Roztrhl se pytel s MLM? Amway,Nuskin, podnikejprofi a jiné???

25.5.20 13:50

Roztrhl se pytel s MLM? Amway,Nuskin, podnikejprofi a jine???

Ahoj všem. Milé holky, ženy asi vás tu bude většina, že?
Vím že MLM jede už X let všude po světě i v ČR.
Byl jsme soloven před X roky, minulý rok a i nyní.
Ani to nestíhám…
Firmy kde kupujete členství a jste dle mého placení za nové členy a platíte si školné abyste mohli dělat,,trading a má to různé příchutě mlm,,

Až po klasiku, kdy mě byl nabízen Amway byl jsem párkrát dotlačen an jejich akce v sále bylo snad X stovek lidí a všichni věřili že zbohatnou.
S Amway zkušenost nemám, něco jsme viděl na školení, něco četl, slyšel a viděl vide ale nedokážu posoudit…

Aktuálně mě byl nabízen Nuskin. A všiml jsem si že ohle frčí nejen hlavně u žen ale u mladých žen ideálně nastávajícíh maminek nebo těhc na mateřské.
Byl mě nyní nabízen podnikej profi a vypadá to na Nuskin.
Je to nějaký projekt lidí kteří po registraci nabízejí Nuskin.
O Nuskin jsem si něco zjistil pro někoho super produkty pro jiné průměr…
Máte někdo zkušenost s touto skupinou nebo Nuskin?
Jakf unguje takový byznys? Registruju se asi pod někým to znamená má za mě provozi je o tak? Registrace Nuskin
obávámse abych se neupsal k něčemu a něco neplatil ale dle podmínek co čtu to vypadaá docela v pohodě…
Ale jak funguje ten byznys pořádně nevím, oni prý nějak zašttují esho či franšízu.
Má někdo zkušenosti a může se podělit jak funguje tento byznys a dá se něco vydělat nebo je to práce na plný úvazek?
Byl jsem rozhodnut to zkusit, ale po nějakých článcích a videu na yt ze zahraničí jak to funguje nevím…
https://www.nuskin.com/…filiate.html
Chápu registraci, tohle je,,podpis smlouvy,, ale proč musím dát i č. občanského průkazu, alespoň že nechtějí rodné číslo.

Uvítám jakékoli info, zkušenosti, rady, tipy iděálne z reálného světa nikoliv slyšela jsem od sousedky že její kamarádka…

Děkuji Petr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
13379
25.5.20 14:09

Do ničeho z toho se neregistruj.

MLM v principu vydělává pouze na tom, že člověk sežene dostatek lidí, které donutí se registrovat a zaplatit nějaký poplatek.

A jedinný kdo na tom vydělá jsou lidi na vrcholku té pyramidy.

Prodej čehokoliv je jen vedlejší činnost, podstatou je sehnat lidi hloupější než si ty a donutit je k registraci a aby oni pak sehnali lidi hloupější než jsou oni a donutili je k registraci. Chytrým lidem ten pricnip dojde a nenechají se do takové věci ukecat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.5.20 14:18

To bych i pochopil co píšeš. Chápal bych že mají provizi za nové členy i za prodej produktů pokud já něco prodám tak že lidi nade mnou mají také něco z každého prodeje. Pročítám podmínky a není tam nic o tom že musíš něco platit, že musíš kupovat v určité výši nebo pro sebe píšou tam i že se to dá zrušit. Proto se ptám, Doporučující člověk mě také tvrdil že to tam není, ale raději si počítm obchodní a smluvní podmínky.
Nechci se jen tak upsat. Děkuju za příspěvek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13379
25.5.20 14:32
@Petr987654321 píše:
To bych i pochopil co píšeš. Chápal bych že mají provizi za nové členy i za prodej produktů pokud já něco prodám tak že lidi nade mnou mají také něco z každého prodeje. Pročítám podmínky a není tam nic o tom že musíš něco platit, že musíš kupovat v určité výši nebo pro sebe píšou tam i že se to dá zrušit. Proto se ptám, Doporučující člověk mě také tvrdil že to tam není, ale raději si počítm obchodní a smluvní podmínky.
Nechci se jen tak upsat. Děkuju za příspěvek

Když ptáčka lapají…

mlm nikdy není výhodné, pokud nejsi šikovný zakladatel nějakého dalšího…

pokud hledáš nějaký zdroj kosmetiky, tak 100% najdeš něco levnějšího a kvaltinějšího než cokoliv, co se nabízí přes MLM. Tak nějak z principu firmy které primárně prodávají produkt je mívají lepší, než ty, jejichž zisk je postaven na tom, že shánějí další llidi do pyramidové struktury.

V lepším případě tě po zapsání jen tak dlouho budou prudit reklamními nabídkami, až si něco koupíš a nebo až pojedeš na školení, že bys to teda taky zkusil prodávat. To je ten cíl, kvůli kterému po tobě chtějí aby ses jim upsal.

Navíc teda ty produkty jsou předražené a žádné estra zajímavé složení nemají, naopak citlivější pleť budou dost dráždit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1706
25.5.20 15:03

MLM už má dost dlouho po sezóně. Spíš mi to přijde od tebe jako reklama na Nuskin.:-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2802
25.5.20 15:10
@ZuzaM píše:
MLM už má dost dlouho po sezóně. Spíš mi to přijde od tebe jako reklama na Nuskin.:-))

To vůbec není reklama, když si tu jeden fejk založí účet a hned tu začne vychvalovat odpadky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.5.20 19:59

Kdo chválí to nemyslíte mě že ano?

Hmm a já snad chválil Nuskin nebo byznys? Ptal jsem se na zkušenosti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.5.20 09:27

Děkuji za příspěvky zvážím to zkusit se má vše se říká, ale tohle se mě moc nechce. Kdybych věděl jak to funguje alespoň než se registruju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1305
26.5.20 12:36

To, že jsi narazil na takové nabídky, je spíš náhoda. MLM má u nás čtvrt století po sezóně. Obecně to není podvod, v tak malé zemi ale fungovat nemůže. Zkus oprášit středoškolské znalosti z matematiky a vzpomenout si na faktoriály. Ze stejného důvodu jsou u nás zakázané pyramidové hry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama