Rožnění selátka- restaurace v Praze

1124
5.6.06 15:45

Rožnění selátka- restaurace v Praze

Ahoj holky,

předem se omlouvám za nemiminkovské téma, využívám pospolitosti e-miminí rodiny.

Sháním restauraci, hospůdku, kde by se dala uspořádat letní oslava pro cca 30 lidí a kde se lze s personálem domluvit (a objednat) na rožněném prasátku selátku.
Hledám v Praze a blízkém okolí a vyhledávače nějak selhaly.
Předem díky za vaše rady a zkušenosti, nemusela by to být taková, kde pivo stojí 50 korun a kafe 80 :--)))

Claudie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6927
5.6.06 15:54

Ahoj Claudia,

zkus se podivat tady na ten link http://www.ceske-hospudky.cz/ohodnotit.php?…

treba neco najdes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
986
5.6.06 15:56

Ahojky - můžu jedině doporučit Klub 16, Tursko (Praha-západ, cca 15 min autem z Dejvic směr Kralupy/Vltavou), ceny mírné, obsluha příjemná, prostředí krásné, jedná se o bývalý statek.
http://www.agensaplan.cz/club.htm
Tel.: 607 656 273 - pí. Grulichová
Ivča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
986
5.6.06 15:58

Jinak to samozřejmě může být venku i uvnitř.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
986
5.6.06 16:06

:lol: Já jsem nějaká roztěkaná, jak tu čučím jedním okem po Kláře :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Možná bych Ti měla ještě napsat, že je to případně i v dosahu MHD, a že jsem tam měla už několik akcí a vždy jsem byla maximálně spokojená. Jak s cenou, tak i s poskytnutými službami (je to takové hodně domácké prostředí).

To už je snad všechno.
Kdybys ještě něco chtěla vědět, tak se ptej (já v tom areálu totiž mám pronajatý byt :wink: , takže vím, že je to tu fakt super :! )
Ivča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7063
5.6.06 19:06

Ahoj Claudie,
jeden tip mám. Před 3 lety jsme tam měli svat. hostinu a následnou oslavu pro cca 50 lidí a byli jsme moc spokojeni. Nelekej se té maďarštiny, majitel pochází z maďarska… Grilovalo se nám tam selátko a další masíka, celou restauraci jsme měli pro sebe, bylo to venku v takové kolibě - moc pěkné. Střední cenová relace, možná malinko vyšší. Bylo to před 3 lety, tak bude nejlepší ověřit mejlem nebo tlf. jestli jsou schopni splnit to, co si představuješ. Majitel byl velmi ochotný a přesně jsme se s ním domluvili, co a jak chceme a bylo nám to splněno.
Takhodně štěstí a pěknou oslavu
Petra

http://katalog.seznam.cz/…bubenec.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1622
5.6.06 21:35

Ahoj Claudia,
nevím, která část Prahy je pro vás přijatelná dosahem. My máme moc oblíbenou krušovickou hospodu Na Michelské. Pečené sele tam mají na domluvu normálně na jídelníčku. Zkus kouknout na www.michelska.cz
Ahoj Esterka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
5.6.06 21:37

Ahoj,

kamarádka před 3 lety slavili svatbu v restauraci v kempu na Džbánu. Mají tam terasu, kde dělali sele a krocana. Nevím, bohužel, jak se to tam přesně jmenuje.

Lasička a Matýsek 17 m.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1124
6.6.06 00:36

Ahoj holky,
všem děkuji za dosavadní tipy.

Na první odkaz se mi zobrazila Vesmírna kavárna a i kdyby tam grilovali, nezdá se mi únosné, aby párty 30ti lidí zvládli obsluhovat lidé s mentálním postižením.

IVCA K - super zařízení, vypadá naprosto úúúasně, jen se bjím, že vzhledem ke složení očekávaných hostů by nemusel areál přežít ve 100% stavu. :--))))

Restaurace Maďarů, tam zkusím zavolat, zatím se mi nepodařilo najít jejich webovky.

ESTERKO - Tobě moc díky, sice to není nijak „naším“ směrem, ale vypadá to zatím nejlíp pro daný účel. Zajedu to omrknout.

Lasičko- děkuju za tip na Džbán, poptám se zda to někdo z kamarádů nezná i názvem.

Claudie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
986
6.6.06 12:46

Claudie - ničeho se neboj, místní areál už toho přežil :lol: :lol: :lol:
Ale samozřejmě to byl jen tip. Nakonec si to tam budeš užívat ty :wink: .
Jinak cenově je to tady opravdu přijatelné, pivo tuším za 17,– Kč a ostatní ceny v podobné cenové relaci.
Ivča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
14.6.06 18:39

nevim jestli je to jeste aktualni, ale doporucuji hospodu na Pekarce. je to na praze 4, kousek od CT. Maji venkovni supr zahradku a i vnitrni restauraci, kde ti v pripade spatneho pocasi taky udelaji rezervacku. selatko rozneji - byla jsem tam cca pred 3 nedelema na oslave kamaradcinych 30 a selatka byla dve. ale uz si nevzpomenu na webove stranky ani jaky tam toci pivo - tusim, ze Staropramen :lol: proste jsme zahajili zahradkovou sezonu jak se patri.. 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1124
30.6.06 11:45

Ahoj holky,
kdybyste ještě někdo někdy hledal a rozkliknul tuhle diskuzi, našla jsem taky:
http://www.frydl.cz/?…

Super hospůdka, i na svatby a jiné oslavy, penzion na přespání hostů ve dvoře, kemp na přespání „chudších“ :--)) hostů 200m odtam a je to přímo u MHD zastávky, 12min od metra.
Rožní selátko, krůty, kuřata, šunku, krocany, vepř.kýtu atd.
Majitel pan Pleskač -ochota sama.

Claudie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama