Reklama

Rozpáraná přebalovací podložka - uznali vám reklamaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.10 08:01
rozpáraná přebalovací podložka - uznali vám reklamaci?

Koupili jsme si na Adámka dost drahou novou přebalovací podložku na přebalovák v Superbaby.Po roce se nám začala trhat, rozpárala se ve švech i mimo. Používali jsme ji dost šetrně, vždycky povlečenou do povlaku od velkého polštáře, mimi na ní nikdy neleželo přímo.
I tak se roztrhla, takže jsme jeli reklamovat.

Máme to daleko, šla mi ji z reklamace vyzvednout kamarádka a ejhle. Reklamace neuznaná, prý jsme to přinesli moc dlouho (je stále v záruce) a mezitím došlo k dalšímu poškození. Prý si jí máme dát někde sešít :cert: :cert: Teď mě docela mrzí, že jsem si tam nemohla zajet osobně.

Uznali vám někde takovou reklamaci nebo ji vrací? Má cenu se tam vydat a hájit se. Podložka stála osm stovek, počítali jsme s ní minimálně i na další mimi :cert:

Reklama

Reakce:

Wiolla
Echt Kelišová 8912 příspěvků 06.08.10 08:31

Mně se také roztrhala podložka - ve švech ve předu. Bylo to asi taky po roce. Stála 500 Kč, ale reklamovat jsem ji nezkoušela. Měla jsem ji z Internetu a představa tý práce se zasíláním, reklamováním a dohadováním mě spolehlivě odradila, na to prostě nemám kdy.

Takže asi neporadím, ale vím, že psalo víc holek, že se jim roztrhala. Asi je to dost běžné. Třeba ještě někdo napíše zkušenosti s reklamací…

mroe
Extra třída :D 14316 příspěvků 06.08.10 09:06

https://www.emimino.cz/…lozky-40308/

kacudka
Echt Kelišová 7804 příspěvků 06.08.10 09:08

já jsem přebalovací podložku taky reklamovala.Po­sílají to někam na posouzení.Byla jsem měsíc bez podložky a pak mi řekly že to prý není podložka od nich,že takto značené podložky nemají(na druhé straně zůstalo kousek lepící pásky,jak jsem to měla přichycené ke komodě :wink: ).Tak jsem jim to vysvětlila,trvala jsem na svém že to je jejich podložka(a to sem měla účtenku,fakt nechápu :roll: ) a tak to nakonec poslali a uznali to.Domů jsem odcházela s novou podložkou,která se taky začala trhat asi po 2 měsících.Už jsem ji ale reklamovat nešla.

janik73
Echt Kelišová 7887 příspěvků 06.08.10 09:08

Ahoj Madi, ja jsem prebalovaci podložku koupila v Kice, nevydržela nám ani 6 měsícu, ted ji mam potřeti v reklamaci, takže jakmile mi napíší, že je to vyřízeno a nebude opraveno, tak budu trvat na vraceni penez. Jinak když mi po 30ti dnech laskave napsali, že je opravena tak jsem ji šla vyzvednout, samozřejmě nic takoveho nebylo, tak jsem ji nepřijala a rovnou napsala 2. reklamaci, pak 3ti a ted cekam, podložka stala sice jenom 400 CZK, ale přesto si myslim, že by měla byt kvalitní a vydržet dele, tahle nevydržela ani slaby pul rok, vlastne ano, koupili jsme ji měsíc předem než se narodil Kubisek…

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.10 09:15
mroe píše:
https://www.emimino.cz/…lozky-40308/

No koukám, že je to nedávná diskuse a já do ní taky přispívala. :mrgreen: Tehdy ještě byla v pořádku. Začalo se to trhat ze dne na den. Paní v krámu kamarádce řekla, že jsme měli přijít hned, jak se objevila první malá trhlinka - to ostatní se způsobilo tím, že se poškozená dál používala.
JENŽE my ji měli povlečenou, na ní látkovou plínu, kterou jsme vyměňovali. Povlak se měnil jednou za čas nebo když se malý počůral, takže jsme na to přišli náhodou.. No ale má cenu jim to vysvětlovat? Asi ne, no. Každopádně tam půjdeme znovu se hádat, na to je expert manžel :lol: Nevyhodíme jen tak osm stovek :cert:

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 06.08.10 09:51

Také už od půl roku jí mám zničenou ( izolepa to jistí)- reklamovat nebudu, nestojí mi to za to běhání a posílání..
chtěla jsem to prodat i s přebalovákem, ale takhle to vyhodím a nic nebude..

Ps. jinak nechápu jejich argumenty, kdy se to mělo přinést.. Si myslím, že do toho nemají co kecat, prostě je to zničené a basta..

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.10 10:38

Lizbeth, já si taky myslím, že jsou to vymluvy. V záruce to je, tak co. Asi se tam vypravíme znovu, resp. manžel, protože ten umí udělat bengál. Mě to štve, protože tenkrát jsme mohli koupit babypoint za polovinu ceny, ale já chtěla něco kvalitnějšího. No a ted to mám :mrgreen:

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 06.08.10 14:21

No madi, já mám toto http://www.baby-eshop.cz/…mb_cmp=zbozi a jelikož je vršek ( podložka) v hajzlu, tak zbytek neprodám.. Ale nebylo to zas tak hrozně drahé, že bych to chtěla řešit.
Ale pokud už bych reklamovala, tak jejich argumenty bych rozhotně nebrala jako směrodatné..Vždyt je to v záruce, tak co??!!

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >