Rozložení obsahu kuchyňských skříněk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nielin
Nováček 7 příspěvků 04.12.18 13:05
Rozložení obsahu kuchyňských skříněk

Ahoj, holky - hledám inspiraci a zkušenosti. S přítelem jsme se přestěhovali do nového (většího) bytu. Kuchyň máme (na to co jsem zvyklá) obrovskou a já zjišťuji, že vlastně nevím jak všechny ty skříňky co máme využít - vím že do budoucna se bude hodit každé místo, ale v tuhle chvíli mě to dohání k šílenství…

Jak to máte řešené vy? Co vše v bytové kuchyni skladujete? :hug:

Reakce:
Uživatel je onlinea12
Vesmírná mluvilka 33811 příspěvků 04.12.18 13:25

A je nutny je mit všechny zaplneny? :lol:
Ja mam treba v jedny polici cistici prostredky co pouzivam v kuchyni, houbicky na nadobi..
V naky skrince treba pod drezem muzes mit odpadkovy kos, nekdo ma v kuchyni ve skrinkach jidlo, ja mam teda spajz..
V jednom supliku mam uterky, nuzky, lepenky a takovy veci..
Jo a lekarnu mam v horni skrince v horni polici

Nielin
Nováček 7 příspěvků 04.12.18 13:30

Vždyť říkám že vím, že není a že jsem blázen - ale pořád mi to šrotuje v hlavě :) byla jsem zvyklá na dvě skříňky a jednu drezovou, teď jich mám 9 + 1 drezovou :D

Helca83
Zasloužilá kecalka 667 příspěvků 04.12.18 13:31

@a12 Moje rec :palec: Uplne nahore, kam se spatne dostane bez stolicky, mam i van.a velikon. dekorace, dole zase kvetinace a zeminu (bydlime v byte), hodne zaberou i mixery a papinak, v jedne ze skrinek mame bar… a nektere jsou zatim prazdne, vsak se pro ne vyuziti casem najde (zejmena pokud se rozrosteme jako rodina) :mavam:

Uživatel je onlinea12
Vesmírná mluvilka 33811 příspěvků 04.12.18 13:32
@Nielin píše:
Vždyť říkám že vím, že není a že jsem blázen - ale pořád mi to šrotuje v hlavě :) byla jsem zvyklá na dvě skříňky a jednu drezovou, teď jich mám 9 + 1 drezovou :D

Tak to ja mam teda 8+drezovou + jednu suplikovou, plus u vysoky skrine suplik a docela bych teda chtela mit starosti co do tech skrinek dam :P mam spis opacnej problem :mrgreen:

Uživatel je onlinea12
Vesmírná mluvilka 33811 příspěvků 04.12.18 13:34
@Helca83 píše:
@a12 Moje rec :palec: Uplne nahore, kam se spatne dostane bez stolicky, mam i van.a velikon. dekorace, dole zase kvetinace a zeminu (bydlime v byte), hodne zaberou i mixery a papinak, v jedne ze skrinek mame bar… a nektere jsou zatim prazdne, vsak se pro ne vyuziti casem najde (zejmena pokud se rozrosteme jako rodina) :mavam:

Jojo, v horni mam taky vykrajovatka a takovy veci ktery vytahnu maximalne 2× za rok :lol:

Helca83
Zasloužilá kecalka 667 příspěvků 04.12.18 13:36

@a12 :mrgreen: Vidis a ta ja nemam, musim poridit! :palec:

Ornwen
Závislačka 4816 příspěvků 1 inzerát 04.12.18 13:36

Jeden šuplík kuchařky a utěrky, jedna skříňka (nahoře) lékárna a čistící prostředky. Velká skříňka pod troubou pečící věci. Šuplík krabiček, malá skříňka sklenic na zavařování…
A historicky půl skříňky věcí jako polévková mísa, omáčník a velká porcelánová mísa (patří do sady nádobí) dva hodobóžové hrnečky na kafe, které nikdo nepije (dárek od tchýně) a pod :oops:

Bandii
Ukecaná baba ;) 1244 příspěvků 04.12.18 14:48

Se dvanácti skříňkami a sedmi šuplíky marně hledám místo :mrgreen:

Mirčulka
Kecalka 254 příspěvků 04.12.18 15:43

Taky záleží co sneseš mít na stálo na kuchyňské desce. Já tam mám jenom konvici, ale někdo vystavuje topinkovače, mixéry, toustovače, friťáky…všechny tyhle cajky uklízím a to zabere dost místa. :)a taky různý krabičky do mrazáku jsou pěkně neskladný :)

Helca83
Zasloužilá kecalka 667 příspěvků 04.12.18 16:32

@Mirčulka Souhlas :potlesk:

tininas
Ukecaná baba ;) 1483 příspěvků 04.12.18 16:45
@Nielin píše:
Ahoj, holky - hledám inspiraci a zkušenosti. S přítelem jsme se přestěhovali do nového (většího) bytu. Kuchyň máme (na to co jsem zvyklá) obrovskou a já zjišťuji, že vlastně nevím jak všechny ty skříňky co máme využít - vím že do budoucna se bude hodit každé místo, ale v tuhle chvíli mě to dohání k šílenství…Jak to máte řešené vy? Co vše v bytové kuchyni skladujete? :hug:

Ahoj.

Pokud plánuješ větší rodinu a rodinné sešlosti, tak začni nakupovat jídelní soupravy, sklenice na různé nápoje, příbory atd. po 12 ks.

Má to dvě výhody:

a/ Zaplníš veškeré místo ve své kuchyni,

b/ Když se něco rozbiješ, nemusíš to až tak řešit.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >