Rozpozná někdo pohlaví?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
fabulous
Nováček 10 příspěvků 02.01.18 17:39
Rozpozná někdo pohlaví?

Ahoj :) momentálně jsem ve 14tt. Ve 12+4tt jsem byla na screeningu v Ústí a zeptala jsem se, jestli jde už poznat nějaké pohlaví. Doktorka se na mě podívala a řekla mi, jestli si to přejeme vědět, ze je to za poplatek s 95% přesností. Tak jsem kývla a doktorka hned řekla, ze podle pohlavního hrbolku to vypadá na holcicku :D ukazala nám, jak by to vypadalo, kdyby to byl kluk a vše nám popsala. Ale já stejně stále přemýšlím a zkoumam fotku :nevim: Mimochodem každý kdo na tehle klinice byl, tak jim to pohlaví sdělili a opravdu to tak bylo. Tak co myslíte :?

Příspěvek upraven 02.01.18 v 17:45

Reakce:
pe-terka
Neúnavná pisatelka 16735 příspěvků 02.01.18 17:42

Pohlavní hrbol je rovnoběžný s páteří - holčička. Gratuluji :kytka:

fabulous
Nováček 10 příspěvků 02.01.18 17:43

@pe-terka já si prave koupila pár růžových bodycek, tak jsem pak dostala strach, ze to bude kluk 8o

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16735 příspěvků 02.01.18 17:51
@fabulous píše:
@pe-terka já si prave koupila pár růžových bodycek, tak jsem pak dostala strach, ze to bude kluk 8o

tak podle všeho je uplatníš :mrgreen: Čekáš první?

dickys
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 02.01.18 17:59

Ano, je to holčička :palec: Taky jsem byla v Ústí a pan doktor mi to řekl na jistotu, no viděla jsem to i já a to jsem viděla jenom pár obrázků na googlu předtím :D Gratuluji :)

fabulous
Nováček 10 příspěvků 02.01.18 18:11
@pe-terka píše:
tak podle všeho je uplatníš :mrgreen: Čekáš první?

Anooo :))) je mi 24 teprve

fabulous
Nováček 10 příspěvků 02.01.18 18:17

@dickys já když koukala jak vypadá kluk a holka, tak to vůbec nerozpoznam :nevim: :D

jestericka34
Nováček 02.01.18 18:23

Mam podobnou fotku :) je to holčička, po dvou chlapakach které mám celkem zázrak. Dva kluky jsem chtěla a u třetího tajně doufala v holčičku a je tam :srdce:

fazolka121
Kecalka 255 příspěvků 02.01.18 18:36

Koukáme na to co je ta kulička jakoby mezi nožičkama neee to co trčí jako by z bříška???

fabulous
Nováček 10 příspěvků 02.01.18 20:15

@fazolka121 jaká?????

fabulous
Nováček 10 příspěvků 02.01.18 21:49

Ještě mi někdo potvrdite holcicku? :mrgreen:

fabulous
Nováček 10 příspěvků 03.01.18 10:38

Koukala jsem na internetu na ty hrbolky, ale přijde mi to stejný :nevim: jak kluk, tak holka

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >