Roztáhne se to dole?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 13:59
Roztáhne se to dole ?

Prosím anonymně, hodně citlivé téma. S partnerem jsme spolu hodně dlouho, 13 měsíců. Pro nás oba je to první vztah, takže zkušenosti z minulosti nulové. Na začátku jsem tam byla hodně těsná, partner je mírně podprůměrný a nemyslím, že by byl nějak extra široký, ale měl s tím problém, dřelo to, svíralo, jemu trvá dlouho se udělat, pak ho měl odřeného. Soulož nám trvá někdy i 40 minut, čistě jen ten akt. Myslela jsem, že používáním se mi to roztáhne, říká, že volnější by byla lepší, že tam nepotřebuje být jak ve svěráku. Upínáme se na porod, že po něm budu vytahanější. Máte některá podobný problém? Spravil to porod? Nebo třeba jen větší pomůcky?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Janli
Echt Kelišová 8178 příspěvků 29.03.19 14:02

Problém neni těsnost, ale vlhkost. Používejte lubrikační gel a nebude odřený.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 14:03

Po porodu jsem byla ještě těsnější než před porodem ;) takže se na porod nespoléhejte, může se stát že to bude stejné jako doteď nebo bude „vytahanější“ jak říkáš… Ale pokud ho má partner odřeného protože jsi pro něj těsná, zkuste použít i trochu lubrikačního gelu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 14:04

Už ho máme koupený, moc se mu do něj nechce, ale asi teda nic jiného nezbude. Každopádně díky za info.

Banane18
Kecalka 110 příspěvků 29.03.19 14:08

Taky si myslím že to je vlhkostí,taky pokud jsi nervózní je možné že se ti tam dole stáhnou svaly .

Tichošlápek
Extra třída :D 13683 příspěvků 29.03.19 14:08
@Anonymní píše:
Už ho máme koupený, moc se mu do něj nechce, ale asi teda nic jiného nezbude. Každopádně díky za info.

Vždyť je to super. My ho používáme rádi a to není nijak třeba

Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 9514 příspěvků 29.03.19 14:12

Je to v tvé hlavě, musíš se uvolnit a použijte ten lubrikant to taky pomůže. Jinak na porod se neupinej, já nikdy nebyla nijak vytahana, ale po porodu mě šili a sešili mě ještě pevněji :lol: ale chlap si teda nestezuje, ono je to pro ně naopak intenzivnější když jsi užší…

Ou
Kelišová 6944 příspěvků 29.03.19 14:17

No základní problém je v tom, že on má problémy s dosažením orgasmu (nejspíš kvůli tomu že moc masturbuje) a nějak mu nedošlo, že ještě navíc je potřeba věnovat dost pozornosti předehře, aby ty si byla dostatečně vzrušená - tím se tvoje pochva uvolní a zvhlčí, a kromě toho že tě to nebude bolet, tak bude dostatečně pružné i pro výrazně větší penis.

Pořiďte si dva výtisky téhle knížky, přečtěte si to a začněte se společně jednak o sexu a rozkoši bavit a postupně projděte cestu k tobu, abyste si sex oba začali užívat a to i v realitě.

https://www.kosmas.cz/…alni-extaze/

kve-tinka
Závislačka 4842 příspěvků 3 inzeráty 29.03.19 14:28

Urcite lubrikant, s nim je to lepsi, ve vsech smerech!! ;)

Arac15
Kecalka 264 příspěvků 29.03.19 14:36

@kve-tinka Ano, ve všech směrech to lépe klouže :lol: :lol:

Tarjei
Závislačka 4631 příspěvků 29.03.19 15:37

Mno, jako lubrikant mam nejradsi kokosovej olej, ten je bezvadnej.

iPodPrd
Kecalka 221 příspěvků 29.03.19 15:57

Buď gel nebo pořádná předehra, aby se ten „gel“ vytvořil sám, tak je to samozřejmě nejlepší :palec: Ale už to, že se partner tak dlouho neudělá, je nejspíš problém, oba jste nejspíš zablokovaní :nevim:

Jinak porodem se to u nás jen zhoršilo, ale měli jsme opačný problém, chlap byl doslova hned. Doufala jsem, že budu po porodu „vytahaná“ ale jsem těsnější a vnitřní jizvy z toho dělají ještě zajímavější zážitek…takže jsem si nepomohla :D

salubriter
Kecalka 203 příspěvků 29.03.19 16:07
@Anonymní píše:
Už ho máme koupený, moc se mu do něj nechce, ale asi teda nic jiného nezbude. Každopádně díky za info.

Tak ať Tě líp připraví a vzruší a nebude potřebovat gel.
A to že jsi těsná … co by za to jiný dali :D
Jsi pro něj poklad, který si neváží.
Pravděpodobně bude problém v tom, že na to není zvyklý (normální sex) a před tím hodně masturboval.

salubriter
Kecalka 203 příspěvků 29.03.19 16:08
@iPodPrd píše: … ale jsem těsnější a vnitřní jizvy z toho dělají ještě zajímavější zážitek…takže jsem si nepomohla :D

Naopak, jsi daleko atraktivnější :D

iPodPrd
Kecalka 221 příspěvků 29.03.19 16:26
@salubriter píše:
Naopak, jsi daleko atraktivnější :D

Nojo, to jsem 8) Ale chudak chlap, doufal, že to bude komečně trvat, a já mu tam nasázím hrboly, které to urychlí :D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama