Rozšiřování pánve ve 21.tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Spee
Závislačka 3538 příspěvků 08.04.10 19:19
rozšiřování pánve ve 21.tt

ahojik všem,chtěla jsem se vás jen optat na jednu věc.Jsem ve 21.tt,začala jsem dost často chodit na WC s tím,že mě pobolívá v podbřišku.Mys­lím,že je to způsobeno tím,že mám od mala chronický zánět močových cest.Dnes jsem byla v poradně a doktor mi řekl,že se mi rozšiřuje pánev,proto ta bolest.V moči žádný nález nebyl.Už nevím,jakým přesným lékařským termínem to nazval,ale vyplývá z toho,že bych měla spíš jen ležet a odpočívat.Setkala jste se s tím některá z vás? Prosím o radu,děkuji :-)

Reakce:
Crystal87
Generální žvanilka 23901 příspěvků 09.04.10 08:00

roztáhování pánve je normální během těhu.já ted trpím hodně na kyčle na záda a kostrč,ale dr mě varoval že to touhle dobou přijde.U prvního jsem to měla až o něco později.Neležím během těhu je to prostě normální občas se natáhnu ale to od začátku těhu když cítím že potřebuju.

Uživatel je onlinePipet
Generální žvanilka 24136 příspěvků 09.04.10 09:19

Mi pak pánevní vazy, stydká spona povolila úplně, úplně jsem cítila, jak se ty kosti po sobě posouvají :poblion: Bléé, bylo to nepříjemné teda.
Po porodu to bylo každý den lepší, brzo jsem vrzat přestala :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly peníze, nebo se mu nechce platit? Rosol žádá o snížení alimentů

Inspiroval se u svého nového kamaráda Tomáše Řepky? Lukáš Rosol měl požádat... číst dále >

Kletba od matky vyšla! Alena z Pošty pro tebe prodává Nový Prostor a je na ubytovně

Byl to bezpochyby ten nejpopulárnější a nejemotivnější díl pořadu Pošta pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >