Rozloučení ve smuteční síni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mensy
Kecalka 174 příspěvků 04.01.17 19:36
Rozloučení ve smuteční síni

Ahoj, ve zkratce bych se chtěla zeptat, jak vypadá rozloučení se zesnulým ve smuteční síni? Jak dlouho to trvá a chodí se po skončení k hrobu? Byla jsem pouze na církevním pohřbu a tam jsme u hrobu byli.Moc děkuji :,(

Reakce:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22858 příspěvků 04.01.17 19:47
@Mensy píše:
Ahoj, ve zkratce bych se chtěla zeptat, jak vypadá rozloučení se zesnulým ve smuteční síni? Jak dlouho to trvá a chodí se po skončení k hrobu? Byla jsem pouze na církevním pohřbu a tam jsme u hrobu byli.Moc děkuji :,(

Podle mě je to pohřeb od pohřbu. Nicméně obřad cca půl hodiny, zažila jsem i hodinový

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 19:49

Já byla několikrát a pokaždé to bylo úplně jiné, jednou krátké, podruhé dlouhé, jednou s proslovem, podruhé jen s písničkama, pak se šlo k hrobu, nebo nešlo… to je asi vše o domluvě :kytka:

Uživatel je onlineTunrida
Hvězda diskuse 47866 příspěvků 04.01.17 20:00

Časově kolem té půlhodiny. K hrobu se pak většinou chodí. Pokud by se teda jednalo o kremaci, tak ne. Jinak je to ale všechno závislé na pozůstalých, kteří pohřeb vypravují. Pokud se rozhodnou, že zemřelý by si přál při posledním rozloučení odehrát nějaké oblíbené cd, tak ho tam přehrají a doba se tím samozřejmě prodlouží. Pokud nejsi z blízkého okruhu, tak taky můžeš jít jenom na obřad a k hrobu se průvodu nezúčastnit. Někdo pro změnu nejde na obřad, ale jde se rozloučit k hrobu.

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 20:04

Podle toho jak to chtějí pozůstalí, my jsme teda vždy rakev nechali spálit. Pokaždé tam někdo něco řekl. Druhý pohřeb byl docela dlouhý a já tohle nesnáším, zničí mě ty emoce a řvu jak nezavřený kohoutek. Nemusíš tam dělat nic k čemu bys měla dostat nějaké instrukce.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >