Rozpadaní zubů v těhotenství

153
17.2.21 20:08

Rozpadaní zubů v těhotenství

Ahojky, začínám poslední trimestr těhotenství. Dnes mi něco uvízlo mezi zuby (7a8) a najednou mám kousek zubu v ruce. Chtěla bych se zeptat jestli kvůli tomu jít hned k zubaři nebo to nechat až po porodu? Mám totiž zubaře 150km od bydliště a dostat se tam bez auta trvá i 6 hodin. Tak jestli najít nějakou pohotovost zubní? Děkuji moc za rady 😊 😍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26187
17.2.21 20:20

Řešila bych to hned, po porodu se tam nedostaneš už vůbec

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14579
17.2.21 20:27

@Kleryna Co by s tebou delali na pohotovosti? :nevim:
Zavolej si zitra svemu zubari a domluv si prohlidku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1777
17.2.21 20:41

Pohotovost je pro akutní případy. Je tohle akutní případ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21880
17.2.21 21:15

@Kleryna no s miminem budeš cestovat jak? raději to vyřeš teď, a na pohotovost to teda bohužel fakt není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20095
17.2.21 22:26

Nejleppší čas si najít zubaře blízko bydliště. Řeš to hned, než tě to začne bolet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63608
18.2.21 07:01
@Kleryna píše:
Ahojky, začínám poslední trimestr těhotenství. Dnes mi něco uvízlo mezi zuby (7a8) a najednou mám kousek zubu v ruce. Chtěla bych se zeptat jestli kvůli tomu jít hned k zubaři nebo to nechat až po porodu? Mám totiž zubaře 150km od bydliště a dostat se tam bez auta trvá i 6 hodin. Tak jestli najít nějakou pohotovost zubní? Děkuji moc za rady 😊 😍
Šla byhc hned, pac když to začne bolet, je to průšvih :think: osobní zkušenost.. Já teď kvůli zubum přišla o kojení malého, když mu byly 2 měsíce.. Pohotovost je na houby
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat