Roznos letáků v obchodním centru

185
12.5.18 09:03

Roznos letáků v obchodním centru

V rámci jedné z propagačních akcí pro studenty jsem přemýšlela o tom, že by bylo možná dobré zajistit roznos propagačních letáčků, týkajících se této akce zákazníkům v různých částech OC. Leták je dílem profesionálního grafika, já bych to nechala jen vytisknout. Jen nevím jestli je to tak úplně možné. Setkaly jste se někdy při návštěvě obchodňáku např. se studenty nebo dobrovolníky rozdávajícími propagační materiály, týkající se slevové akce na některé z prodejen? Bohužel to musíme řešit asi takto, protože velké reklamní plochy jsou momentálně obsazené. Na letáčku je stručně uvedeno kdo akci pořádá, o co jde, za kolik a kde může zákazník slevu uplatnit. Díky moc za info

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18666
12.5.18 09:07

Setkávám se s tím poměrně často, nicméně pro mě je to celkem otravné, když mi během nákupu lidi cpou do ruky letáky :nevim: není lepší, aby to ti studenti rozenesli třeba po Barakach v okolí a nacházeli to lidem do schránek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10438
12.5.18 09:26

Bývá to běžné v OC. Obchody lákají k návštěvě před jejich obchodem nebo v blízkosti a rozdávají letáčky se slevou. Určitě to má větší efekt, že už tam člověk je, tak může ten obchod rovnou navštívit. Házet to do schránek nemá cenu, protože je to kolikrát i mimo cílovou skupinu, navíc někam jet kvůli akci, slevě, to už se musí opravdu hodně vyplatit. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1917
12.5.18 09:47

Asi je to něco úplně jiné, ale mě třeba taky štve, když jdu v tescu na nákup, dostanu se k pokladně, spěchám a po zaplacení mi strká prodavačka letáček s nějakou slevou na tu jejich simkartu či co to a pak ještě žeton ať ho jdu někam hodit… Na tom odkládacím místě pro zboží kupa letáčků/kuponů, očividně o ně nikdo nemá zájem.. A mě se tam akorát plete zboží mezi to :D dala bych někam kupku ať si vezme kdo chce a hotovo.. I v prodejně mě štve, když mě někdo odchytí a cpe mi něco…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama