Rozmazlila jsem si chlapa a co teď

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.19 20:47
Rozmazlila jsem si chlapa a co teď

Vím sem hloupá ale když jsem byla na mateřské tak jsem se prostě o chlapa starala večeře, svacina do práce úklid po něm. Jenže jsem teď nastoupila do práce a tak nějak nestíhám přijdu domů kolikrát až v 7 večer. On dělá na tři směny. Příklad tento týden ma noční já ráno odcházím do školky a do práce a on jde spát. Ve 4 hodiny přivede malého babička ze školky a on vztava ale ještě se válí na gauči. Já dojedu v půl osmé doma bordel a první co slyším: hurá mama je doma konečně dostaneme najíst. On není schopný si namazat chleba nic si ohřát pokud uvařím prostě čeká na mě až já to udělám a když náhodou nestihnu dojet dřív než jde do práce tak prostě raci neji než aby si něco udělal.
Prostě je jak druhé dítě všude po něm bordel. Když mu něco řeknu tak my nic neodpoví jen kouká. Jak ho naučit samostatnosti. Omlouvám se za dopis ale sem už zoufalá a unavená

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
janickaIII
Závislačka 4572 příspěvků 23.08.19 20:53

A driv fungoval?

Šáruší
Kelišová 5054 příspěvků 23.08.19 20:54

Promluv si s ním, že to takhle nejde. Nezabere-li domluva, tak ať nejí. Přijdeš z práce, on leží a čeká, až mu uděláš jídlo? Neuděláš, dáš dítěti, namažeš sobě, on ať si udělá. Bordel po něm? Hrneš mu to na jednu hromadu, komplet všechno. Dopředu si s ním promluv, že takhle to nejde, a že mu prostě nebudeš chystat jídlo, když on je doma a nic nedělá, jen co přiběhneš z práce, že po něm nebudeš uklízet, ale budeš mu to hrnout na hromadu. A pak to dělej.1) 2) 3)

Ennny
Závislačka 4233 příspěvků 23.08.19 20:55

Jo tak něco takového mám doma, chvála bohu jsem našla práci od 7-15 ale co ten chlap bude jíst jak bude mít odpolední to by mě zajímalo, když budu stíhat tak mu to nachystám a když nebudu stíhat bude hlady já už to vidím, takže radu nemám, jen soucítím. Ale je fakt že my stavíme svépomoci dům a on je tam fakt od nevidím do nevidim, ale pokud se nezačne zapojovat až to dostavime tak ho zahryznu a nebo ho nechám zhnit :lol:

Příspěvek upraven 23.08.19 v 20:58

Lioness34
Závislačka 2956 příspěvků 23.08.19 20:55
@Šáruší píše:
Promluv si s ním, že to takhle nejde. Nezabere-li domluva, tak ať nejí. Přijdeš z práce, on leží a čeká, až mu uděláš jídlo? Neuděláš, dáš dítěti, namažeš sobě, on ať si udělá. Bordel po něm? Hrneš mu to na jednu hromadu, komplet všechno. Dopředu si s ním promluv, že takhle to nejde, a že mu prostě nebudeš chystat jídlo, když on je doma a nic nedělá, jen co přiběhneš z práce, že po něm nebudeš uklízet, ale budeš mu to hrnout na hromadu. A pak to dělej.1) 2) 3)

Souhlas

Beckyttine5
Zasloužilá kecalka 675 příspěvků 23.08.19 21:00

No, nevím.. ale měl by se přece taky zapojit.. ať vyzvedne dítě odpoledne ze školky, dá mu svačinu… bylo by mi blbe denně zneuzivat babičku, když bych měla chlapa doma.. jinak já taky dělám pro přítele hodně, ale kdybych nestihala, tak si poradi sám

axelina
Závislačka 2885 příspěvků 23.08.19 21:10
@Anonymní píše:
Vím sem hloupá ale když jsem byla na mateřské tak jsem se prostě o chlapa starala večeře, svacina do práce úklid po něm. Jenže jsem teď nastoupila do práce a tak nějak nestíhám přijdu domů kolikrát až v 7 večer. On dělá na tři směny. Příklad tento týden ma noční já ráno odcházím do školky a do práce a on jde spát. Ve 4 hodiny přivede malého babička ze školky a on vztava ale ještě se válí na gauči. Já dojedu v půl osmé doma bordel a první co slyším: hurá mama je doma konečně dostaneme najíst. On není schopný si namazat chleba nic si ohřát pokud uvařím prostě čeká na mě až já to udělám a když náhodou nestihnu dojet dřív než jde do práce tak prostě raci neji než aby si něco udělal.
Prostě je jak druhé dítě všude po něm bordel. Když mu něco řeknu tak my nic neodpoví jen kouká. Jak ho naučit samostatnosti. Omlouvám se za dopis ale sem už zoufalá a unavená

pozde není nikdy. tohle co popisuješ je strašný. vlastně bych si asi připadala jako jeho matka :? chlap který nejenže se neumí postarat o deti ale ani o sebe a čeká to od Tebe mi nepřijde jako dospělý člověk ale jako rozmazlene dítě a tím pádem bych si ho nevažila a ni bych s nim nebyla schopná žít natož provozovat třeba sex.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.19 21:16

Dřív jaks taks fungoval ale teď nic. Jenže já neumím žít v bordelu když to neudělám tak je mu je to fuk. Babička je jeho maminka a to si zařizuje on aby ho vodila.

Ennny
Závislačka 4233 příspěvků 23.08.19 21:22
@Anonymní píše:
Dřív jaks taks fungoval ale teď nic. Jenže já neumím žít v bordelu když to neudělám tak je mu je to fuk. Babička je jeho maminka a to si zařizuje on aby ho vodila.

Já vím že to je možna blbé, ale co mu ráno napsat na lístek, kup chleba,20dkg šunky, máslo a uvař těstoviny k obědu, večer jen ohřeju omáčku, vyhod koš umyj nádobí že snídaně… prostě mu dát návod jak pro blba

Sany80s
Echt Kelišová 7562 příspěvků 23.08.19 21:23

S ním bych si na rovinu promluvila.
Jinak, můžete mi někdo vysvětlit, proč někomu dávno dospělému děláte svačiny? To jsem nedělala ani dětem, když si byly schopny jakš takš napatlal pečivo nebo otevřít jogurt bez bordelu.
Když si děláým něco pro sebe, dejme tomu, i když ani to by nemělo být jednostranné, ale starat se o někoho víc než o malé děcko? To už mu rovnou můžu olízat sradlavé nohy, je to tak stejně ponižující.

Beckyttine5
Zasloužilá kecalka 675 příspěvků 23.08.19 21:25
@Sany80s píše:
S ním bych si na rovinu promluvila.
Jinak, můžete mi někdo vysvětlit, proč někomu dávno dospělému děláte svačiny? To jsem nedělala ani dětem, když si byly schopny jakš takš napatlal pečivo nebo otevřít jogurt bez bordelu.
Když si děláým něco pro sebe, dejme tomu, i když ani to by nemělo být jednostranné, ale starat se o někoho víc než o malé děcko? To už mu rovnou můžu olízat sradlavé nohy, je to tak stejně ponižující.

Třeba mě to baví, chci pro něj něco udělat.. ale nemusím… vztah přece je i o vzájemnych pozornostech..

Ennny
Závislačka 4233 příspěvků 23.08.19 21:25

@Sany80s tak já manželovi taky dělám svačiny do práce, za prvé by mi udělal bordel v kuchyni za druhé nemá sajnu kde co je a za třetí na to nemá čas…ale pokud z nějakého důvodu já nestíhám koupí si něco po cestě

Caboverde
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 23.08.19 21:27
@Anonymní píše:

Tak si s ní promluv a domluv se s ní jinak.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.19 21:29

Hele radim dobře. Utni to hned v začátku. Zapoj ho do chodu domácnosti. Prostě mu řekni, že taky chodíš do práce a jsi unavená a ať třeba až vstane umyje nádobí nebo dojde nakoupit. Moje tchýně si takhle naučila tchána a on je schopnej pro ní jet třeba na firemní akci, aby mu udělala večeři :zed:

Ennny
Závislačka 4233 příspěvků 23.08.19 21:31
@Anonymní píše:
Hele radim dobře. Utni to hned v začátku. Zapoj ho do chodu domácnosti. Prostě mu řekni, že taky chodíš do práce a jsi unavená a ať třeba až vstane umyje nádobí nebo dojde nakoupit. Moje tchýně si takhle naučila tchána a on je schopnej pro ní jet třeba na firemní akci, aby mu udělala večeři :zed:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: to ten můj raději vyluxuje bar se sladkostma
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama