Rozkojení po 14 dnech nekojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NatalieSofie
Kecalka 209 příspěvků 30.12.18 21:41
Rozkojeni po 14 dnech nekojeni

Jde se rozkojit po 14 dnech nekojeni? Ze zdravotnich duvodu jsem musela prestat a dnes odstrikam tak max tricitku z obou prsou. Nikdy jsem moc mleka nemela a dokrmovala UM.Vdy jsem vytahla tak osmdesatku po 4 hodinach z obou prsou, ale aspon neco ;) Dekuji

Reakce:
Tarjei
Závislačka 4318 příspěvků 30.12.18 21:42

Přikládat mimco co nejcastejs, zejména v noci je vyssi hladina prolaktinu, tim to podporis.

podaji
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 2 inzeráty 30.12.18 22:14

Záleží… teoreticky to jde. Je spousta žen co to zvládla. Já jsem měla mimčo na prsou téměř 24/7 mezitím odsávála. Pila a jedlá vše možné na podporu laktace a za dva měsíce mě málem odváželi do Beřkovic. :mrgreen: :mrgreen: mě to prostě nešlo. Přeji vám hodně štěstí

Tarjei
Závislačka 4318 příspěvků 30.12.18 22:17

Segra se rozkojila do plna dva mesice po porodu a kojila az do roka.

Janli
Kelišová 6797 příspěvků 30.12.18 22:45

Já měla mléko ještě tři měsíce po ukončení kojení, takže 14 dní je v pohodě. Dej si deci červenýho nebo skleničku piva, s moi laktací to dělá divy… :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus zase provokuje na Instagramu. Myslí to vážně, nebo chce pozornost?

Od té doby, co je krásná moderátorka Jasmina Alagič (29) v požehnaném stavu,... číst dále >

Příběh lásky „Luďana a Ilony“: Dohodil Hofmann Jitce roli na usmířenou za nevěry?

V seriálu Most! hrají Martin Hofmann (40) a Jitka Čvančarová (40) bývalé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >