Rozostřené vidění a motání hlavy

337
22.9.11 20:12

Rozostřené vidění a motání hlavy

Zdravim,

vím, že lékař by mi asi odpověděl, ale nemám se k němu jak dostat. Dnes kolem 14:00 jsem seděla u pc a koukala na seriál. Najednou jsem začala rozostřeně vidět, rychle jsem šla se napít a lehla si, celá jsem se klepala, do toho se mi motala hlava. Ležela jsem a bála se vstát, že se neudržím na nohou. Od rána do té doby jsem nic nesnědla a vypila jednu kávu a jednu skleničku džusu. Nestalo se něco takového někomu z vás? Budu ráda za každou radu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20554
22.9.11 20:14

Stávalo se mi to také. Výsledek byl panická porucha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41884
22.9.11 20:15
peggy.sl píše:

Přesně tak i u mě :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24411
22.9.11 20:22

Nechápu, jak někdo může od rána do 14:00 nejíst - třeba to bylo jen málo cukru v krvi, nebo taky málo tekutin, káva není tekutina, džus taky zrovna není nejlepší pití a oboje v malém množství jako jediný příjem je celkem nic. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.9.11 20:24
lyrica píše:
peggy.sl píše:
Přesně tak i u mě :zed: :zed:

A nebyl k tomu i pocit ztíženého dýchání, takového tlaku na hrudi a na krku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7662
22.9.11 20:25
kklarysek píše:
Zdravim,vím, že lékař by mi asi odpověděl, ale nemám se k němu jak dostat. Dnes kolem 14:00 jsem seděla u pc a koukala na seriál. Najednou jsem začala rozostřeně vidět, rychle jsem šla se napít a lehla si, celá jsem se klepala, do toho se mi motala hlava. Ležela jsem a bála se vstát, že se neudržím na nohou. Od rána do té doby jsem nic nesnědla a vypila jednu kávu a jednu skleničku džusu. Nestalo se něco takového někomu z vás? Budu ráda za každou radu.

Promiň, ale ty jsi celý den nic nepila a nejedla a divíš se, že ti není dobře? 8-o
Jestli opravdu chceš radu, tak bych jednu měla - starej se o sebe líp. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41884
22.9.11 20:25

Raduš
jj, přesně tak..
Pak ještě brnění rukou, v obličeji..ale to co popisuješ + to co píše zakladatelka je typický pro panickou poruchu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
337
22.9.11 20:42

Já spíš dýchala hodně, aby mě to přešlo, jinak svírání na hrudi a brnění v obličeji si nejsem vědoma. Ale ruce se mi hodně třásly, připadalo mi jak kdybych celá hořela a celé to bylo takové divné. Po pár minutách to nejhorší přešlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41884
22.9.11 20:44
kklarysek píše:
Já spíš dýchala hodně, aby mě to přešlo, jinak svírání na hrudi a brnění v obličeji si nejsem vědoma. Ale ruce se mi hodně třásly, připadalo mi jak kdybych celá hořela a celé to bylo takové divné. Po pár minutách to nejhorší přešlo.

No tak samo, že příznaky nemusíš mít všechny,..
No zkus si o tom něco najít, buď se s tím ztotožníš, nebo ne..každopádně, pokud by se to opakovalo, tak bych zašla k obvodní, ta už by tě jistě poslala na nějaké vyšetření..panická porucha se diagnostikuje až s tím, pokud máš za sebou vyšetření a jsou ok..tedy ve většině případů, když to není úplně jasné..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.9.11 20:50
lyrica píše:
Raduš
jj, přesně tak..
Pak ještě brnění rukou, v obličeji..ale to co popisuješ + to co píše zakladatelka je typický pro panickou poruchu..

Mám strach si o tom vůbec něco přečíst, ale asi by to odpovídalo. Bere mně to vždycky večer, jak se setmí. Přes den relativně v pohodě, ale večer se bojím i usnout. Vrátil se mi panický strach ze smrti. Obvoďačce o tom říkat nechci, zná se s mámou, nechci, aby o tom někdo z rodiny věděl (i když doktorka nic říct nesmí, tak se vždycky zeptá mámy, jestli už jsme ok). Máš zkušenosti, co bys mi poradila?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
337
22.9.11 20:52

Jo hned jsem si o tom něco hledala a docela by to souhlasilo i s tím jaká je příčina. Já doufám, že se to opakovat nebude. Díky za všechny reakce :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41884
22.9.11 20:53

Teda tak to bohužel opravdu vypadá na PP, máme tu i uzavřenou skupinu, zrovna teď tam přišlo pár novejch holek, tak to tam denně řešíme, pojď mezi nás https://www.emimino.cz/…cka-porucha/

To patří Raduš, ketrá to pochopila :wink:

Příspěvek upraven 23.09.11 v 09:37

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14020
22.9.11 21:05
lyrica píše:
Raduš
jj, přesně tak..

Jo, a taky to může být hypoglykemie nebo nízký tlak.
Protože jsi nejedla a nepila není se čemu divit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4543
22.9.11 21:35

Já bych sázela na tu hypoglykemii, to bylo první, co mne napadlo, tak dlouho bez jídla je totální blbost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3381
22.9.11 21:58

Taky bych v tom hned neviděla panickou poruchu, ale normální pocit na omdlení z hladu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama