Rozšířená pánev po porodu - rady, jak vše vrátit do normálu?

570
21.1.21 20:54

Rozšířená pánev po porodu - rady, jak vše vrátit do normálu?

Ahoj všem
jsem rok a něco po porodu a bohužel mi zůstala dost rozšířená pánev. Nabraná kila v těhotenství jsem shodila a dokonce ještě něco navíc takže vážím méně než před těhotenstvím jenomže vypadám, že jsem naopak neshodila ani deko.
Bylo mi řečeno, že se to do roka od porodu vrátí do normálu, ale bohužel ne, nevrátilo. :roll: Takže před těhotenstvím jsem měla přes boky 105 a momentálně mám 120. :roll:
Měl by někdo nějakou účinnou radu na nějaké cvičení, odborníka nebo cokoliv, co by mi efektivně pomohlo? Vážně mě to trápí :roll: díky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
318
21.1.21 22:48

Wau, 20 cm je dost! A nevypada to sexi? A la Jenifer Lopez alebo Kardashianky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1015
21.1.21 23:06

A ostatní rozměry zůstaly? Pokud jsi měla 105 přes boky, tak to dělá cca 75 v pase. To máš i teď? Jako půl metru mezi pasem a boky? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9012
22.1.21 06:44

Já teda pochybuji, že se ti pánev stáhne do původního rozměru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
835
22.1.21 09:26

Já když jsem byla těhotná, tak mě bolelo, jak se mi pánev rozšiřovala - kosti… Nikdy jsem se nevrátila na původní rozměr. Prostě ty kosti jsou rozestouplé…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
570
22.1.21 15:47

@Blankaspl taky mě to v těhotenství bolelo jako čert, ale nějak mě ani nenapadlo, že to může být pánví, že se může takto roztáhnout :roll: no já se obávám, že mi asi nezbyde nic jiného než se s tím smířit :roll: :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
570
22.1.21 15:49

@karkarka bohužel o tom také pochybuji, ale doufala jsem, že se třeba ještě najde někdo kdo má zkušenost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
570
22.1.21 15:49

@Gita17 ne sexy to opravdu není :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu