Rozloučení při odchodu ze školky

2201
25.6.20 16:14

Rozloučení při odchodu ze školky

Zdravím, jak už napovídá název, jedná se o takové trochu „fňukací“ téma :mrgreen: Rozloučily se učitelky nějak „speciálně“, když vaše dítě odcházelo do jiné školky? Myslím, jestli třeba dostalo nějakou drobnou pozornost na památku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3047
25.6.20 16:18

Naše dítě odchází do školy a určitě nic takového nečekám. Podají si ruku, popreji a je to. Ani já jsem svým studentům na střední a základní škole nic k odchodu nedávala ani jsem o něčem podobném nikdy neslyšela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1888
25.6.20 16:24

Naše jde do jiné školky. Oznámili jsme to teď při loučení na konci roku, takže se na to připravit nemohly…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2670
25.6.20 16:25

U nás děti dostaly tričko, to ale dříve tuším ke dni dětí a pak poslední den vyrobenou pamětní placku ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
299
25.6.20 16:29

U nás pouze při odchodu ze školky do školy. Ve školce dostaly děti tričko, knížku s fotkou třídy a přáním od paní učitelky, nějaký balíček a ve škole měly potom pasování prvňáčků. Tam dostaly děti šerpu, diplom, nějaký balíček s věcma do školy a dál už si nevzpomínám :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
299
25.6.20 16:31

Jinak když jsem se stěhovali a syn přecházel do jiné školky, dostal od dětí namalované obrázky na památku s věnováním :srdce:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49703
25.6.20 16:39

Muj muz vyfotil pouze syna a jeho uc., kdyz byla rozluckova party pro predskolaky ve skolce. Pak to nechal vyvolat a tento tyden jim to nesli (to bylo na prani uc., at jim fotku posleme).
Jinak syn nesl panim uc. kvetiny v kvetinaci a neco na zub.
A od skolky dostal serpu a hezky latkovy pytlik/ batoh bavlneny se jmenem. Vyuzije na telocvik. Ale odchazi primo do skoly. Ve stejne skolce byl od 2r.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21211
25.6.20 17:21

@Martinik Melu pasovani na prvnaka a dostali k tomu kazdy igelitku pozornosti.
Jestli to probihalo i letos netusim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2201
25.6.20 17:43

Mně to trochu mrzelo, ne kvůli mě, ale kvůli malýmu. Respektive ano, vnímala jsem to hlavně já, malému to asi bylo jedno… Jde do logopedické třídy a řekli jsme mu, že jde do školky pro chytré děti, tak popravdě spíš teď žije už tou novou školkou. Řekli jsme to hned po zápisu, aby školka věděla, že bude mít volné místo. Dnes jsme donesli kytičky v květináči a čaj pro paní učitelky a pro děti nějaké sušenky (domácí výtvory neberou kvůli koronaopatřením)… byla jsem trochu zvědavá, jestli dostane třeba nějaký „diplom“ nebo tak něco… s žádnými „nákladnými“ dary jsem samozřejmě nepočítala, ale nějaká památka by mi popravdě udělala radost :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19597
25.6.20 17:50

Myslim, ze dcera neco dostala pri odchodu do skoly. Pri prechodu na jinou skolku bych fakt nic neocekavala. Proc taky. Kdyz ve skole slucovali tridy, nebo se nekdo odstehuje, taky nic nedostane.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18646
25.6.20 17:51

@Martinik co to je za lež, školka pro chytré děti? Proč zdůrazňovat něco, co je naopak? Pokud to dítě vykládalo ve školce, tak to úplně dobrou atmosféru dělat nemuselo. A ne, v tomto případě bych žádné rozloučení nečekala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30607
25.6.20 19:28

@Martinik Prosím Tě, to je speciální školka pro děti s vadami řeči :lol:
Dcera do školky od ledna nechodí, dnes jsme si byli pro věci, dostala gumovou svítící blbost, pravděpodobně to ale dostaly všechny děti. Jde do anglické výběrové předškolní třídy ve stejné školce, ale že by šla do třídy pro chytré děti, jí nijak nezduraznuji. Proste do predskolaku.

Předškoláci dostávají knížku, kterou ale stejně platíme my, vybírá se na to a i ostatní pozornosti jdou z fondu SRPS, takže to tak neprozivam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1291
25.6.20 21:17

Syn jde taky do jiné školky do logopedické třídy, ve školce byl.asi jen dva měsíce z celého roku, takže určitě nečekám nějaké rozloučení. Ale v úterý, až tam půjdeme poslední den, jim přinesu dvě malé balení aromatizované rozpustné kávy, kterou jsem si oblíbila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2201
27.6.20 06:44

@Leillinka malý tam chodil dva roky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2201
27.6.20 06:57

@Cuddy samozřejmě je to naopak 8o Malý má lehkou mozkovou disfunkci s hypoaktivitou. Ve školce je dost fixovaný na některé děti, tak jsme se rozhodli, že mu to vysvětlíme takhle (aby se do nevé školky těšil) a řekli jsme to i učitelkám. Myslím, že u čtyřapůlletého dítěte se takováhle zákeřná lest ještě snese :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama