Reklama

Rozmazlené nezvladatelné děti mojí sestry v mém domě na tři týdny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 17:22
Rozmazlené nezvladatelné děti mojí sestry v mém domě na tři týdny

Ahoj… potřebovala bych poradit co dělat. Moje sestra má čtyři děti a mě přijde že výchovu nezvládá. Nejstarší dcera má patnáct a spí s kdekým a už byla i na potratu. Moje dcera mi ukazovala i její intimní fotky v prádle které ona bez ostychu vystavuje na internet. Je rozmazlená a strašně na peníze. V její třídě (chodí do vedlejší třídy od mojí dcery) došlo ke krádeži a podezřelá je právě ona. Taky prý kouří a pije. V 15. Setře jsem to řekla ale ona jen že o tom s ní mluvila a ona že prý o ničem neví a nic takového nedělá a jsou to pomluvy. Prostě to neřeší. Její desetiletá dcera je strašně drzá a sprostá. Mluví jak dlaždič. Má to od své starší sestry. Jednou mi dokonce řekla že jsem kráva. Pětiletý kluk je neustále na tabletu a mobilu. A je taky sprostý. Sestra jim všechno povolí a ustupuje. Otec je věčně pryč a je taky měkota a závislý na počítači. Děti jsou taky věčně na PC, tabletu nebo mobilu. Teď mají ještě roční holčičku které dávají taky tablet do postýlky že je pak hodná. Malá je uřvaná a vyžaduje ho. Já mám patnáctiletou dceru a pětiletého syna. Už ani nezvu sestru k nám protože její děti mluví sprostě a řvou a minule zničil její syn mému hračku a dceři zmizely sluchátka. Na každé návštěvě se něco stalo. Děti ze mě nemají respekt a smějí se mi. Jednou jsem nechala u sebe přespat jejího syna ale za celou noc jsme se nevyspali. Řval, pouštěl nahlas hudbu, bral malému hračky, třískal věcmi a mluvil jak dlaždič. Malý (můj syn)za mnou přišel do ložnice a prosil mě ať ho dám pryč že nemůže spát a bojí se ho. Byl nezvladatelný a vůbec neposlouchal ani mě ani manžela. Můj manžel mu nakonec dal facku. Přestal ale pak mě seřvala sestra co si to dovolujeme bít její dítě. Mám toho akorát tak dost.
Teď ale chtějí nechat dům rekonstruovat a moje sestra po mě chce abych je ubytovala na tři týdny. Mám velký dům, místo tam je. Ale odmítla jsem protože mi je jasné že by jsme neměli chvilku klidu. Teď na mě tlačí i zbytek rodiny že jsem sobecká a že bych to měla sestře oplatit. Kdysi jsem bydlela rok u ní protože jsem neměla kde být. Opravdu bude tak špatné když je u sebe nenechám? Co by jste dělali vy? Prosím anonymně- je to pro mě citlivé téma

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

nostress
Extra třída :D 13184 příspěvků 25.09.18 17:30
@Anonymní píše:
Ahoj… potřebovala bych poradit co dělat. Moje sestra má čtyři děti a mě přijde že výchovu nezvládá. Nejstarší dcera má patnáct a spí s kdekým a už byla i na potratu. Moje dcera mi ukazovala i její intimní fotky v prádle které ona bez ostychu vystavuje na internet. Je rozmazlená a strašně na peníze. V její třídě (chodí do vedlejší třídy od mojí dcery) došlo ke krádeži a podezřelá je právě ona. Taky prý kouří a pije. V 15. Setře jsem to řekla ale ona jen že o tom s ní mluvila a ona že prý o ničem neví a nic takového nedělá a jsou to pomluvy. Prostě to neřeší. Její desetiletá dcera je strašně drzá a sprostá. Mluví jak dlaždič. Má to od své starší sestry. Jednou mi dokonce řekla že jsem kráva. Pětiletý kluk je neustále na tabletu a mobilu. A je taky sprostý. Sestra jim všechno povolí a ustupuje. Otec je věčně pryč a je taky měkota a závislý na počítači. Děti jsou taky věčně na PC, tabletu nebo mobilu. Teď mají ještě roční holčičku které dávají taky tablet do postýlky že je pak hodná. Malá je uřvaná a vyžaduje ho. Já mám patnáctiletou dceru a pětiletého syna. Už ani nezvu sestru k nám protože její děti mluví sprostě a řvou a minule zničil její syn mému hračku a dceři zmizely sluchátka. Na každé návštěvě se něco stalo. Děti ze mě nemají respekt a smějí se mi. Jednou jsem nechala u sebe přespat jejího syna ale za celou noc jsme se nevyspali. Řval, pouštěl nahlas hudbu, bral malému hračky, třískal věcmi a mluvil jak dlaždič. Malý (můj syn)za mnou přišel do ložnice a prosil mě ať ho dám pryč že nemůže spát a bojí se ho. Byl nezvladatelný a vůbec neposlouchal ani mě ani manžela. Můj manžel mu nakonec dal facku. Přestal ale pak mě seřvala sestra co si to dovolujeme bít její dítě. Mám toho akorát tak dost.
Teď ale chtějí nechat dům rekonstruovat a moje sestra po mě chce abych je ubytovala na tři týdny. Mám velký dům, místo tam je. Ale odmítla jsem protože mi je jasné že by jsme neměli chvilku klidu. Teď na mě tlačí i zbytek rodiny že jsem sobecká a že bych to měla sestře oplatit. Kdysi jsem bydlela rok u ní protože jsem neměla kde být. Opravdu bude tak špatné když je u sebe nenechám? Co by jste dělali vy? Prosím anonymně- je to pro mě citlivé téma

Je velký rozdíl někde bydlet sama, a ubytovat na tři týdny šest lidí, z toho čtyři nevychovaní, nezvladatelní spratci. Záleží na tom, jestli je tvůj dům dostatečně velký na to, aby jste měli svoje soukromí. Jinak bych jim asi našla nějaký levnější penzion, nebo jiné ubytování.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 17:32

vydrzet, at je ubytuje zbytek rodiny. je rozdil ubytovat jednu dospelou osobu a rodinu s nezvladatelnymi detmi. kdyz vymeknes, bude z toho nestastna cela tvoje rodina a podle toho co pises, hrozi i docela velke skody na majetku… u me sestra s detmi jen prespala po kolaudaci - rekonstrukci domu, muj muz je tu od te doby nechce ani videt. byla jsem z nich zoufala, tady vsechno nove a oni jen nicili a skodili… svagr je v tom jeste podporoval

tininas
Zasloužilá kecalka 834 příspěvků 25.09.18 17:32
@Anonymní píše:
Ahoj… potřebovala bych poradit co dělat. Moje sestra má čtyři děti a mě přijde že výchovu nezvládá.Nejstarší dcera má patnáct a spí s kdekým a už byla i na potratu. Moje dcera mi ukazovala i její intimní fotky v prádle které ona bez ostychu vystavuje na internet. Je rozmazlená a strašně na peníze. V její třídě (chodí do vedlejší třídy od mojí dcery) došlo ke krádeži a podezřelá je právě ona. Taky prý kouří a pije. V 15. Setře jsem to řekla ale ona jen že o tom s ní mluvila a ona že prý o ničem neví a nic takového nedělá a jsou to pomluvy. Prostě to neřeší. Její desetiletá dcera je strašně drzá a sprostá. Mluví jak dlaždič. Má to od své starší sestry. Jednou mi dokonce řekla že jsem kráva. Pětiletý kluk je neustále na tabletu a mobilu. A je taky sprostý. Sestra jim všechno povolí a ustupuje. Otec je věčně pryč a je taky měkota a závislý na počítači. Děti jsou taky věčně na PC, tabletu nebo mobilu. Teď mají ještě roční holčičku které dávají taky tablet do postýlky že je pak hodná. Malá je uřvaná a vyžaduje ho. Já mám patnáctiletou dceru a pětiletého syna. Už ani nezvu sestru k nám protože její děti mluví sprostě a řvou a minule zničil její syn mému hračku a dceři zmizely sluchátka. Na každé návštěvě se něco stalo. Děti ze mě nemají respekt a smějí se mi. Jednou jsem nechala u sebe přespat jejího syna ale za celou noc jsme se nevyspali. Řval, pouštěl nahlas hudbu, bral malému hračky, třískal věcmi a mluvil jak dlaždič. Malý (můj syn)za mnou přišel do ložnice a prosil mě ať ho dám pryč že nemůže spát a bojí se ho. Byl nezvladatelný a vůbec neposlouchal ani mě ani manžela. Můj manžel mu nakonec dal facku. Přestal ale pak mě seřvala sestra co si to dovolujeme bít její dítě. Mám toho akorát tak dost.
Teď ale chtějí nechat dům rekonstruovat a moje sestra po mě chce abych je ubytovala na tři týdny. Mám velký dům, místo tam je. Ale odmítla jsem protože mi je jasné že by jsme neměli chvilku klidu. Teď na mě tlačí i zbytek rodiny že jsem sobecká a že bych to měla sestře oplatit. Kdysi jsem bydlela rok u ní protože jsem neměla kde být. Opravdu bude tak špatné když je u sebe nenechám? Co by jste dělali vy? Prosím anonymně- je to pro mě citlivé téma

Ahoj trolle,

buď příště více kreativní. :)

zuza92
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 25.09.18 17:33

Jsem názoru, že rodina si má pomáhat. Ale ne za cenu toho, že ti zničí dům a psychicky rozloží děti. Odmítla bych a sestře řekla pravé důvody, že se její děti neumí chovat a nechceš v domě někoho kdo by nedokázal respektovat vaše pravidla. Rodině bych řekla to samé.

kotyk
Echt Kelišová 7948 příspěvků 25.09.18 17:35

Vzhledem k tomu, že jsi u nich bydlela, bych jim jako protislužbu útočiště poskytla. Poprvé a naposledy. A doufala bych, že přežiju.

TMana
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 25.09.18 17:41

Standardní rodina starých matek.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15979 příspěvků 25.09.18 17:50
@tininas píše:
Ahoj trolle,buď příště více kreativní. :)

troll???
Jinak tedy zdá se mi, že sestra musí být naprostý asociál, když jí unikne, že je její 15letá dcera promiskuitní, byla na interrupci, holduje alkoholu a kouří :think:
i mladší děti jsou hodně divoké, to se mi zdá až nemožné a běžných rodin :think: Že by bylo nezvladatelné pětileté dítě?
Takže shrnu to - sestru se slušně vychovanými dětmi a s rozumnými návyky bych tři týdny v domě strpěla (minimálně to zkusila) ;) Bandu nevychovanců nikoli :think:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16472 příspěvků 25.09.18 17:58
@Anonymní píše:

Tak za tři týdny se rekonstrukce taková, aby nemohli být po celou dobu doma, určitě neudělá. To je máš doma minimálně do vánoc. S tím počítej a i podle toho se rozhoduj. Být to moje rodina, tak vezmu jednoho dospělého a jedno dítě. Ostatní ať si rozebere zbytek rodiny. :think:

Denisa56
Kelišová 5904 příspěvků 25.09.18 18:07

Vydrž a nedej se. Ať si je rozeberou ostatní. Akorát bys měla nervy nadranc, zničenej byt a co z toho? Jen aby rodina neřekla? Ani náhodou, sestře řekni, že sorry jako, ale tvé děti nejsou vychované, nerespektují nic a nikoho a já je k nám prostě nevezmu. Víc nevysvětluj, takhle to stačí i ostatním v rodině.

Monchichik
Závislačka 4672 příspěvků 25.09.18 18:09

Nenechala bych u sebe bydlet 4 nevychované děti ani 10 minut. Ať si je rozebere rodina, když mají starosti, že si je máš vzít ty. Ty si u ní bydlela taky sama, tak ať jde k tobě ona a svoje dárečky ať si ubytuje kde chce. Mám jen jedny nervy a tohle bych nepřežila. A ber ohledy na tvoje děti, tohle nemají též zapotřebí.

Janasas
Kelišová 5237 příspěvků 25.09.18 18:23

Já když si představím náš dům, a kdyby se mi takto někdo chtěl nastehoěvat, tak ani vychovaní ne…
Třeba dvě, tři přespání, třeba rodina s dvěmi dětmi si myslím, je tak na hraně psychického vydržení :mrgreen:

jednoslunicko
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 25.09.18 18:26

Priklanim se k nazoru ubytovat jednoho dva lidi a zbytek at oblazi i jine pribuzne. Aspon ti priste uveri, co je segra a spol. za svoloc.

Janasas
Kelišová 5237 příspěvků 25.09.18 18:28

A mnažel bude kde??? Já bych viděla manžela se starší k babičcea 10 letým, a když už tak sestru a mladší děti..

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2117 příspěvků 25.09.18 18:34
@Anonymní píše:
Teď ale chtějí nechat dům rekonstruovat a moje sestra po mě chce abych je ubytovala na tři týdny. Mám velký dům, místo tam je. Ale odmítla jsem protože mi je jasné že by jsme neměli chvilku klidu. Teď na mě tlačí i zbytek rodiny že jsem sobecká a že bych to měla sestře oplatit. Kdysi jsem bydlela rok u ní protože jsem neměla kde být.Opravdu bude tak špatné když je u sebe nenechám? Co by jste dělali vy? Prosím anonymně- je to pro mě citlivé téma

Co bych k tomu řekla je to, že zbytek rodiny nemá moc co říkat, protože jsi bydlela u sestry, ne u nich. Stejně tak oni mohou nyní ubytovat ji. Další rozdíl je, že on je rozdíl u sebe nechat jednoho slušného člověka, a 6 lidí, z nich 4 se neumí chovat. Rekonstrukce se těžce protáhne a málokdo skončí tak, jak si naplánoval, můžou ti taky zůstat na tři měsíce. Nabídla bych sestře, že ji u sebe ráda budu mít, ale nikoliv její děti, že by to na vás bylo moc. A děcka ať jdou oblažit ty, kteří tě mají za sobeckou :lol: btw bydlíš s manželem? Ptáš se, co bychom dělali na tvém místě. Odmítla bych a narovinu bych jim řekla, že dům není jen můj a že si nemohu dovolit ve společném domě ubytovat 6 dalších lidí na několik týdnů. Stejně jako by to neudělal on. Pokud by sestra a rodina naléhala dál, sestře bych nejspíš napřímo řekla, že má nevychované děti a at se na mě nezlobí, že nechci, aby dávaly špatný příklad těm mým.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >