Rozpočet na svatbu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
48
15.1.22 10:19

Rozpočet na svatbu

Dobrý den všem:)
Rada bych tu pozjistila na kolik vás vyšla svatba? ( hostina )
Info které mě zajímá :
Plánujeme svatbu na libenskem zámku v Praze a chce po obřadu oběd pro rodinu( do 20 lidi ) a pak ideálně na tom stejném místě proste partosku( platili by jsme pivo, víno, nealko a jen nějaký malý pohoštění na zobacku).
Máme hodně omezeny rozpočet a do toho 2 děti, to znamená ze to chcem udělat ideálně v restauraci ( ne nějaký luxusní ) aby s tím nebylo moc … vite co :D
Měl to někdo podobně a na kolik to vyjde? Na partosku by bylo pozváno max do 40 lidi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15657
15.1.22 10:23

Malý pohosteni na zobacku na svatbě? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1429
15.1.22 10:23

Řekni si o ceník.. já se s obědem pro 45 a následným bohatým rautem, sladkým, zmrzlinou, pitím (neplatili jsme tvrdý, ale platili jsme ochutnávku slivovic na pálenici) dostala na 60-70 tis. To máš strašně individuální

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23416
15.1.22 10:30

Pokud chceš šetřit na jídle tak to to radši nedělej to bude trapas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
15.1.22 10:30

@JancaS84
Jak jsem psala, oběd pro rodinu… následně partoska. Máme trosku jiné priority než utratit desetitisíce za svatbu a naši známí to respektuji, kazdopadne to chtějí s nama oslavit. Tudíž nám jde hlavně o večerní popiti a nějaký raut.
Do toho dělat to někde na zahradě nebo v nějakých prostorách je s naši vytizenosti dost náročné, jak říkám máme dvě děti a do toho pracujeme a přijde mi to jako zbytečný stres navic. Původně jsme to chtěli udělat jen se svědky a rodiči. Nakonec jsme se rozhodli pro schudnejsi řešení.
Kazdopadne nechápu vás komentář, vzhledem k tomu ze neposkytuje krom zbytečného rypaveho dotazu žádné relevantních informace?:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
15.1.22 10:32

@ka2ka
Další zbytečný komentář. :nevim: Nechápu potrebu lidi komentovat něco takhle zbytečně… jak můžete vedet ze to bude trapas? Nebo v jaké jsme situaci? Ptám se na zkušenosti s rozpočtem za oběd a následně pití :) ne na hloupé komentáře :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12369
15.1.22 10:34

@Anonym1059 pokud to máte takhle nastavené, tak bych raději udělala pořádnou grilovačku, sehnala pípu, koupila sud piva a nakoupila víno a nealko. V létě jsme pořádali podobnou svatbu, uvařil se kotel guláše a snoubenci si místo darů poprosili, aby jim každá něco sladkého na stůl připravila. Nakoupili se akorát oříšky a brambůrky, jídla byly hromady i tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7246
15.1.22 10:35

@Anonym1059 my platili 4 roky zpět na Chvalske tvrzi v pocernicich 60 tis pro oběd a raut 30 lidi +5 děti. Jidlo vynikající, ale já se o to nechtěla starat takže jsme to nechali na nich a lidi to chválí doposud. Jestli budeš počítat 1ks řízku na osobu tak se na to vybodni. To je ta největší traparna na světě. Je jedno ze nemáš mašle na židli, ulicku sypanou ruzema a bile koně u kočáru. Důležité je jidlo a jeho kvalita.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23416
15.1.22 10:36
@Anonym1059 píše:
@ka2ka
Další zbytečný komentář. :nevim: Nechápu potrebu lidi komentovat něco takhle zbytečně… jak můžete vedet ze to bude trapas? Nebo v jaké jsme situaci? Ptám se na zkušenosti s rozpočtem za oběd a následně pití :) ne na hloupé komentáře :)

protože jsem na takové svatbě byla pohoštění bylo jak píšeš na zobačku bylo toho málo protože se šetřilo takže aby to nevyšlo draze sama píšeš že chceš šetřit tak ti píšu pohled hosta co to zažil

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28174
15.1.22 10:37

Poptej vybranou restauraci. Každá může mít jiné ceny, jiný servis, jiné možnosti..
Jak si představuješ párty pro známé večer? Můžou si dát cokoliv na váš účet? Budete jim jen dávat na výběr? Jaké k tomu bude jídlo, občerstvení? Udělá to restaurace, nebo si to budete moct přivézt odjinud? Pokud se mají lidé večer bavit, pít, tančit, budou mít i hlad. Takže raut by být měl. Těch 60-70 tis jak padlo výše, mi přijde reálné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10849
15.1.22 10:39

Máš na mysli jen hostinu nebo i ty ostatní položky. V Praze bych počítala tak 80 tisíc, když nebudete moc jíst a pít.
Ale svatba s malým množstvím jídla je pro hosty často dost problém.

Příspěvek upraven 15.01.22 v 10:40

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7246
15.1.22 10:39
@Anonym1059 píše:
@ka2ka
Další zbytečný komentář. :nevim: Nechápu potrebu lidi komentovat něco takhle zbytečně… jak můžete vedet ze to bude trapas? Nebo v jaké jsme situaci? Ptám se na zkušenosti s rozpočtem za oběd a následně pití :) ne na hloupé komentáře :)

Ano, zkušenosti asi z 15 svateb mám a trapas to bude. Jako levné mísy a chlebicky si můžeš objednat třeba v globusu. Dobre a celkem levné. Ohledně úrovně se ani ale zmiňovat nemá cenu, to te nezajímá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
367
15.1.22 10:40

@Anonym1059 my letos na podzim svatba pro 52 lidi, platili jsme komplet vše - oběd, nealko, alko (i tvrdé), bohatý raut… neřešili jsme výzdobu, nachystani, nic, cely objekt jsme měli komplet pro sebe a vyšlo to na krásných 78 000,– :pankac: ale co jsem tak zjistila z diskuzi, je to individuální, my měli podle všeho jednu z nejlevnějších svateb (alespoň mám ten pocit :lol: ) a na kvalitě to vůbec neslo poznat, všichni byli spokojeni… takže opravdu radim obepsat restaurace a probrat to a nimi :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15657
15.1.22 10:47
@Anonym1059 píše:
@JancaS84
Jak jsem psala, oběd pro rodinu… následně partoska. Máme trosku jiné priority než utratit desetitisíce za svatbu a naši známí to respektuji, kazdopadne to chtějí s nama oslavit. Tudíž nám jde hlavně o večerní popiti a nějaký raut.
Do toho dělat to někde na zahradě nebo v nějakých prostorách je s naši vytizenosti dost náročné, jak říkám máme dvě děti a do toho pracujeme a přijde mi to jako zbytečný stres navic. Původně jsme to chtěli udělat jen se svědky a rodiči. Nakonec jsme se rozhodli pro schudnejsi řešení.
Kazdopadne nechápu vás komentář, vzhledem k tomu ze neposkytuje krom zbytečného rypaveho dotazu žádné relevantních informace?:)

Tak chceš zobani tj. nějaký jednohubky, bramburky apod. nebo raut tj. rizecky, guláš atd. Jinak není nic jednoduššího než poslat poptávku do restaurací v okolí kde svatbu plánujete a oni ti to naceni. Jako když ti řeknu, že mě to před 5 lety stalo 70tis tak moc nevím k čemu ti to bude. Jestli chcete ušetřit tak si někde pronajměte salonek. Taky jsem se vdavala s dítětem a v pohodě sme vše zvládli nachystat a uklidit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7216
15.1.22 10:47

@Anonym1059 plánuješ svatbu jako obřad s rodinou pak obed s rodinou a pak pozvat zbytek až večer nebo to co je teď moderní všichni na svatbu, pak obed rodinou. Zbytek ať se kope do zadku a zaplatí si někde oběd pak přijdou večer. My měli svatbu tedy před 7mi lety, ale nechtěla jsem hogo fogo. Pro 40 lidi nas vysla na 60 000 svatba byla v radniční zahradě, hostů bylo cca 35. Všichni měli pohoštění pred svatbou pak oběd a večer raut. Alko i nealko bylo na nás. Bylo to sice ve školní jídelně, ale všichni na to rádi vzpomínají. Každý par si odvezl domu domácí medovik, i něco navíc měli jsme togo fakt hodně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat