Roztroušená skleróza u děcek

Anonymní
24.3.21 21:34

Roztroušená skleróza u děcek

Ahoj,
Moje dcera má bolesti hlavy, tinnitus a závratě, ano může to být i dospíváním ale napadla mě taky roztroušená skleróza, protože je i píchá v očích, někdy má bolesti břicha.
Tak se chci zeptat jaké jste třeba měli vy příznaky a jestli by to mohlo být ono.
Nepište prosím že máme jít k Dr. to už jsme dávno udělali.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
51100
24.3.21 21:43
@Anonymní píše:
Ahoj,
Moje dcera má bolesti hlavy, tinnitus a závratě, ano může to být i dospíváním ale napadla mě taky roztroušená skleróza, protože je i píchá v očích, někdy má bolesti břicha.
Tak se chci zeptat jaké jste třeba měli vy příznaky a jestli by to mohlo být ono.

Picha v ocich? Obou? Boli bricho, hlava? To k RS spis nejde.
Co tady od diskuze cekas? :nevim: Stejne te neuklidni nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.3.21 22:02

@Baba No to píchání nemá spíš k tomu řekla mi že jí tam třeba 3 za den tak píchne a tu bolest břicha má jen po jídle takže tak ale co jsem četla tak bolest hlavy je právě častým příznakem.

• Citovat
  • Nahlásit
23976
24.3.21 22:06
@Anonymní píše:
Ahoj,

RS? Není to málo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51100
24.3.21 22:08
@Anonymní píše:
@Baba No to píchání nemá spíš k tomu řekla mi že jí tam třeba 3 za den tak píchne a tu bolest břicha má jen po jídle takže tak ale co jsem četla tak bolest hlavy je právě častým příznakem.

Neni to casty priznak. Nepamatuju jedinyho, kde by se takhle projevila RS. Obcasne pichani v ocich k tomu taky nejde. U mladych RS casti zacina regrobulbarni neuritidou, ale to byste poznaly - bolest oka pri pohybu, zhorseni vizu.

Z toho co pises, bych na RS nemyslela vubec. Teda pochybuju, ze te to uklidni, ale sem felcar z RS centra

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51100
24.3.21 22:09
@hanka.br. píše:
RS? Není to málo?

Nechces napovidat, doufam. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.3.21 22:15

@Baba No ale ještě mi přijde že má výpadky paměti.

• Citovat
  • Nahlásit
51100
24.3.21 22:21
@Anonymní píše:
@Baba No ale ještě mi přijde že má výpadky paměti.

Tak to k tomu taky nesedi.
Takhle po netu te fakt tezko nekdo uklidni. Kdyz napisu, ze mi to na RS nepripada ani trochu a ereskam se venuju uz par let, tak te to uklidni? Pochybuju.
U mladych to byva nejcasteji ta retrobulbarka, pak byvaji nejake poruchy hybnosti - zakopavani, zhorsena jemna motorika nebo nejake brneni. Tinnitus a motani muze byt taky, ale je to min casty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.3.21 22:36

@Baba Ještě mě napadá že by to mohla být cukrovka.

• Citovat
  • Nahlásit
51100
24.3.21 22:40
@Anonymní píše:
@Baba Ještě mě napadá že by to mohla být cukrovka.

Nebo psychosomatika.
Tyhle polymorfni potize organicky fakt nevypadaji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4211
24.3.21 23:07

A mě napadá psychosomatika.
Objednala bych na terapie.
Myšleno vážně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23976
24.3.21 23:19
@Whitedog píše:
A mě napadá psychosomatika.
Objednala bych na terapie.
Myšleno vážně.

Ale i pro matku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.3.21 23:27

@Whitedog No jako šumění v uchu není způsobeno psychikou.

• Citovat
  • Nahlásit
18492
24.3.21 23:35

Hele, me napadlo, kdyz to ctu, mozna blbost :oops: Ale nam trebas covid dost rozhodil mineraly. Oba moji kluci (taky v puberte) najednou meli zavrate, mladsi bolest hlavy, byli tak trosku mimo…ja jen, protoze jsem mela sve obvykle nocni krece, ktere uz duverne znam :roll:, tak jsem jim nasadila takove ty elektrolyty pro sportovce, a oba zase uplne rozkvetli. No, za zkousku nic nedas. :nevim: Stejne si myslim, ze minimalne nedostatkem magnezia trpi vetsina populace. On si je tehdy bral i muj muz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.3.21 23:42

@Lenka_Hal To je možné.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie