Rozmixovaná vařečka v jídle, můžeme sníst?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ShadowDancer
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 11:48
Rozmixovaná vařečka v jídle, můžeme sníst?

Ahoj holky, píšu pro radu. Dělám na oběd falafel. A když jsem se dala do mixování té cizrny v mixéru, mixovala se strašně blbě a musela jsem pomáhat vařečkou. A ujela mi ruka a odseklo to trochu vařečky. Snažila jsem se vyndat co jsem našla, nicméně ani nevim jestli to byla vařečka co jsem vyhodila nebo kus kmínu, cizrny. Teď jsem to dala odpočinou do lednice.No a nevim, jestli to mám vyhodit nebo to můžu upéct a sníst, dělám i pro roční dceru a chlap mi řekl, že to mám vyhodit, že je to nebezpečný. Co si o tom myslíte vy? Vyhodily byste to nebo to můžu upéct a sníst já i kousek dcera? Díky. :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineŠarlota4
Extra třída :D 11136 příspěvků 11.05.19 11:50

Vyhodit. Prece kvuli kusu zvance neohrozis rocni dite 8o

Uživatel je onlineŠarlota4
Extra třída :D 11136 příspěvků 11.05.19 11:50

I kdyz netvrdim, ze se musi nutne neco stat, spis ne. Diteti bych to proste nedala.

P4ja
Echt Kelišová 9052 příspěvků 11.05.19 11:50

@ShadowDancer Dceři bych to nedala a nebo opravdu řádně přebrala a sama bych si dala pozor.

Tableta
Závislačka 4841 příspěvků 11.05.19 11:53

Nedala bych to ani sobě.

Azeretereza
Závislačka 2736 příspěvků 11.05.19 11:54

Záleží jak velkej kus, já bych to snědla, ale dítěti bych to radši nedala. Na druhou stranu, stejně se podle mě v jídle patle, krmis ho malou lžičkou, tak by sis snad všimla, že tam má nějakej kus. Název diskuze mě pobavil :mrgreen: Já jsem v kuchyni marná, tak jsem se těšila, že je ještě někdo tragičtější, že rozmixuje celou vařečku, a on jen kousek, nepotěšila jsi mě :mrgreen:

aduska91
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 11:55

To myslíš vážně?

Jahudka82
Závislačka 2769 příspěvků 5 inzerátů 11.05.19 11:59

No nevim mimina sice do pusy strci leccos, ale tohle bych ji spis pro svuj klid nedavala, bych ji pak furt pozorovala asi, znam se, nestalo by mi toto za to… vam to nejspis neudělá nic, jestli to byl fakt nejakej miniaturni kousek:) Ale rocni bych asi dala neco jinyho, i kdyz chapu že to nastve, delat se s tim zbytecne :mrgreen: :lol: Ale toho jeste bude co vyhodis bo to nebudou deti jist. My mame problitou noc zrovna dnes za sebou a odpustila bych si to teda:) Varecka byla drevena klasicka? Pokud z umely hmoty tak je to asi bez diskuse, to bych neriskovala.

jezzz
Závislačka 2844 příspěvků 11.05.19 12:11

@ShadowDancer Vyhodit. Připrav nové.

Tvůj manžel má pravdu. Kvůli pár korunam riskovat zdraví :think:

Elessa
Kecalka 156 příspěvků 11.05.19 12:12

Vyhodila bych to.

ShadowDancer
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 12:12

Tak jo, děkuju moc! Nakonec jsem to vyhodila, nebudu to radši riskovat a dělám něco jiného. Není mi to nějak líto nebo tak, zeovna kovbojku z toho nedělám jen mě zajímalo co si o tom myslíte vy :P. Jinak to byla špička klasické dřevěné vařečky.

@aduska91 píše:
To myslíš vážně?

Děkuji za cennou radu. :srdce: :roll:

ShadowDancer
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 12:13

@jezzz nové nepřipravím, cizrna musí být namočená přes noc. :nevim:

Lalelale
Závislačka 4460 příspěvků 11.05.19 12:14

@ShadowDancer Nedala bych to jíst ani sobě. Je to škoda, chápu, ale jíst dřevěný třísky bych fakt neriskovala.

debra.morgan
Echt Kelišová 8118 příspěvků 11.05.19 12:14

Co to je za otázku. Vyhodit.

lucynka25
Echt Kelišová 9509 příspěvků 11.05.19 12:14

@ShadowDancer vyhodit,bohuzel..stávají se i horší věci.

Ja takhle jednou jedla od kolegyne buchtu a najednou neco divnyho v puse a byl to odlomeny (ostry) plastovy kousek z krabičky :roll: ještě, ze jsem to nespolkla :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama