Může se roztéct ha ve velkém horku?

Anonymní
16.6.20 11:57

Rozteče se ha? Jak byste to udělali na mém místě?

S přáteli jedeme v srpnu na vodu, vše budeme mít logicky v barelech. Budou dost velká horka, není možné že se mi antikoncepce rozteče nebo se mi s ní něco stane? Na balení píšou že nemám vystavovat teplotě vyšší 25°, ale v ten moment si asi moc nevyberu. Co byste udělaly vy?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2622
16.6.20 12:08

Chladící boxy mít sebou nebudete?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
16.6.20 12:08

Když jsme jezdili kempovat, tak jsem měla HA vždy zavřenou v rozpáleném autě a nikdy se nic nestalo. Odnesl to akorát jelenni lůj :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2541
16.6.20 12:12
@Anonymní píše:
S přáteli jedeme v srpnu na vodu, vše budeme mít logicky v barelech. Budou dost velká horka, není možné že se mi antikoncepce rozteče nebo se mi s ní něco stane? Na balení píšou že nemám vystavovat teplotě vyšší 25°, ale v ten moment si asi moc nevyberu. Co byste udělaly vy?

Ne fakt se ti s tím za ten týden nic nestane, pokud jí teda neutopis:blush: ale i pod vodou by se do toho blistru voda dostat neměla, takže jedině, že uplave ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.6.20 12:47
@welovefashion píše:
Ne fakt se ti s tím za ten týden nic nestane, pokud jí teda neutopis:blush: ale i pod vodou by se do toho blistru voda dostat neměla, takže jedině, že uplave ????

To mi nejdeme ani na týden, jen na 4 dny. Tak snad to bude v pořádku no :D

• Nahlásit
  • Citovat
3749
16.6.20 12:47

Zabal si ji do vodotesnyho sáčku a v barelu zamotej do nějakýho oblečení a nemůže se jí nic stát. Ale i kdyby si ji namočila tak by se do ní voda dostat nemela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13885
16.6.20 12:49

Nad teplotu 25 stupňů může ztratit účinnost :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2541
16.6.20 13:47
@Bubla Bůčková píše:

To jo, ale tím se společnost spíš chrání, to by tomu musela být vystavena dlouhodobě, přes noc bude určitě méně než 25… Já jí měla v kufru v horku vic jak 2 týdny a dobrý :grin:…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.6.20 14:33
@Bubla Bůčková píše:

Budou to stejně poslední 3 prášky a sex tam mít nebudu, tak snad se není moc důvod strachovat.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama