Rozpozná někdo pohlaví?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

fabulous
Nováček 10 příspěvků 02.01.18 17:39
Rozpozná někdo pohlaví?

Ahoj :) momentálně jsem ve 14tt. Ve 12+4tt jsem byla na screeningu v Ústí a zeptala jsem se, jestli jde už poznat nějaké pohlaví. Doktorka se na mě podívala a řekla mi, jestli si to přejeme vědět, ze je to za poplatek s 95% přesností. Tak jsem kývla a doktorka hned řekla, ze podle pohlavního hrbolku to vypadá na holcicku :D ukazala nám, jak by to vypadalo, kdyby to byl kluk a vše nám popsala. Ale já stejně stále přemýšlím a zkoumam fotku :nevim: Mimochodem každý kdo na tehle klinice byl, tak jim to pohlaví sdělili a opravdu to tak bylo. Tak co myslíte :?

Příspěvek upraven 02.01.18 v 17:45

Reklama

Reakce:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15099 příspěvků 02.01.18 17:42

Pohlavní hrbol je rovnoběžný s páteří - holčička. Gratuluji :kytka:

fabulous
Nováček 10 příspěvků 02.01.18 17:43

@pe-terka já si prave koupila pár růžových bodycek, tak jsem pak dostala strach, ze to bude kluk 8o

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15099 příspěvků 02.01.18 17:51
@fabulous píše:
@pe-terka já si prave koupila pár růžových bodycek, tak jsem pak dostala strach, ze to bude kluk 8o

tak podle všeho je uplatníš :mrgreen: Čekáš první?

dickys
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 02.01.18 17:59

Ano, je to holčička :palec: Taky jsem byla v Ústí a pan doktor mi to řekl na jistotu, no viděla jsem to i já a to jsem viděla jenom pár obrázků na googlu předtím :D Gratuluji :)

fabulous
Nováček 10 příspěvků 02.01.18 18:11
@pe-terka píše:
tak podle všeho je uplatníš :mrgreen: Čekáš první?

Anooo :))) je mi 24 teprve

fabulous
Nováček 10 příspěvků 02.01.18 18:17

@dickys já když koukala jak vypadá kluk a holka, tak to vůbec nerozpoznam :nevim: :D

jestericka34
Kecalka 335 příspěvků 02.01.18 18:23

Mam podobnou fotku :) je to holčička, po dvou chlapakach které mám celkem zázrak. Dva kluky jsem chtěla a u třetího tajně doufala v holčičku a je tam :srdce:

fazolka121
Kecalka 152 příspěvků 02.01.18 18:36

Koukáme na to co je ta kulička jakoby mezi nožičkama neee to co trčí jako by z bříška???

fabulous
Nováček 10 příspěvků 02.01.18 20:15

@fazolka121 jaká?????

fabulous
Nováček 10 příspěvků 02.01.18 21:49

Ještě mi někdo potvrdite holcicku? :mrgreen:

fabulous
Nováček 10 příspěvků 03.01.18 10:38

Koukala jsem na internetu na ty hrbolky, ale přijde mi to stejný :nevim: jak kluk, tak holka

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance začaly tréninky a něco navíc. Kdo se dá letos dohromady?

Nové díly pořadu StarDance se nezadržitelně blíží, známé české osobnosti... číst dále >

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama