí… zkus tu teplou vanu. U mě to bylo tehdy ráno bolení v podbříšku…postupem dne to nabíralo na intenzitě…ale pořád nic hroznýšovití. Večer už začali být bolesti pravidelný…jelikož jsem měla rodit poprvé tak jsem samozřejmě nevěděla, tak jsme raději vyrazili do porodnice.. tam bolesti úplně přestaly. Při vyšetření na monitoru jen dvě lehké a doktorka mě prohlédla a řekla tpže to v žádném případě porod nebude a tak jsme je-li domu..to bylo cca 20:00 hodin večer. Doma jsem se podle rady doktorky naložili do horké vany a pak to začalo. To už jsem doma docela fňukala, tak manžel zavelel že jedeme zpět. Mě se nechtělo protože jsem se bála že nás zas pošlou domu. No přijeli jsme tam cca v jednu ráno, už si nás tam nechali a po osmé ráno se nám prcek narodil. Mimochodem jsem byla 40+2. Jinak držím palečky aby vše proběhlo dobře :thumbsup: :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 21:49

Tlačeni na zadek jsem měla, po horké vaně se mi rozjely kontrakce. Ale byla jsem už 41+3tt :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7823
25.11.19 22:11

Jsem 36, tohle mám už pár týdnů. To víš, že jednou porodis! Neboj se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
747
25.11.19 22:21

@Dandie22 já bych ti dnes spíš doporučila zalézt sama do postele a spát. Něco se chystá a je třeba nabrat síly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
101
25.11.19 22:25

@Sue2008 když já neusnu, teď jsem spala aspoň 2 hoďky, vzbudila mě TV a už nezaberu, až zas někdy v noci. Už mi všechno překáží a každý vrtnuti a otočení mě vzbudí a už nespím, nehledě na WC a to blbý tvrdnutí a bolest stydkých kostí, ouvej.. Ten spánek je fakt šílený muka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
101
25.11.19 22:27

Dokonce už i malého přemlouvam, že se na něj už těšíme a že jsem připravená a nic :lol:
Já vím že musím porodit, ale fakt nechci žádný vyvolávání. Tenhle týden do neděle prostě musí vylézt :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
747
25.11.19 22:45

@Dandie22 já tě chápu, první dceru jsem rodila 41+1. Taky jsem vyzkoušela všechno, včetně nechutně pálivé pizzy :poblion: a jízdy po děravé cestě :mrgreen:. U nás teda nakonec zabral asi sex nebo film s Russelem Crowe :think:. Když nemůžeš spát, tak zkus cokoliv na rozptýlení (kniha, film, vaření…), ať nemáš čas se sledovat. Přeji hodně sil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
101
25.11.19 23:58

@Sue2008 Děkuji. Ve čtvrtek při nejhorším další kontrola no :zed: ale zase snad se dozvím víc a snad do víkendu něco bude. Blbý je, že člověk tomu že bude každou chvíli rodit už po těch všech falešných poslech a příznacích ani už pomalu nevěří :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.11.19 09:43

Nech si udělat hamiltona. Udělali mi ho, dostala jsem bolesti (ty jsem vydrzela 2 dny doma i kdyz jsem nekdy mela co delat) a treti den na kontrole praskla voda:-) za 5hodin byla malá venku.

• Nahlásit
  • Citovat
26.11.19 17:11

@Dandie22 Ahoj. CS nic neznamena bohuzel. Ja mela CS 7 ve 30.tt, ted finisuji 34.tt a uz jsem otevrena na 3cm (samozrejme mi porod zastavovali, ale jen to zpomalili). Ty bolesti, co popisujes, uz mam cca od 27.tt, bricho mi tvrdne cca 20× denne. Ale samozrejme to muze byt jak unavou, tak ve tvem pripade dobre znameni, ze uz se ti to blizi. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.19 17:16
@Anonymní píše:
Nech si udělat hamiltona. Udělali mi ho, dostala jsem bolesti (ty jsem vydrzela 2 dny doma i kdyz jsem nekdy mela co delat) a treti den na kontrole praskla voda:-) za 5hodin byla malá venku.

Mne u prvniho zastavovali porod ve 26.tt, otevrena jsem byla od 30.tt. ve 38.tt jsem si nechala udelat Hamiltona (uz jsem to moc nedavala), ve 39.tt znovu (to uz jsem byla otevrena na 4 cm), dalsi kontrolu jsem mela 40+4 s planovanym dalsim Hamiltonem a v noci pred kontrolou se maly rozhodl vylezt… :nevim: :mrgreen: Pokazdy mi dr. rekla, po Hamiltonu se to brzy rozjizdi, jeste s mym nalezem… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama