Rozporuplné pocity z obchodu Pepco

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

88marie88
Povídálka 28 příspěvků 06.12.17 12:32
Rozporuplné pocity z Pepca.:

Ahoj,

prosím nakupujete někdo oblečení z obchodu Pepco? Já jsem tam zašla s 500,– a k mému milému překvapení jsem toho nakoupila poměrně dost (hlavně bodyčka). Jenomže jsem to dala vyprat a najednou bodyčka už tak nedrží tvar a dupačky se začaly párat. Tak jsem z toho zklamaná. Měla jsem jenom smůlu, nebo se vám to děje taky? Případně máte nějaké tipy, co se tam vyplatí kupovat a co ne? Děkuju =)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 06.12.17 12:35

Já tam kupuji jenom doplňky do bytu a bižu. Oblečení je nevalné kvality bohužel.

Erinye
Kecalka 333 příspěvků 06.12.17 12:36

Pepco ma nejvic smejdske veci…ja radsi nakoupim v HM a vím, že to vydrzi :-) Vychytala jsem tam snad jen jednu cepici..a chnapku :mrgreen:

movahu
Zasloužilá kecalka 994 příspěvků 06.12.17 12:36

@88marie88 ja osobne tam nechodim, ale babicka mi tam koupila par bodycek pro miminko a po vyprani to dopadlo uplne stejne, obrazky osoupane, bodycko se nejak divne zkratilo a o dost rozsirilo, tak je z toho takovy neforemny pytel

brumi
Kelišová 6357 příspěvků 06.12.17 12:37

Já teda nakupuji dětem zásadně tam a pokud bych měla zprůměrovat tak jen výjmečně mi něco takové nějaké oblečení udělá ale to vážně tak jedna z cca 30, mám tři dítka tak velký počet :D. Malý má z něj zimní soupravu letos druhým rokem a úplně bez vad trika taktéž, štrample ponožky jen kalhotky jsou náchylné k párání

lucenka
Vesmírná mluvilka 31214 příspěvků 06.12.17 12:37

My tam kupujeme oblečení na větší dítě a v pohodě… tepláky ve školce vydržely celkem dlouho a trička taky pár měsíců vydrží

smurfka
Nadpozemská drbna 28989 příspěvků 06.12.17 12:38

Já tam kupuju pro děcka trička a leginy a v pohodě..jako co čekat za 40 korun - beru to jako spotřební zboží - raději at zašpiní nebo zničí věc za 40 než věc za 200,– :nevim:

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 06.12.17 12:39

@88marie88 max doplňky do bytu…oblečení pro malou vůbec..když tak raději Kik..hm, Lindex, luliplu…taky jsem tam jednou něco koupila a už ne

Aishenka
Ukecaná baba ;) 2078 příspěvků 06.12.17 12:39

Pro mě je jejich oblečení prostě hadr, možná dobré na doma či ven ale to asi tak vše… ponožky jsou naprosto příšerné, to bavlnu vidělo snad z rychlíku jen…

brumi
Kelišová 6357 příspěvků 06.12.17 12:39

Ale je ravda že takové ty mimi věci nekupuji už pro větší :nevim:

sunshine125
Kecalka 370 příspěvků 06.12.17 12:39

Já tam zase kupuji legíny pro 5ti letou, dává jim docela zabrat a kupodivu už asi 10 vyprání a jsou stále jako nové… Jinak body a dupačky jsou super z Lidlu. Nemají to tam drah ani normálně, ale já ještě občas prolezu slevový košík a kolikrát se mi tam povedlo koupit body s 50procent slevou, takže vyšlo 1 třeba na 35,– :nevim:

Kriss Tina
Závislačka 4525 příspěvků 1 inzerát 06.12.17 12:40

Do bytu tam mají věci pěkné, oblečení není až tak kvalitní ale zas když to kupuju malýmu, který to má na pár měsíců maximálně a stejně to zničí na hřišti apod tak je to dobrý. Třeba zimní bundu sem tam koupila loni, a ještě letos je jako nová :)

Envie 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.17 12:40

Ja tam nekupuju ale par veci jsem dostala a kvalita hrozna. Nikdy to nevydrzelo. Jedine co jsem tam kdy koupila, tak bedynky takovy ty okrasny a nejaky doplnky do bytu. Jinak nic..

Tichošlápek
Echt Kelišová 9143 příspěvků 06.12.17 12:40

Kupuji tam věci na pisek apod. Pak to proste vyhodim a není mi to líto. Ale rozhodne to nevydrží na druhé dítě, jako většina věci třeba z nextu a tak.

Uživatel je onlineLitta
Extra třída :D 13333 příspěvků 06.12.17 12:41

Nejsme tak chudí, abychom kupovali levné věci, že… Samozřejmě se to zničí za pár dní/týdnů, bůhví z čeho to je vyrobené.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama