Reklama

Rozmnožené kvasinky po celém tele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 08:08
Rozmnožene kvasinky po celém tele

Ahojky, prosím o zachování anonymu… Bojuju už přes rok s candidou, minuly rok jsem to celkem úspěšně jídlem a léky přestala mít, ale postupně jsem se vrátila k normální stravě a jelikož se lecim s boreliozou a dalšíma nemocema, musím brát atb, takže kvasinky jsou zpátky. Jsem už zoufalá. Minuly rok jsem díky zbaveni se kvasinek, zhubla hodně kil, ale jakmile se kvasinka vracela, tak zase otekam. Musela jsem přejít na bezlepkovou stravu, teď jsem vysadila veškeré cukry, držím kvasinkovou dietu, ale ještě jsem v léčbě atb. Tou kvasinkovou dietou mě víc vše svedi - možná ten začátek, jak bojuje? Ale ta váha:-/ začalo to padat a zase mám víc :-/už mi to nebaví. Na váze mi hodně záleží, jim zdrave jako nikdy a mám + 10 kg než chci mít :(:(:(… Má cenu vůbec držet tu kvasinkovou dietu když beru atb? A co ta váha? Omlouvám se, ale už mi to štve. Mě úsilí není nikde vidět.

Reklama

Reakce:

Stánina
Neúnavná pisatelka 19619 příspěvků 13.09.18 08:28
@Anonymní píše:
Ahojky, prosím o zachování anonymu… Bojuju už přes rok s candidou, minuly rok jsem to celkem úspěšně jídlem a léky přestala mít, ale postupně jsem se vrátila k normální stravě a jelikož se lecim s boreliozou a dalšíma nemocema, musím brát atb, takže kvasinky jsou zpátky. Jsem už zoufalá. Minuly rok jsem díky zbaveni se kvasinek, zhubla hodně kil, ale jakmile se kvasinka vracela, tak zase otekam. Musela jsem přejít na bezlepkovou stravu, teď jsem vysadila veškeré cukry, držím kvasinkovou dietu, ale ještě jsem v léčbě atb. Tou kvasinkovou dietou mě víc vše svedi - možná ten začátek, jak bojuje? Ale ta váha:-/ začalo to padat a zase mám víc :-/už mi to nebaví. Na váze mi hodně záleží, jim zdrave jako nikdy a mám + 10 kg než chci mít :(:(:(… Má cenu vůbec držet tu kvasinkovou dietu když beru atb? A co ta váha? Omlouvám se, ale už mi to štve. Mě úsilí není nikde vidět.

Krevní testy máš? Tohle měla kamarádka, nakonec to byla cukrovka 1.typu…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 08:30

@Stánina Jojo byla jsem, je to přes rok a cukrovku nemám.

Evulina
Neúnavná pisatelka 15166 příspěvků 13.09.18 08:58

Hlavně bych nasadila přírodní protikvasinkové a imunitu posilující věci.

1. Candistop (probiotika + grepový výtažek + česnek) - probiotika jsou hodně důležitá, i kvůli tomu braní atb. + na srovnání imunity = ve střevech je základ imunity.
  1. Určitě Candiol od Hadka. Silný protikvasinkový éter. olej, smí se brát i vnitřně (info najdeš na stránkách Karel Hadek).
  1. Kvalitní colostrum - celkové posílení imunity
  1. Pokud jsou i výtoky a vaginální mykóza - opět od Hadka Femishea krém a Candisan. Candisan nakapat do Femishey, nechat zmrznout v mrazáku, vždy uloupnout velikost čípku a 2× denně zavést. Plus tím mazat i okolí.

Protikvasinková dieta podle mého názoru pomůže dočasně, pokud se neodstraní příčina stálého rozjezdu kvasinek a tím je pošramocená imunita, bude se to stále vracet. Známá takhle držela přísnou protikvas. dietu, krom cukrů vyřadila i veškeré sacharidy a defacto byla na ketodietě, kvasinky zmizely, byla šťastná. Jenže pak si dala kousek chleba a bylo to zpátky - tělo reagovalo pak i na pidikousek sacharidů.

Pokud dokážou být lidi bez kvasinek i při normální stravě, pak to podle mého neznačí, že za rozmnožené kvasinky může strava se sacharidy. Samozřejmě zdravě jíst ano, ale primárně bych se zaměřila na posilování imunity a srovnávání střevní mikroflóry.

Evulina
Neúnavná pisatelka 15166 příspěvků 13.09.18 09:04

Jinak bych ještě dodala, že ten Candiol je silný nejen proti kvasinkám, ale i proti jiným breberám (viry, bakterie). Určitě se jím nic nezkazí i v případě té boreliozy.

Janulle24
Povídálka 25 příspěvků 17 inzerátů 13.09.18 09:43

Ahoj,
Mrzí mě, že máš takové potíže a drím pěsti. Jak ti vubec tu baktrii zjistili? Doktor mi tvrdí, že je to nesmysl. :( Tak jsem zkusila kapicky bylinné FUNGILEN léčbu a bylo mi mnohem lépe. Nesmí se ale antibiotika, jinak to jsou právě vyhozené peníze, antibiotika je svinstvo. :(

admin
Extra třída :D 11001 příspěvků 14.09.18 12:49

Zakladatelko, posílám článek kolegyně Dominiky, která také drží protikvasinkovou dietu - https://www.emimino.cz/…emoc-zdravi/ - popisuje tu další vlastní zkušenost.

Držím palce, ať se brzy uleví,
Monika

romana.kriva
Povídálka 36 příspěvků 21.09.18 14:36
wobenzym

Ahoj, v tvém případě bych určila zvolila i léčbu wobenzymem v kombinaci s krémy a s čípky. Máš strašně oslabenou imunitu a to je pro kvasinky skvělá příležitost. Dle mého názoru dieta smysl má.

SlečnaQ
Stálice 82 příspěvků 29.09.18 18:57
Transplantace střevní mikroflóry proti candidě
@Evulina píše:
Samozřejmě zdravě jíst ano, ale primárně bych se zaměřila na posilování imunity a srovnávání střevní mikroflóry.

Ano, candida je o imunitě a střevní mikroflóře. Nejrychleji by asi pomohla transplantace střevní mikroflóry.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >