Rozlučka se svobodou, nějaké nápady?

1112
20.5.17 07:09

Rozlučka se svobodou, nějaké nápady?

Ahoj,

kamarádka se za měsíc vdává, ale sešlo se to zrovna tak, že z 8 holek, které budou na rozlučce je náš 5 čerstvými a hlavně kojícími matkami a jedna je těhule. Já třeba starší děti nechám manželovi, ale tím pádem je nereálné, aby jezdil někde poblíž kočárkem, abych měla pre a jen nakojila. A podobně to mají i ostatní.

Tím pádem nás vůbec nenapadá, jak rozlučku vymyslet, aby to nebyl propadák a pro budoucí nevěstu zklamání. Neměli jste to někdo podobně? Nenapadá vás, co se dá podniknout i s miminy, aby to pro nevěstu nebyla nuda k uzoufání?

Díky za každou případnou radu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

217
20.5.17 07:13

:) jasně, leda to udělat někde v soukromí - u někoho na chatě, jako největší problém v tom vidím to kojení…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3235
20.5.17 07:32

Piknik nekde v prirode? Treba grilco? Idealne na zahrade, ale to treba nemate. U nas v Prokopskym udoli je misto na grilovani. Pripravila bych obcertveni a byla takhle venku. Je tam i hriste takze i vetsi se zabavi.

Nebo jen piknik nekde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7629
20.5.17 07:33

No nevim, naposledy svobodne zaparit se s kojo matkama fakt neda :nevim: asi bych to pojala jako pokec u jedne z vas doma s tim, ze ona se temi tremi nekojo matkami pujde nasledne parit :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.5.17 07:43

Dala bach uměla mléka těm co budou hlídat, nevidím v tom problém, dělala jsem totéž. Chůva vždy dostala uměle mléko, mě se sice naplnila dost prsa, ale to se dalo vydržet a když jsem přišla domu dostala decka ode mě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50187
20.5.17 07:46

Napádá mě nějaký wellness? :nevim: Nebo to neřešit jako rozlučku jako takovou a udělat si prostě předsvatební slezinu, třeba tu grilovačku nebo výlet nebo třeba zajít na nějakou společenskou hru a klidně i s chlapama. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
942
21.5.17 18:23

Taky záleží jakou rozlučku by budoucí nevěsta chtěla. Wellnes a chata nejsou špatné řešení, ale jestli očekává nějakou párty, nebylo by špatné s ni někam zajít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.2.20 12:57

Nějaké ' nové ' nápady?

Ahojky! Jdu jako svědkyně nejlepší kamarádce. Rozlučka bude v Červnu- smíšená: holky- kluci.
Již mám nějaký plán.. Tak jako 'nahrubo '. Ráda bych vám ho sem napsala a budu ráda za vaše názory zda se Vám to líbí- nelíbí a případně jestli vás napadne nějaký úkol, hra, nápad na originální společný dárek od nás lidí co budeme na rozlučce pro nevěstu..
Plán je to zatím opravdu jem na hrubo. Nevím jaké bude počasí takže s některými věcmi se bude hýbat ještě těsně před rozlučkou :srdce:
Sraz- kolem 13 hodiny.. Moje sestra by kamarádku vyzvedla na určeném místě u metra. Při příchodu dostane čelenku a závoj.
Uděláme si společné foto a kamarádka dostane první úkol- nakrmit labutě. ( kdysi ze srandy řekla že chce na rozlučce krmit labutě) tak to pojmu jako vtip a nakrmíme je.
Potom bychom šli na Petřín udělat piknik. Říkala jsem ci cca 2 hodiny ( dle počasí) tam bych dala nějakou hru.. - úkol.
Poté bychom šli někam na jídlo. Asi nějaká restaurace - protože pak už se bude jen pít tak ať jsme najedený.
V každém podniku kde budeme se kamarádka musí vyfotit s obsluhou která nás bude obsluhovat.
Za každý splněný úkol- dostane odměnu ( každý dáme nějaký menší dárek - pro srandu )
Potom půjdeme do čajovny.. Tam by jsme poseděli, dali vodnici. A pak už šli do naše nejoblíbenějšího baru kde by to zároveň i končilo. Tam - dostane hned ha začátku takový sranda podvazek.. který bude muset v baru někdo od ní koupit a za tu sumu kterou dostane za podvazek, pozve dotyčného na nějaké pití.
Jaké máte nápady na případné oživení? Nějakou srandu? Nějaký vtip? Společný dárek? Líbí se Vám jak to mám v plánu? Děkuji a přeji hezký den :kytka: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
573
18.2.20 13:11

Je tam toho na mě trochu moc, moc přesunů, úkoly-odměny, furt dokola. Záleží jestli se bude chtít každému se takhle přesunovat z podniku do podniku, večer bych byla už k. o.Zdá se mi to trochu dětinské, ale…jaké si to uděláte, takové to budete mít, ty znáš kamarádku nejlíp, ono zas co se dlouho dopředu plánuje, tak většinou nevyjde, nejlepší jsou neplánované akce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12509
18.2.20 13:39

Za mě je toho až moc. Piknik, pak ještě jídlo, pak bar, čajovna. Nám stačilo jídlo, bowling a potom jsme byli rádi, že jsme šli domů a dle libosti tam někdo pokračoval a jiní šli spát.

Ale to je na tobě, jestli myslíš, že to všichni dáte. A hlavně jak to bude vycházet finančně. Jestli to všichni rádi zacálujou. Jinak my nevěstě dávaly takové ty věci do manželství…tanga, pánvičku, smetáček, atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama