Rozsudek o svěření dítěte do péče bez účasti otce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.19 21:56
Rozsudek o svěření dítěte do péče bez účasti otce

Dobrý večer mám dotaz, dostala jsem předvolání k soudu o stanovení péče a zajímalo by mě zda soud může vynést rozsudek i bez přítomnosti otce dítěte, jelikož on tam jít nechce, a chci vědět zda-li když on se nedostaví tak jestli mám vyšší šanci získat syna do péče.

Reakce:
Kokolina29
Kecalka 169 příspěvků 01.06.19 22:19

Tuším že je tam pokuta 50000kč, mela byste to mít i ve svém předvolání

Kriss Tina
Extra třída :D 10795 příspěvků 01.06.19 22:42

Otec tam musí být. Když se nedostaví, dostane pokutu, ale myslím že bez něj nic nerozhodnou. :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 09:23
@Kokolina29 píše:
Tuším že je tam pokuta 50000kč, mela byste to mít i ve svém předvolání

Ano ta pokuta tam zmíněná je, ale já potřebuji bydlet v pronájmu a partner nespolupracuje vůbec a je jen přítěží, nepracuje jen dělá problémy. A k soudu nechce chce furt bydlet s náma a všechno zařizuji já on se jen věže a nechce dělat nic a je na mě drzý. Proto chci vědět zda-li když se nedostaví tak třeba soud přihmouří oko. :,(

Kriss Tina
Extra třída :D 10795 příspěvků 02.06.19 09:27
@Anonymní píše:
Ano ta pokuta tam zmíněná je, ale já potřebuji bydlet v pronájmu a partner nespolupracuje vůbec a je jen přítěží, nepracuje jen dělá problémy. A k soudu nechce chce furt bydlet s náma a všechno zařizuji já on se jen věže a nechce dělat nic a je na mě drzý. Proto chci vědět zda-li když se nedostaví tak třeba soud přihmouří oko. :,(

A co ti brání se odstěhovat do pronajmu? K tomu nepotřebuješ mít dítě ve svojí péči :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 09:55
@Kriss Tina píše:
A co ti brání se odstěhovat do pronajmu? K tomu nepotřebuješ mít dítě ve svojí péči :nevim:

Ale on by mohl uplatňovat nárok pokud je v rodným listu a ke všemu by byl pořád posuzovaný můj nárok na přídavky a on by musel každý tři měsíce musel vyplňovat příjmy.

Kriss Tina
Extra třída :D 10795 příspěvků 02.06.19 10:50
@Anonymní píše:
Ale on by mohl uplatňovat nárok pokud je v rodným listu a ke všemu by byl pořád posuzovaný můj nárok na přídavky a on by musel každý tři měsíce musel vyplňovat příjmy.

Na co nárok? Bydlet s ním nemusíš, a jestli myslíš nárok na to vidět svoje dítě, tak ten bude mít tak jako tak i když ho budeš mít ty v péči. A třeba u příspěvku na bydlení se posuzuje jenom příjem lidí ve společné domácnosti.

Kokolina29
Kecalka 169 příspěvků 04.06.19 13:38

Můžete ho nechat vykázat z bytu, zavolat na policii, ze ji tam nechcete, jestli na to máte žaludek

Saulus
Ukecaná baba ;) 1787 příspěvků 04.06.19 15:20
@Kokolina29 píše:
Můžete ho nechat vykázat z bytu, zavolat na policii, ze ji tam nechcete, jestli na to máte žaludek

To je hodne na vode, touto „radou“ bych se neridil!

https://www.epravo.cz/…-100793.html

Váš příspěvek
Reklama