Rozkapání očí v těhotenství

Anonymní
6.4.20 21:49

Rozkapani oči v těhotenství

Dobrý večer. Dneska jsem musela akutne na oční, kvůli podezření na problémy se sítnici. Museli mi rozkapat oči. Ani by mě nenapadlo to řešit, ale slyšela jsem rozhovor sestry a doktorky. Dveře byly totiž otevřené. Sestra rika- můžou ty kapky těhotný? A doktorka- já nevím, asi jo… Kapli jenom jednou, doktorka říkala, že tyhle kapky to uvolní rychle…No po tom jejich rozhovoru jsem se dal na nic ohledně těch kapek ani neptala. Ale vrtá mi hlavou, jestli to miminku nemohlo ublížit. Jinak jsem 12.tt podle menzesu,13.podle utz… Moc děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24696
6.4.20 21:51
@Anonymní píše:
Dobrý večer. Dneska jsem musela akutne na oční, kvůli podezření na problémy se sítnici. Museli mi rozkapat oči. Ani by mě nenapadlo to řešit, ale slyšela jsem rozhovor sestry a doktorky. Dveře byly totiž otevřené. Sestra rika- můžou ty kapky těhotný? A doktorka- já nevím, asi jo… Kapli jenom jednou, doktorka říkala, že tyhle kapky to uvolní rychle…No po tom jejich rozhovoru jsem se dal na nic ohledně těch kapek ani neptala. Ale vrtá mi hlavou, jestli to miminku nemohlo ublížit. Jinak jsem 12.tt podle menzesu,13.podle utz… Moc děkuji.

Ne. Nic se nestane.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4923
6.4.20 22:12
@Anonymní píše:

Systémové vstřebání kapek je zcela zanedbatelné, ovlivnění plodu… to už spíše vyhrajete 1. výhru v loterii. Byl bych zcela v klidu. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
279
6.4.20 22:16

@Russet
Moc děkuju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
279
6.4.20 22:17

@Doctus
Děkuji! Udělal jste mi radost :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24696
6.4.20 22:18
@Baruunečka píše:
@Russet
Moc děkuju :)

Rozkapávali mi oči v těhu taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50042
6.4.20 22:23

Chodím rok co rok na prevenci a záměrně jsem si to odbyla v těhotenství, protože s miminem už se to pak řešilo o dost hůř. Můj pupek tehdy vidělo mnoho doktorů i sester a nikdo neměl proti rozkapání námitek :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
279
6.4.20 22:33

Moc děkuji za reakce. Vím, že je nějaký druh kapek, který se může i v těhotenství a pak jine druhy, které jsou zakázané. A protože vůbec netuším, které kapali, měla jsem strach, že jsou to ty zakázané a co by mohly udělat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
9.5.20 05:08

Jsem v 9+1tt byla jsem na očním vyšetření aniž bych stihla něco říct tak mi sestra kapka do očí kapky na rozkapani teď se bojím jestli se nic nestane :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4923
9.5.20 07:27

@Keta34
Pakliže tam nenakapala celou lahvičku, tak bych se nestresoval.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama