Rozlučka se svobodou pro těhotnou kámošku

23
4.5.20 11:48

Rozlučka se svobodou pro těhotnou kámošku

Ahojte :mavam:,

mám těhotnou kamarádku. Je na začátku těhotenství, cca. 5týdnů. Bude se vdávat v červenci a mám ji uspořádat rozlučku se svobodou. V první fázi jsem s ní domluvená, že jdeme do restaurace, kde se najíme a posedíme. Ale co pak? Jakou formu zábavy zajistit prosím? Paintball ne, bowling ne, kino ne, activity deskové hry ne. Bude nás asi 12holek a všem nám je kolem 30let. Piště jinak cokoli Vás napadne. Děkuju moc všem. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30
4.5.20 11:58

@romankased
Tak třeba mi přijde dobrý nápad pořídit si nějaké šílené kostýmy nebo si dát na hlavu paruky nebo princeznovské korunky a nebo něco do tématu :D a někam s tim jít, třeba pokud bydlíte poblíž Prahy, tak jít na náplavku..vzít si s sebou třeba lahve prosecca a nebo někam k vodě a udělejte si takový jako piknik, nebo běžte na šlapadla :) Tam popíjejte..prostě něco takhle do pohody, ale aby z toho byl zážitek ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1977
4.5.20 12:12

Co karaoke? :mrgreen: jednou jsem to na rozlučce zažila a celkem jsme se bavili

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
4.5.20 12:14
@Andilek121 píše:
@romankased
Tak třeba mi přijde dobrý nápad pořídit si nějaké šílené kostýmy nebo si dát na hlavu paruky nebo princeznovské korunky a nebo něco do tématu :D a někam s tim jít, třeba pokud bydlíte poblíž Prahy, tak jít na náplavku..vzít si s sebou třeba lahve prosecca a nebo někam k vodě a udělejte si takový jako piknik, nebo běžte na šlapadla :) Tam popíjejte..prostě něco takhle do pohody, ale aby z toho byl zážitek ;)

Bohužel Morava. Ale díky za tip.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
4.5.20 12:15

@zuza92 Mám strach že by do toho dámy šly jen kdyby byly pod parou, což minimálně 3 včetně nastávající nemohou pít. :nevim:
Ale super nápad. Zkusím mrknout, zda někde jsou akce s karaoke.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
301
4.5.20 12:17

Účastnila jsem se několika rozluček a doporučuji následující postup:

1. Stanovte si nejprve s ostatními, jaký máte finanční limit. Minule jsem byla na rozlučce, kde jedna plánovala a plánovala, a pak přišla, že po každé z nás chce 5 000 a nepočítá do toho útratu v baru. Pak se divila, že některé si to prostě nemohou finančně dovolit. :nevim:

2. Polož si otázku, co tu kamarádku opravdu potěší. Dost často jsem se setkala s tím, že družičky tu rozlučku plánovaly spíš pro sebe a nepřemýšlely nad tím, jestli tohle opravdu bude bavit nevěstu. Minule jsem jedné organizátorce musela docela drsně rozmluvit striptýz, protože vím, že nevěsta to vyloženě nesnáší a ona si to pořád dokola prosazovala, že to bude super. :roll:

Jinak my měly jako zábavu třeba projížďku limuzínou po Praze, wellness, projížďku na parníku, barmanskou show…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
4.5.20 12:20

@Livi92 To jsou skvělé nápady, ale nevím jistě, zda tyto akce budou už v běhu skrz ten coronapič*s :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
4.5.20 12:40

Zeptej se, co by bavilo nevěstu. Třeba je typ na teatrální oslavy ve městě, třeba není. Kdybych mluvila za sebe, jít na náplavku v kostýmu s korunkou nebo na striptýz s bandou uječených holek s korunkama a šerpama spíš spadá do palety mých nočních můr než dobře stráveného večera. Nechci tu nikoho urazit. Co by bavilo mě: zaplatit salonek v nějaké hodně vyhlášené restauraci, degustační menu, pak jít někam na skleničku a tančit. Což samozřejmě záleží na rozpočtu, to bych si hodně ujasnila. Kamarádka něco podobného zkoušela organizovat pro kamarádku a nakonec z poloviny účastnic vypadlo, že i tisícovka už je příliš…

• Citovat
  • Nahlásit
4.5.20 12:44

Zdravím vás, Jana
je mi 45, tak to už je dávno, ale vzpomínám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20290
4.5.20 12:45

@romankased Záleží na kamarádce, co jí baví. Když ráda fotí, domluvila bych se s nějakým fotografem a strávily bychom večer v ateliéru. Kamarádce svadlence jsme domluvily improvizovanou módní přehlídku + povídání s jednou krejčovou. Kdyby nebyla krize, tak bych třeba uvažovala nad nějakou wellness procedurou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
184
4.5.20 12:49

A co pyžamový večírek doma s filmem, promítáním starých fotek nebo tak něco ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25584
4.5.20 13:12

@P4ja to focení v ateliéru může být moc fajn
@romankased a mohlo by to být na nějaké srandovní téma, blbnout někde na náplavce mi připadá infantilní, ale někde v ateliéru se fotit třeba v kostýmech z 1. republiky nebo tak něco …..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20290
4.5.20 13:46
@stinga píše:
@P4ja to focení v ateliéru může být moc fajn
@romankased a mohlo by to být na nějaké srandovní téma, blbnout někde na náplavce mi připadá infantilní, ale někde v ateliéru se fotit třeba v kostýmech z 1. republiky nebo tak něco …..

No já myslím, že je to fakt o nevěstě. Ještě mně napadl nějaký kviz ze života a posezení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10872
4.5.20 13:46

Unikovka. Na teambildingu jsme měli od jedné firmy v Olomouci takovou stopovacku po městě s gps kde jsme různě něco počítali a hledali až sme se dostali do cíle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6988
4.5.20 13:51

Mně holky zorganizovaly únikovku a bylo to fajn. :palec: :palec: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu