Rozštěp rtu a vrchního patra

• Fotoalbum (9)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1210
7.12.12 16:21

rozštěp rtu a vrchniho patra

Ahoj holky, tak včera se mi narodil chlapečkem s rožtěpem rtu a vrchniho patra, vím co nás čeká, ale přeci jenom bych chtěla pokecat o tom s maminama, které mají s tim skušenosti. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13674
7.12.12 16:29

Ahoj, jestli chceš, pojď k nám do skupiny https://www.emimino.cz/…ni-si-74366/. Jsou tam holky, co maj prcky s rozštěpem :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35526
7.12.12 17:21

Určitě to znáš, ale kdyby ne, tohle je organizace, která sdružuje mamky rozštěpáčků. http://www.rozstepy.cz/o-rozstepech

Když vidím tu fotku, říkám si, že to nejdůležitější tvůj chlapeček má - milující maminku. A ta při něm bude stát a provede ho vším tím léčením, takže na konci bude usměvavý vlastně zdravý klučina. Dneska doktoři umí zázraky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
7.12.12 17:27

Děkuji holky, sama sem se překonala vůbec sem nevěděla jak se budu chovat, porodila sem ve tři ráno a maleho sem viděla až ve 4 odpoledne, ale můžu říct že hned jak sem ho viděla, tak sem si řekla že to je moje nejkrásnější miminko, miluju ho a nemůžu se dočkat až budu s nim.je to můj druhý chlapeček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35526
7.12.12 17:33

@kalomi :srdce: Některá miminka nemají nikoho, kdo by je miloval. Leží samy v postýlkách, nikdo se s nimi nemazlí, jen je nakrmí sestřičky… To, je věc, která nejde napravit. Rozštěp doktoři opraví. Asi to bude složitá cesta, ale chlapeček ji nepůjde sám. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6955
7.12.12 17:40

Oni to v dnesni dobe umi krasne spravit:) je to preci uplna banalitka, deti se rodi nemocne atd… Tohle je jen drobna kosmeticka vada ktera jde napravit tak ze to ani nejde poznat:)

Podivej na tento odkaz, i rostep muse byt sexy!!!
http://www.biography.com/…oenix-358254

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35526
7.12.12 18:02

No, banalita to není. Chlapeček má i rozštěp patra. Ale doktoři to opraví, poladí se to a bude to určitě dobré.

Cože, Phoenix, nejvíc sexy chlap, měl rozštěp? To zírám. A mně se právě ten jeho nos a ret líbily, že jsou taKOVÉ exotické. A on je má „udělané“ :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
7.12.12 18:12

Jo, právě že to má i toho patra, vim že to bude složite, ale přesně tak nebude na to sám a ani já nejsem na to sama, mam užasneho manžela a syna a taky rodinu, jen si chci povídat s někym kdo třeba prožíva nebo už prožil to samé. holky chlap mi už 3 hodiny sháni dobrou ale za přijatelné ceny odsavačku mléka, nevěděla sem že to je takový problem, ale chudák chodí od obchodu k obchodu, neporadíte, které jsou dobre a kde se prodavají, ale něco aspon do 500kč, myslim si že dát vic, když ani nevim jestli budu moc dávat mléko a jestli se mi vůbec vytvoří nechci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35526
7.12.12 18:18

A chceš elektronickou, nebo ti stačí manuální?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
7.12.12 18:21

No elektrická by stala hodně takže manuálni, vite já ani nemam mléko, prý ze stresu takže sama nevim jestli ho vůbec budu mít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6955
7.12.12 18:27

Aventku!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6955
7.12.12 18:28

@Bábrdl jasne ze mel rostep:) a pritom to ho dela jedinecnym:)

@kalomi neboj, bude to ok. Tchyne mela taky rostep patra a rtu a ten to ma v poho, poznat to jde ale neni to nic hrozneho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
7.12.12 18:33

Tak mi ted chlap volal že koupil tuhle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59203
7.12.12 18:34

Ahoj…
nemám dítko s rozštěpem, ale v práci mám prvňáčka co se tak narodil…
a ¨dnes krom malé jizvičky pod nosánkem nemá nic…
Krásně mluví, vadu řeči nemá----je to fajn kluk…
snad to malinko pomůže

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6955
7.12.12 18:41

No ona ta balonkov je nic moc :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...