Reklama

Rozpozná někdo pohlaví?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

fabulous
Nováček 10 příspěvků 02.01.18 17:39
Rozpozná někdo pohlaví?

Ahoj :) momentálně jsem ve 14tt. Ve 12+4tt jsem byla na screeningu v Ústí a zeptala jsem se, jestli jde už poznat nějaké pohlaví. Doktorka se na mě podívala a řekla mi, jestli si to přejeme vědět, ze je to za poplatek s 95% přesností. Tak jsem kývla a doktorka hned řekla, ze podle pohlavního hrbolku to vypadá na holcicku :D ukazala nám, jak by to vypadalo, kdyby to byl kluk a vše nám popsala. Ale já stejně stále přemýšlím a zkoumam fotku :nevim: Mimochodem každý kdo na tehle klinice byl, tak jim to pohlaví sdělili a opravdu to tak bylo. Tak co myslíte :?

Příspěvek upraven 02.01.18 v 17:45

Reklama

Reakce:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16001 příspěvků 02.01.18 17:42

Pohlavní hrbol je rovnoběžný s páteří - holčička. Gratuluji :kytka:

fabulous
Nováček 10 příspěvků 02.01.18 17:43

@pe-terka já si prave koupila pár růžových bodycek, tak jsem pak dostala strach, ze to bude kluk 8o

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16001 příspěvků 02.01.18 17:51
@fabulous píše:
@pe-terka já si prave koupila pár růžových bodycek, tak jsem pak dostala strach, ze to bude kluk 8o

tak podle všeho je uplatníš :mrgreen: Čekáš první?

dickys
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 02.01.18 17:59

Ano, je to holčička :palec: Taky jsem byla v Ústí a pan doktor mi to řekl na jistotu, no viděla jsem to i já a to jsem viděla jenom pár obrázků na googlu předtím :D Gratuluji :)

fabulous
Nováček 10 příspěvků 02.01.18 18:11
@pe-terka píše:
tak podle všeho je uplatníš :mrgreen: Čekáš první?

Anooo :))) je mi 24 teprve

fabulous
Nováček 10 příspěvků 02.01.18 18:17

@dickys já když koukala jak vypadá kluk a holka, tak to vůbec nerozpoznam :nevim: :D

jestericka34
Kecalka 337 příspěvků 02.01.18 18:23

Mam podobnou fotku :) je to holčička, po dvou chlapakach které mám celkem zázrak. Dva kluky jsem chtěla a u třetího tajně doufala v holčičku a je tam :srdce:

fazolka121
Kecalka 215 příspěvků 02.01.18 18:36

Koukáme na to co je ta kulička jakoby mezi nožičkama neee to co trčí jako by z bříška???

fabulous
Nováček 10 příspěvků 02.01.18 20:15

@fazolka121 jaká?????

fabulous
Nováček 10 příspěvků 02.01.18 21:49

Ještě mi někdo potvrdite holcicku? :mrgreen:

fabulous
Nováček 10 příspěvků 03.01.18 10:38

Koukala jsem na internetu na ty hrbolky, ale přijde mi to stejný :nevim: jak kluk, tak holka

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové zapomínají na problémy a šílí po Harrym a Meghan. Čím tak fascinují?

Celý svět přihlíží tomu, jak princ Harry (34) s Meghan Markle (37) cestují po... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >