Rozrůstající se modřina po odběru krve

Anonymní
12.10.19 22:57

Rozrůstající se modřina po odběru krve

Zdravím, potřebovala bych poradit.
Ve středu jsem byla na odběru krve a ještě ten den se mi začala tvořit modřina, která se stále zvětšuje, viz foto (je i na druhé straně předloktí). Ruka bolí při natažení, pohyblivost je jinak ok.
Nikdy jsem s tímto neměla problém, tak si nejsem jistá, co je ještě normální a co už ne…
Předem děkuji za reakce. Pls anonym, zdr. stav.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13468
12.10.19 23:03

No tohle už mi moc normální nepřijde :think: viděla bych to že ti asi prdla ta žíla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10837
12.10.19 23:07

Rozhodně bych s tím k lékaři šla, modřina je moc velká, jako první pomoc si na to udělej alkoholový obklad - líh, alpu, vodku - něco takového - viděla jsem to v nemocnici, když holce prdla žíla, tak na to dostala lihový obklad, zřejmě aby se to vstřebalo :pocitac: :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18622
13.10.19 08:13

Jednou mi sestra propichla zilu. Skoncila jsem s obdobnou modrinou, ktera se vstrebavala 3 tydny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.10.19 09:19

To je v pohode. Mam za sebou stovky odberu krve kvuli dost zavazne nemoci a kdyz se zadari, tak to vypada tahle. Do 14 dnu je to pryc, mela jsem i horsi. Na tohle se fakt neumira :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.10.19 21:12

Díky všem za reakce. Zítra budu volat doktorce, tak ji to popíšu a uvidím, co mi na to řekne.
Furt se to tedy rozlézá a vypadá to fakt děsné no… :?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama