Rozšířená pánev po porodu

40
19.5.04 17:30

Rozšířená pánev po porodu

Ahojky maminky,
před třemi týdny jsem přivedla na svět překrásného synáčka. To, že mi zůstalo nahoře 10kg mi je zatím jedno stejně jako to, že jsem se ‚rozšířila‘ v bocích a neoblíknu jediné své netěhotné oblečení:-) Jak říkám, zatím je mi to fuk a nelámu si s tím hlavu. Protože bych ale ráda byla připravená, chci se zeptat, jestli se Vám po porodu pánev dala zase do původního tvaru a celkovým zhubnutím po ukončení kojení jste toho nějak docílily, nebo jestli toho mám využít jako dobrého důvodu k doplnění šatníku, protože už to tak zůstane.....:-)
Díky moc a přeju hodně sluníčka
Gábi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
20.5.04 13:27

Ahoj Gabi,zatim tohle vubec neřeš! Jen tak mimochodem já celé šestinedělí nosila těhotenské džíny! Ale od začátku-otěhotněla jsem-69kg,šla jsem rodit-89kg!!!!! A během jednoho roku,co mám svojí berušku,jsem na 60kg!A to úplně v pohodě.Nestresuj,zdravě jez,hodně spinkej a bud v pohodě! papapa Lucka a Barunka

• Nahlásit
  • Citovat
830
20.5.04 22:37

Ahoj Gábi,
Mě po prvním porodu se pánev také rozšířila, každopádně se mi zase „smrskla“, bohužel jsem nezaregistrovala kdy. Teď jsem 8 týdnů po porodu a znova ji mám širší, taky se blbě vejdu do kalhot.
A ještě mám takovej dojem, že se mi mírně zploštil zadek (ne nijak výrazně, ale trošku asi jo :roll: ).
Měj se krásně Katka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
20.5.04 23:07

Ahoj, tři týdny po porodu bych ještě nic neřešila, tělo se bude dávat do původního stavu ještě nějaký pátek. Já jsem sice nepozorovala, že by se mi roztáhla pánev, já jsem se totiž nějak roztáhla celá… :)
Teď je to skoro rok po narození mého syna a mé tělo je konečně jak bývalo. Možná jedno nebo dvě kilča navíc. Byla to ale hodně pomalá a postupná změna, a také jsem tomu dost napomáhala cvičením.
Měj se krásně a užívej si miminka…rostou strašně rychle, teď to vidím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
157
20.5.04 23:22

Zdravim Gabi,
tak ted uz vim proc nepises. Gratulace!!!!!
Tak uz to mas za sebou, az budu mit vice casu napisu na mailika ale nas Jenulka je ted trochu nemocny tak jen nakukuju v rychlosti pisu. Tak at prcek pekne papa a spinka. A odpocivej a na panev ted moc nemysli. Pravda je ze me se po porodu rozsirila ale stale kojim a tak nedrzim zadne diety spis musim porad jest aby se mi delalo mliko a tak uvidime casem jestli to uz tak zustane nebo snad budu muset nosit tehotenske veci az do smrti. Pusu prckovi Misa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
21.5.04 12:00

Ahoj, Gabi! Říká se, že tělo se vrací do původního stavu stejně dlouho jako trvalo těhotenství, tj 9 měsíců. Pánev by se měla vrátit zpět a kojení funguje na hubnutí docela dobře ;-)
Nestresuj se, jen nejez za dva, taky Gabi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
21.5.04 13:55

Díky holky ‚moje‘:-)
udělaly jste mi radost, že v tom nejsem sama:-) Sdílená starost=poloviční, ale tohle není starost, tohle je prd proti tomu,jaká eufoška je přivést na svět mimušo, ne? Dekuju Vám, cvičím pro formu a v jídle se omezuju jen ve sladkém.
Gábi
P:S: Míšo, já Ti poslala fotky s mailem hned po propuštění z porodnice, jestli nepřišel ten mail, tak mně trefí.Napiš a já Ti to pošlu znova.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.5.04 14:36

Ahoj Gabco,
tak me nic neprislo. Az bude cas zkus to poslat znovu vim ze mas asi ted kolotoc. Prckovi pusinku!!! Misa
Napisu i na mailika nejpozdeji o vikendu.

• Nahlásit
  • Citovat
24
30.6.04 11:20

Porod

Ahoj Gabi já jsem v těhotenství přibrala z 69 kg na hroznych 97 kg. Tedˇjsem 11 týdnů po porodu čtyř kilovýho kluka a mám 74 kg a to se ani nesnažím zhazovat. Dokonce se už vejdu do všech riflí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama