Rozštěp rtu na ultrazvuku

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
418
25.4.12 21:10

rozštěp? foto z utz

Ahoj holky,
dnes jsme byli na kontrole, ve 30.tt, vše v pořádku, akorát se teď dívám na tu fotku z ultrazvuku a zdá se mi ten ret malého nějáký divný, předtím na fotkách to nevidím…co říkáte? jako rozštěp, možná to je jen fotkou ,jak se hýbal…no, snad kdyby něco,tak by mi to dr. řekla,ne?..děkuju za názory

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9347
25.4.12 21:13

Přesně tak, kdyby něco bylo, doktorka by ti to řekla. Buď v klidu, nenervuj se, malý je určitě v pořádku :pankac: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14856
25.4.12 21:16

Ja myslim, ze tohle by nazatajila…ja kolikrat na tehle UZ vidim spoustu veci co tam asi nepatri, ale my na to nemame cvicene oko…navic tohle je jen moment, dr. na to koukala v pohybu.

bud v klidu! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
418
25.4.12 21:16
Jo, na ty fotky se dívala a dávala mi vybrat, už nešel moc dobře zachytit,jak je veliký…tak snad by mi něco takového řekla…
@Paoloska píše:
Přesně tak, kdyby něco bylo, doktorka by ti to řekla. Buď v klidu, nenervuj se, malý je určitě v pořádku :pankac: :hug:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
418
25.4.12 21:17
taky na tom vidím vždycky bůhví co :roll:
@suik píše:
Ja myslim, ze tohle by nazatajila…ja kolikrat na tehle UZ vidim spoustu veci co tam asi nepatri, ale my na to nemame cvicene oko…navic tohle je jen moment, dr. na to koukala v pohybu.bud v klidu! :kytka:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9347
25.4.12 21:19
@bartosicka píše:
Jo, na ty fotky se dívala a dávala mi vybrat, už nešel moc dobře zachytit,jak je veliký…tak snad by mi něco takového řekla…

Jasné, těš se na mimčo a nestrachuj se zbytečně :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5352
25.4.12 21:19

Takovou věc dokonce musí říct, neb rozštěp rtu se nyní operativně řeší hned po porodu (do 10 dnů) a umí to operovat u takto malého dítěte velmi dobře snad jen jeden doktor v Česku, který si každý takový případ hlídá a dokonce se nechává odvolávat z dovolené v případě, že se má dítko s rozštěpem narodit. Takže už byste se na to připravovali. Buď v klidu a těš se na mimčo. To je samozřejmě tou fotkou :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
418
25.4.12 21:21
no jo, už je veliký a mele se tam vždycky :D
@Mafina5 píše:
Takovou věc dokonce musí říct, neb rozštěp rtu se nyní operativně řeší hned po porodu (do 10 dnů) a umí to operovat u takto malého dítěte velmi dobře snad jen jeden doktor v Česku, který si každý takový případ hlídá a dokonce se nechává odvolávat z dovolené v případě, že se má dítko s rozštěpem narodit. Takže už byste se na to připravovali. Buď v klidu a těš se na mimčo. To je samozřejmě tou fotkou :-)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
996
25.4.12 21:28

Na rozstep a ruzne vady by mel slouzit screening a triple testy,ne? Pokud dopadly dobre,tak se nestrachuj a fotky nezkoumej,ja na jich nekdy ani nepoznala,zda fakt cekam miminko :-D Ted mysli pozitivne a tes se na miminko. Doktorka urcite vse radne prozkoumala a kdyby neco,tak by informovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2845
25.4.12 21:33

Obličejové rozstepové vady se screeningem neodhalili ;) , pouze UZ a ne vždy . Dr. , kterého zmiňuje Mafina se jmenuje Dr. Borský .

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2640
25.4.12 21:52

Já byla takhle z UTZ na nervy že budeme mít šíleného ušáka. Vypadala jako by měla uši větší než hlavu, prostě hrozně divné…byla jsem z toho taky na nervy. Samozřejmě máme krásnou holčičku s malýma ouškama :-) A vím, že na žádný 3D už s dalším asi ani nepůjdu. Zbytečný stres…
Kdyby mělo rožštěp, mudr by ti to řekl!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2929
25.4.12 21:54

Opravdu si myslíš, že kdyby mělo mimino roštěp, tak by ti dr. nic neřekl a poslal tě s fotkou domů? 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
418
25.4.12 22:01
asi ne, jsem koza… :roll:
@Loll píše:
Opravdu si myslíš, že kdyby mělo mimino roštěp, tak by ti dr. nic neřekl a poslal tě s fotkou domů? 8)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
418
25.4.12 22:02
Ale kolikrát mám tak krásný utz a někdy si říkám:,,panebože", co to má tam a tam :lol:
@scai píše:
Já byla takhle z UTZ na nervy že budeme mít šíleného ušáka. Vypadala jako by měla uši větší než hlavu, prostě hrozně divné…byla jsem z toho taky na nervy. Samozřejmě máme krásnou holčičku s malýma ouškama :-) A vím, že na žádný 3D už s dalším asi ani nepůjdu. Zbytečný stres…
Kdyby mělo rožštěp, mudr by ti to řekl!
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11364
25.4.12 22:14

Zdálo se mi,na fotce,že má mimino velkej nos,Říkala jsem si,když už ted má takovej nosál,jak bude chudák vypadat až se narodí 8) Má nosíček,jako knoflíček,a tak to bude i s tím rozštěpem ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat