Rozpoznání těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

video
Nováček 4 příspěvky 01.12.17 09:42
Rozpoznani tehotenstvi

Dobrý den,
Prosim holky o pomoc:
Jaka je pravděpodobnost, ze si matka dvou deti vsimne dalsiho tehotenstvi az na konci pateho mesice?

Přečtěte si článek: Jak poznat těhotenství bez těhotenského testu?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Kachorra
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 01.12.17 09:45

@video To mi přijde dost zvláštní teda :nevim:. Většinou si toho lze všimnout nejpozději do druhého měsíce (podle vynechání MS, bolesti prsou, únavy). Ale je to dost individuální, ne každá má jednoznačný projevy. Nicméně v pátém měsíci by to měla vědět už dávno :nevim:

vertunka
Závislačka 4706 příspěvků 01.12.17 09:46
@video píše:
Dobrý den,
Prosim holky o pomoc:
Jaka je pravděpodobnost, ze si matka dvou deti vsimne dalsiho tehotenstvi az na konci pateho mesice?

Dle meho temer nulova. Kor kdyz to neni jeji prvni tehotenstvi. :nevim:

Divver
Ukecaná baba ;) 1456 příspěvků 01.12.17 09:48

Sance urcite je. Osobne znam pani, ktera si toho vsimla az v sedmem mesici a syrasne se za to stydela. Bylo ji pres 40 a myslela si, ze je v prechodu. Navic byla trochu pri tele. Nejlegracnejsi je, ze je to zdravotni sestra :))) nejcasteji se to stava zenam pri tele,,tere maji nepravidelny cyklus. Na youtube je serial „I did not know I was pregnant“ (nevedela jsem, ze jsem tehotna). Je to ale americka show, tak tezko rict, do jake miry je to autenticke ;) rozhodne se to ale stava.

video
Nováček 4 příspěvky 01.12.17 09:51

Tak nejak jsem si to myslel.
Ted ale nevim co si myslet o partnerce, ktera tvrdila, ze ma tělísko zavedene.
Dekuji za reakce. Petr.

Divver
Ukecaná baba ;) 1456 příspěvků 01.12.17 09:53

@video ja jsem zdravotni sestra a stava se to. Zase tak bych ji neodsuzovala. Nerikam, ze nehraje habaduru, ale moznost, ze si toho opravdu nevsimla, tu je. Nejlepsi je probrat to s ni

Kachorra
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 01.12.17 09:55

@video Tak někdy se povede otěhotnět i přes tělísko, šance (byť minimální) tam je. Ale rozhodně o tom musela vědět mnohem dřív. Nevím, jaká je u vás situace, ale pravděpodobně to paní jen zatajila :nevim:

Tichošlápek
Extra třída :D 10830 příspěvků 01.12.17 09:57

Stalo se to v mem okolí, pani uz taky měla dítě a na dalsi těhotenství přišla az kolem pátého měsíce. Určitě je to možné, takže opatrně s nějakými odsouzenimi

video
Nováček 4 příspěvky 01.12.17 09:57

To bylo to prvni co jsem udelal.
Dite je uz na svete.

Nestalo se to poprve, kdy mi oznamila, ze je těhotná.
Sam jsem se ptal, jestli tehotna neni, ze je tam dole jina.

karkarka
Závislačka 2795 příspěvků 01.12.17 10:12

Myslím, že šance je téméř nulová. pokud tedy není těžce obézní. podle mě to věděla.

histep
Závislačka 3656 příspěvků 01.12.17 10:56

Moje babička otěhotněla ve 45 letech neplánovaně, myslela že je v přechodu a také na těhotenství přišla až v 5.měsíci, kdy jí začalo víc růst břicho. První těhotenství to nebylo, ani nebyla obézní, lehkou nadváhu ale měla.
Nicméně u mladší ženy, která těžko můžeš přemýšlet o přechodu, je to nepravděpodobné.

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2302 příspěvků 01.12.17 12:20

@video prvni mimco moji mamky bylo pres telisko a ja jsem treti a byla skoro na revizi, ze ji bolelo bricho a mela mesicky, ale nastesti jeden doktor udelal vysetreni a zjistil, ze uz je semnou v patym mesici. Ale znam kolem sebe holky, ktere nejednaji s partnerem ferove :( tezko odsuzovat touha po miminku byva mnohdy hodne silna :oops: a nevidel si prukazku? Treba tam mela zaznamy uz predtim :andel:

Pomka
Kelišová 7319 příspěvků 01.12.17 12:33

Tak ale pokud ma zenska telisko, pri kterem se nemusi menstruovat (pokud si to myslim spravne) a ktere muze jako antiko metoda selhavat, tak to tak nerealne nevidim. Az v tom patem mesici zacinaji byt citit pohyby a bricho neni tak velke, navic pokud je zenska silnejsi… ale tak zalezi na tom, jaky mate vztah a jestli je schopna udelat „podraz“.

Pomka
Kelišová 7319 příspěvků 01.12.17 12:34

@Vicky1 to je pravda, prukazka by mohla byt usvedcujici dukaz :)

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2302 příspěvků 01.12.17 12:37

@Pomka ale i kdyby, uz je tady to miminko a melo by byt chtene a melo by to citit, asi by mi to trvalo, ale odpustila bych, to male stvoreni za to nemuze a nechtela bych mu zkazit zivot, ze nebude mit oba rodice kvuli jedne hloupe chybe v navalu emoci :(

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný souboj Muže roku s ex Robinsonkou pokračuje: „Mlátil mě a podváděl!“

Jeden z nás tady lže, ale já to nejsem! Tohle je přesně věta, kterou se ohání... číst dále >

Milion donesla v igelitce do baru! Svědek vypověděl, jak Řepka prodával auto, které mu nepatřilo

Ostře sledovaný soud s bývalým fotbalovým reprezentantem Tomášem Řepkou (44)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >