Reklama

Rozšiřování pánve ve 21.tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Spee
Závislačka 3538 příspěvků 08.04.10 19:19
rozšiřování pánve ve 21.tt

ahojik všem,chtěla jsem se vás jen optat na jednu věc.Jsem ve 21.tt,začala jsem dost často chodit na WC s tím,že mě pobolívá v podbřišku.Mys­lím,že je to způsobeno tím,že mám od mala chronický zánět močových cest.Dnes jsem byla v poradně a doktor mi řekl,že se mi rozšiřuje pánev,proto ta bolest.V moči žádný nález nebyl.Už nevím,jakým přesným lékařským termínem to nazval,ale vyplývá z toho,že bych měla spíš jen ležet a odpočívat.Setkala jste se s tím některá z vás? Prosím o radu,děkuji :-)

Reklama

Reakce:

Crystal87
Generální žvanilka 23860 příspěvků 09.04.10 08:00

roztáhování pánve je normální během těhu.já ted trpím hodně na kyčle na záda a kostrč,ale dr mě varoval že to touhle dobou přijde.U prvního jsem to měla až o něco později.Neležím během těhu je to prostě normální občas se natáhnu ale to od začátku těhu když cítím že potřebuju.

Pipet
Generální žvanilka 24089 příspěvků 09.04.10 09:19

Mi pak pánevní vazy, stydká spona povolila úplně, úplně jsem cítila, jak se ty kosti po sobě posouvají :poblion: Bléé, bylo to nepříjemné teda.
Po porodu to bylo každý den lepší, brzo jsem vrzat přestala :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >