Rozmazané vidění při bolesti krční páteře

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
18
3.5.22 20:43

Rozmazané vidění při bolesti krční páteře

Dobrý den. Mám dotaz. Táta už má tak měsíc až dva bolesti krční páteře a říká, že když dá hlavu do polohy kdy to fakt bolí, tak má potom minutu až dvě rozmazané vidění. A pak je zrak zase v pohodě a pořád dokola. Už má naplánovanou návštěvu lékaře ale přesto se ptám. Máte někdo zkušenosti popř. nějak rady co s tím? A taky co to sakra má být? Dík J

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4777
3.5.22 21:08

Může se jednat o degenerativní změny na páteři.. např.. artróza plus vyklenuti plotynky do páteřního kanálu, která utlacuje buďto michu nebo nervy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2144
3.5.22 21:09
@Jirka098 píše:
Dobrý den. Mám dotaz. Táta už má tak měsíc až dva bolesti krční páteře a říká, že když dá hlavu do polohy kdy to fakt bolí, tak má potom minutu až dvě rozmazané vidění. A pak je zrak zase v pohodě a pořád dokola. Už má naplánovanou návštěvu lékaře ale přesto se ptám. Máte někdo zkušenosti popř. nějak rady co s tím? A taky co to sakra má být? Dík J

Může to být od krční páteře. Měla jsem podezření na glaukom, protože mě bolelo oko. Byla jsem na vyšetření u očního, ten na nic zvláštního nepřišel, jen mírně zvýšený nitrooční tlak. Vyměnila jsem pak polštář a matraci a od té doby oko nebolí a páteř také ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
188
3.5.22 21:20

Mela jsem to take. A bylo to od krcni patere.Byla jsem na odblokovani a prestalo to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4777
4.5.22 14:36
@Seky11111 píše:
Mela jsem to take. A bylo to od krcni patere.Byla jsem na odblokovani a prestalo to.

Co myslíte tím „odblokovani“? Prokrupani? To bych rozhodně bez mri a rtg nedělala. Stačí artróza.. modicovy změny a může dojít k prasknutí obratle..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
188
6.5.22 21:15

@S.maya Ano,mela jsem zablokovana zada. Zebra. Takze odblokovani zeber.Ale nasla jsem si to i na internetu, ze od zablokovane krcni patere muze byt to mlhave videni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat