Rozpadlé stehy na hrázi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.16 17:09
Rozpadle stehy na hrázi

Ahoj holky,
Jsem dva týdny a něco po porodu a stehy mi vypadly dřív než se hraz stačila zatáhnout. Zajímalo by mě že jak dlouho se to samo zaceli? Mažu hemagelem opláchuju se dubovou kůrou a teď začnu i dubovou kůrou gelem mazat. Děkuji za rady.

Prosím anonymní děkuji

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 17.12.16 17:15

Je to normální, mi vypadli po 5 dnech, hráz se zacelila cca za 14 dní :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.16 17:17

@martina.se a taky jsi to nemela srostle k sobě jo? Ptz já to nemám celé srostle blíž ke konečníku je patrná jizvicka, ale nahore to zacelene úplně není. Ikdyž pokrok vidět je tak snad se to fakt zaceli a nebudu mít Mega jizvu.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 17.12.16 17:26
@Anonymní píše:
@martina.se a taky jsi to nemela srostle k sobě jo? Ptz já to nemám celé srostle blíž ke konečníku je patrná jizvicka, ale nahore to zacelene úplně není. Ikdyž pokrok vidět je tak snad se to fakt zaceli a nebudu mít Mega jizvu.

v klidu, fakt se neboj.. měla jsem 28 stehů, po čtvrt roce bys pomalu ani nepoznala, že bylo tak velké zranění. Ano, měla jsem to „rozšklebené“, zacelilo se to samo, žádná zvláštní opatření nebyla..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.16 17:31

@martina.se děkuji uklidnila jsi mě. A sex byl potom v pohodě?

milwinka
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 13 inzerátů 17.12.16 17:40

Taky se mi to tochu rozjelo, hned ten den co mě pustili z porodnice mi vypadl jeden steh hned u vchodu do pochvy, měla jsem to taky rozšklebené, tak jsem pro jistotu jela na gyn. pohotovost, bála jsem se že mi to budou znova sešívat, ale prý to byl jen malý rozpad rány, prý je to celkem časté. Předepsali mi na to Framykoin pro jisotu aby se mi to nezanítilo. Zahojilo se mi to úplně v pohodě a není poznat nic. Ale vím že kámošce se to rozpadlo nějak hodně a museli jí to znova sešívat, ale to je prý spíš vyjímka. Jestli to Jestli máš pochybnosti, tak si radši zajdi na kontrolu k Dr.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 17.12.16 17:40
@Anonymní píše:
@martina.se děkuji uklidnila jsi mě. A sex byl potom v pohodě?

naprosto ;)

kacikhanz
Zasloužilá kecalka 832 příspěvků 17.12.16 17:42

No me teda vypadly dva stehy predcasne, nez se jizva zacala hojit. Jeden uprostred, ten se diky hemagelu zacelil uplne. Ale pak ten prvni, nahore mi k sobe nesrostl. Mam to kousek rozsklebene a tim padem o malinko vetsi vstup. Gynekolog rikal ze muzu jit casem na plastiku. Ja bych to mazala jen tim hemagelem, dubovou kuru bych tam nedavala. Jinak sex byl po 8 tydnech po porodu, bala jsem se driv ze to bude bolet. Prekvapive nebolelo, ale zaroven vzruseni u me taky nic moc. Az casem se to dostalo na normal. :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.16 17:45

@kacikhanz proč ne dubovku? A bepanthen prý je taky dobrý. Mě hemagel dnes došel tak uvažuju čím mazat.

MuffinkaM
Echt Kelišová 7512 příspěvků 17.12.16 19:36
@Anonymní píše:
"proč ne dubovku? A bepanthen prý je taky dobrý. Mě hemagel dnes došel tak uvažuju čím mazat.

Mě bepanthen v porodnici zakázali, protože prý mi to potom bude mokvat, jelikož udělá vrstvu a nemůže to dýchat. Ale jinak ho taky používám na menší ranky, tak nevím, ale je pravda, že mi to opravdu začlo rychle mokvat. Mazala jsem gelem z dubový kůry a oplachovala odvarem z kůry. Po druhým porodu mi vapadl steh v místě, kde bylo šití opakovaně po prvním porodu, hned asi tři dny po propuštění. Nakonec jsem přestala vyšilovat a nejela na opravu. Ta „jamka“ se postupně zacelila a nebylo to vůbec znát. Následky žádný. ;)

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.16 20:45
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
Jsem dva týdny a něco po porodu a stehy mi vypadly dřív než se hraz stačila zatáhnout. Zajímalo by mě že jak dlouho se to samo zaceli? Mažu hemagelem opláchuju se dubovou kůrou a teď začnu i dubovou kůrou gelem mazat. Děkuji za rady.Prosím anonymní děkuji

me vypadali hnedka po tydnu cca nicim jsem nic nemazala jen jsem se casto sprchovala a myla jen vodou ;)

kacikhanz
Zasloužilá kecalka 832 příspěvků 18.12.16 09:08

Tak ono hodne zalezi jak se kdo hoji. Me to treba po gelu z dubove kury mokvalo. Bepanthen urcite ne, ten na to vubec neni. Jak tady nekdo psal, ta rana taky musi dychat a ne aby byla porad necim namazana (udusena). Osprchovala jsem se, namazala 3× denně Hemagelem. V pribehu dne jsem si nekolikrat lehla a roztahla nohy aby to dychalo. Hojilo se mi to blbe, ale ja se celkove hur hojim a vzdy mam osklive jizvy, takze to pro me nebylo zadne prekvapeni, ze se mi i nastrih spatne hojil.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >